Transfering najprościej jak się da

Rozmowy ze Źródłem
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2016, o 19:43
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Transfering najprościej jak się da

Postautor: Rozmowy ze Źródłem » 21 grudnia 2016, o 21:18

Transfering czyli tworzenie swojej rzeczywistości, jak to robić ? nic prostrzego wystarczy zostawić sprawy swojemu biegowi (znaczy się bieg wydażeń jest tak zaplanowany żebyśmy doświadczyli czegoś, jeżeli sami do tego nie dojdziemy), my róbmy swoje,
a sprawy niech się toczą swoim biegiem, bez zbędnych emocji i zamartwiań się, tak jak jest jest dobrze , nawet jak w chcili obecnej borykamy się z jakąś ciężką sprawą, trzeba spojżeć co niesie dana sprawa, jakie niesie nam doświadcznie, co ma nam pokazać dana sytuacja, jeżeli to choroba to trzeba się zastanowić jaka jest przyczyna, nie ma przypadków w życiu, wszystko jest po coś.

Jak zmieniać rzeczywistość na lepsze? wierzyć w siebie i to by było na tyle w tym temacie. Takie proste a jednak takie trudne, wszystko bedzie Ci dane ale musisz wierzyć że tak będzie, bądz czysty, nieś pomoc i wierz w siebie i swoje pomysły, to jest najlepszy transfering.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Transfering najprościej jak się da

Postautor: SAM » 23 stycznia 2017, o 01:52

Mistrz wchodzi do świątyni bez wysiłku.

Aktorstwo to jedyny prawdziwy zawód na tym świecie. Zagraj a energie Cie wspomogą, one nie oceniają, one działają.

Wątpliwość to jak w komputerze, wybrałeś grę, a nagle ją wyłączasz, no i gry nie ma, dostałeś to co wybrałeś, więcej niepewności i wątpliwości, wszakże we wszystkim jest dostatek.

A Wybór to twa największa moc.

Pamiętaj też że inni mają tą samą moc, więc nie spełni się coś co druga strona nie chce, oraz nie spełni się wybór który by miał doprowadzić do samozniszczenia ciebie. Więc prosto mówiąc wybierasz wygraną 6 w totka. Pytanie czy jak uwierzysz mocno to się stanie? Raczej nie. Po pierwsze jest XXXXX ludzi którzy chcą tak samo. Po drugie jeśli nie umiał byś sobie poradzić z taką ilością energii, to z miłości do siebie sobie tego nie dasz, po trzecie umysłem tego nie stworzysz. Po czwarte jak już bieg zdarzeń doprowadzi cię do tego iż będziesz mógł stwarzać co chcesz, to na pewno nie będzie to wygrana w totka, bo już wszystko będziesz miał tyle ile będzie ci trzeba i czego będzie ci trzeba. Nic się nie dzieje przypadkiem wszystko jest po coś. Nie będziesz miał potrzeby zbieactwa, wszystko będzie sie zjawiało w momencie potrzeby......

Tylko kto sobie pozwoli na takie zaufanie?
Gdyż nie ma tu ani grama kontroli, mocy czy władzy!

To się dzieje Bez wysiłku, gdyż takie jest prawo wszechrzeczy, odpowiadać na Świadomość.
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

mczay
Posty: 263
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Transfering najprościej jak się da

Postautor: mczay » 14 marca 2023, o 01:08

A co to jest?

__
zegary reklamowe


Wróć do „Podstawy Transferingu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość