Szkodliwe nauki - wykaz

Miejsce gdzie nauka i duchowość stają się jednym.
Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Niewinny » 29 lipca 2014, o 16:40

Kocur pisze:Skoro tak stawiasz sprawę to ok, na tej zasadzie możesz powiedzieć, że nie ma dowodu, że istniejesz. Takie myślenie prowadzi do psychozy (hehe przeszedłem to) lub do obłędu jeśli ktoś się w porę nie otrząśnie.


Oczywiście że nie ma dowodu że istnieję.
Psychoza i obłęd to tylko określenia, dla mnie obłędem jest ignorancja.


PPRAWWDA pisze:Kto ma oczy niechaj patrzy, kto ma uszy niechaj słucha :P Tobie nie potrafię wytłumaczyć bo jesteś głuchy chociaż słyszysz i chociaż patrzysz to nie widzisz :P


To samo mógłbym powiedzieć o tobie, ale po co to jest bezsensowne pi****enie na zasadzie:
To oczywiste nie rozumiesz to debil z ciebie.
Ja mogę ci wytłumaczyć dlaczego 1+1 nie równa się dwa, nie twierdzę że 1+1 nie równa się dwa bo tak


PPRAWWDA pisze:Masz mózg a ten jeśli nie jest upośledzony działa właśnie tak u każdego. Upośledzony nie jesteś bo byś nie pisał na forum tego co piszesz.


Mam wyjebane w mózg, poza tym skąd wiesz że u każdego działa tak samo.
Dla mnie upośledzenie to trzymanie się właśnie takich ogólnych prawd zapominając że każdy może mieć swoją własną która będzie równie prawdziwa.

Nie lubię jak ktoś uznaje coś za prawdę bo jakieś badania naukowe tego "dowiodły", taki człowiek jest głupcem, trzciną na wietrze, a może jutro badania naukowe "dowiodą" czego innego i wtedy taki człowiek zmieni swoją prawdę.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Kocur » 29 lipca 2014, o 16:45

Wylewasz dziecko z kąpielą. Albo wszystko albo nic to pułapka Twojego umysłu.

W ogóle podstawą jest to, że strach jest narzędziem kontroli a tego typu strony są po to żebyśmy się bali. Myślisz, że w czyim to interesie? Czuję, że moim zadaniem poza tym żeby mieć fajne życie jest pomoc ludziom więc teraz będę pomagał w walce z takimi szkodliwymi stronami, które mi swojego czasu zaszkodziły.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Niewinny » 29 lipca 2014, o 18:08

Kocur pisze:W ogóle podstawą jest to, że strach jest narzędziem kontroli a tego typu strony są po to żebyśmy się bali. Myślisz, że w czyim to interesie? Czuję, że moim zadaniem poza tym żeby mieć fajne życie jest pomoc ludziom więc teraz będę pomagał w walce z takimi szkodliwymi stronami, które mi swojego czasu zaszkodziły.


W niczyim nikt na tym nie zarabia, tyle zła i skurwysyństwa jest na świecie a ty czepiasz się jakiś niewinnych stron na których ludzie piszą to co chcą pisać i nie zmuszają nikogo do czytania.

Kocur pisze:Czuję, że moim zadaniem poza tym żeby mieć fajne życie jest pomoc ludziom więc teraz będę pomagał w walce z takimi szkodliwymi stronami, które mi swojego czasu zaszkodziły.


Ale to żałosne, będziesz tępił wolność słowa i myślał że komuś pomagasz.
Chcesz k***a być hero to idź walczyć do sejmu z przepisami które naruszają nasze prawa osobiste, a nie za trudno i jeszcze po dupie można dostać, zapomniałem xD

A to że strony ci zaszkodziły, ja kiedyś zalałem się w trupa i wyjebałem głową w drzwi ale mimo to nie walczę z alkoholem (czasami, leję go w ryja jak się wkurwię) ani z drzwiami.

Pozdro & poćwicz

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Kocur » 29 lipca 2014, o 18:15

PPRAWWDA pisze:
W niczyim nikt na tym nie zarabia, tyle zła i skurwysyństwa jest na świecie a ty czepiasz się jakiś niewinnych stron na których ludzie piszą to co chcą pisać i nie zmuszają nikogo do czytania.



Ta, niewinnych, dobre mi sobie. To nowy odłam religii, która zabija cżłowieczeństwo więc najlepiej zdusić to w zarodku bo takie małe sekty potem rozrastają się do wielkich religii. W USA już kilka milionów osób wierzy w kocopoły Davida Icke i reptilianach, czas się tym zająć i edukować ludzi na jakiej zasadzie działa taka manipulacja i dlaczego trzeba się tego wystrzegać.

PPRAWWDA pisze:Ale to żałosne, będziesz tępił wolność słowa i myślał że komuś pomagasz.



Wolność słowa =/= propaganda

Wolność słowa to wyrażanie swojego zdania a propaganda to pisanie, że to absolutna prawda a każdy kto uważa inaczej to (i tu epitety i oskarżenia). Zobacz sobie, napisałem u tych ludzi komentarze a ci od razu wciągnęli mnie w swoje bagno, oskarżenia i zieją nienawiścią: http://mistykabb.wordpress.com/2014/07/ ... mment-7274

PPRAWWDA pisze:Chcesz k***a być hero to idź walczyć do sejmu z przepisami które naruszają nasze prawa osobiste, a nie za trudno i jeszcze po dupie można dostać, zapomniałem xD


Praca u podstaw. Z politykami nie mam szans walczyć, podobnie z wielkimi religiami ale już z czymś takim jak najbardziej. I dobrze, z politykami niech walczy nowa prawica, z religiami racjonalne podejście i to mogę propagować w takim zakresie na jaki mnie stać. I tak właśnie będzie :)

PPRAWWDA pisze:A to że strony ci zaszkodziły, ja kiedyś zalałem się w trupa i wyjebałem głową w drzwi ale mimo to nie walczę z alkoholem (czasami, leję go w ryja jak się wkurwię) ani z drzwiami.


Alkohol jest dla ludzi i szkodzi w nadmiarze a takie teorie szkodzą w momencie uwierzenia w nie - opium dla ludu czyli bardziej heroina.

W ogóle zagrożeniem dla ludzi jest pozbycie się mądrości. Widzę to na zasadzie lewicy i prawicy gdzie lewica to ludzie widzący wszystko lub nic i wmawiający innym co jest dla nich dobre, a prawica to wolność i stosowanie analogii do obalania głupot przeciwnika (jak Korwin). Ci ludzie oddali mądrość w ręce uzurpatorów i analogie oraz podobieństwa słowne traktują jakby to była prawda i do tego dodają swoje wizje i urojenia. Taki fanatyzm jest realnym zagrożeniem.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Niewinny » 29 lipca 2014, o 18:20

Kocur pisze:Ta, niewinnych, dobre mi sobie. To nowy odłam religii, która zabija cżłowieczeństwo więc najlepiej zdusić to w zarodku bo takie małe sekty potem rozrastają się do wielkich religii. W USA już kilka milionów osób wierzy w kocopoły Davida Icke i reptilianach, czas się tym zająć i edukować ludzi na jakiej zasadzie działa taka manipulacja i dlaczego trzeba się tego wystrzegać.


Póki nikomu nie robią krzywdy to czymkolwiek by nie byli i w cokolwiek by nie wierzyli to mają do tego prawo.
I co z tego że osoby wierzą w Davida Icke, a co jeżeli reptalianie naprawdę istnieją, ty piszesz o edukowaniu ludzi a jak chcesz to robić?

"Proszę państwa ludzi jaszczurów nie ma takie mam zdanie i musicie się ze mną zgodzić"
Zadna religia nie jest w stanie zabić człowieczeństwa, religia to słowa to że je przeczytasz nijak ci nie szkodzi, a czy w nie uwierzysz to twoja sprawa, ty np. wierzysz w miłość tu i teraz i masz do tego prawo nikt cię za to nie gani a ty chcesz ganić innych za to w co oni wierzą, przecież nie masz monopolu na prawdę (bo ja go mam).

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Prometeusz » 29 lipca 2014, o 18:32

@Prawda Proszę bez epitetów i zachowanie stosownego słownictwa.

Ja mam w sumie jeszcze dwa miejsca takie, które należy brać z duuużym dystansem

http://bramaoswiecenia.pl/ - o ile do samego przekazu nic nie mam, to sama strona ma charakter sekciarski, a prowadzący ją ludzie nie są godni zaufania.

http://www.vismaya-maitreya.pl/ - tak samo jak w przy wolnej planecie, pełno urojeń. Zabawne jest to, że obserwowałem jak głosiła że w 2012 będzie koniec świata i przejście do innego wymiaru... no comments.

Zobacz sobie, napisałem u tych ludzi komentarze a ci od razu wciągnęli mnie w swoje bagno, oskarżenia i zieją nienawiścią: http://mistykabb.wordpress.com/2014/07/ ... mment-7274


To jest to o czym pisałem. Tam gdzie jest miłość tam jest i nienawiść. :kwiatek

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Niewinny » 29 lipca 2014, o 18:33

Full Moon pisze:http://www.vismaya-maitreya.pl/ - tak samo jak w przy wolnej planecie, pełno urojeń. Zabawne jest to, że obserwowałem jak głosiła że w 2012 będzie koniec świata i przejście do innego wymiaru... no comments.


Przecież to jedna z najlepszych duchowych stron.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Kocur » 29 lipca 2014, o 18:38

PPRAWWDA pisze:
Póki nikomu nie robią krzywdy to czymkolwiek by nie byli i w cokolwiek by nie wierzyli to mają do tego prawo.
I co z tego że osoby wierzą w Davida Icke, a co jeżeli reptalianie naprawdę istnieją, ty piszesz o edukowaniu ludzi a jak chcesz to robić?



Właśnie na takim kłąmstwie oparte są religie. Niewiedza jest narzędziem propagandy. To na kimś kto stawia tezę spoczywa ciężar udowodnienia jej. Jeśli ktoś tego nie zrobi to może mówić o wierze ale jeśli wmawia to innym to jest już manipulatorem. Świadomym czy chorym psychicznie ale manipulatorem. Nie rozumiem czemu bronisz tych ludzi.

PPRAWWDA pisze:
"Proszę państwa ludzi jaszczurów nie ma takie mam zdanie i musicie się ze mną zgodzić"
Zadna religia nie jest w stanie zabić człowieczeństwa, religia to słowa to że je przeczytasz nijak ci nie szkodzi, a czy w nie uwierzysz to twoja sprawa, ty np. wierzysz w miłość tu i teraz i masz do tego prawo nikt cię za to nie gani a ty chcesz ganić innych za to w co oni wierzą, przecież nie masz monopolu na prawdę (bo ja go mam).



Właśnie. Nikt nie ma monopolu na prawdę dlatego walczę z takimi guru i sektami bo prawda jest w każdym z nas i każdy powinien ją odkryć.

A co jeśli naprawdę istnieją reptilianie? No to zmanipulowali ludzi czyli tamtych też więc to obala ich głupie tezy :) Ale oni są przekonani, że mają rację co jest niebezpieczne. Cholera wie czy to nie są jacyś psychopaci, którzy mają do tego paranoje? Tak to wygląda. A co jeśli istnieje latający potwór spaghetti albo niewidzialny różowy jednorożec? Moim zdaniem głoszenie tego typu teorii powinno być zakazane prawnie i usuwane z internetu.

Full Moon pisze:To jest to o czym pisałem. Tam gdzie jest miłość tam jest i nienawiść. :kwiatek



Ale ja nie wiem czy tam jest jakaś miłość :P
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Prometeusz » 29 lipca 2014, o 18:40

PPRAWWDA pisze:
Full Moon pisze:http://www.vismaya-maitreya.pl/ - tak samo jak w przy wolnej planecie, pełno urojeń. Zabawne jest to, że obserwowałem jak głosiła że w 2012 będzie koniec świata i przejście do innego wymiaru... no comments.


Przecież to jedna z najlepszych duchowych stron.


Dla mnie to fałszywa duchowość. Promują tam myślenie życzeniowe. Nie chce mi się rozwijać tematu. Na pewno wiele osób się nie zgodzi - tych co już łyknęli haczyk.

Ksenia

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Ksenia » 29 lipca 2014, o 18:54

Znam prawie wszystkie wymienione przez Was strony i na wszystkie mnie w pewnym momencie zablokowało, łącznie z ,,galaktyczną kawiarenką".

To było nagłe i dla mnie niespodziewane, bo je codziennie śledziłam.
Nawet nie próbuję tego zrozumieć.
Czuję się tylko bardziej wolna od cudzych iluzji i może łatwiej mi będzie obserwować swoje.

Czasem myślę, że odwiedzanie niektórych stron duchowych to po prostu ,,lot nad kukułczym gniazdem." W pewnym momencie rozmowy przestają być konstruktywne i narzucane idee stają się ,,łańcuchami". :aniol

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Niewinny » 29 lipca 2014, o 18:55

Kocur pisze:Właśnie na takim kłąmstwie oparte są religie. Niewiedza jest narzędziem propagandy. To na kimś kto stawia tezę spoczywa ciężar udowodnienia jej. Jeśli ktoś tego nie zrobi to może mówić o wierze ale jeśli wmawia to innym to jest już manipulatorem. Świadomym czy chorym psychicznie ale manipulatorem. Nie rozumiem czemu bronisz tych ludzi.


Nie ma wiedzy obiektywnej, są tylko informacje.
Ktoś może ci coś udowodnić ale ty dalej będziesz w to wierzył, oczywiście jesteś chyba z tych którzy lepiej się czują jak mówią "ja nie wierzę, ja to wiem", jak mój stary :D :D

Kocur pisze:Właśnie. Nikt nie ma monopolu na prawdę dlatego walczę z takimi guru i sektami bo prawda jest w każdym z nas i każdy powinien ją odkryć.


Walczysz z wolnością wypowiedzi w imię własnych przekonań to gorsze niż posiadanie monopolu na prawdę, bo czym jest prawda, jeżeli ktoś uważa że ma rację (a sam tak uważasz w innych kwestiach np. że 1+1=2) to co tobie do tego? Zwłaszcza że ci ludzie w przeciwieństwie do polityków nie wtrącają się w życie innych.

Nie ma dla mnie znaczenia w co ktoś wierzy lub co wie problem zaczyna się gdy tą wiarę lub wiedzę próbuje narzucać innym siłą.


Kocur pisze:A co jeśli naprawdę istnieją reptilianie? No to zmanipulowali ludzi czyli tamtych też więc to obala ich głupie tezy :)


A niby czemu zmanipulowali? Bardziej wychodziło by że zmanipulowali wszystkich którzy o nich nie wiedzą.

Kocur pisze: Ale oni są przekonani, że mają rację co jest niebezpieczne. Cholera wie czy to nie są jacyś psychopaci, którzy mają do tego paranoje? Tak to wygląda.


A mają coś głosić i być przekonani że nie mają racji, oj chłopak pała z logiki.
Psychopata to tylko puste słowo, tak samo jak paranoja, a może to nie oni mają problem ale ty, i oni ci tego nie wykażą i ty im więc takie przerzucanie się oszczerstwami jest bez sensu, z tymże to nie oni chcą ci zabronić pisanie tego na co masz ochotę tylko ty im, to jest właśnie nienawiść.

Kocur pisze:A co jeśli istnieje latający potwór spaghetti albo niewidzialny różowy jednorożec?


Te pseudoreligie to gówniarstwo, próbują coś ośmieszyć a ośmieszają ludzi którzy dla atencji obnoszą się z przynależnością do takiego gówna.

Kocur pisze: Moim zdaniem głoszenie tego typu teorii powinno być zakazane prawnie i usuwane z internetu.


Jesteś ostoją wolności, wzorem tolerancji i poszanowania drugiego człowieka :lol: :lol:

Zakazane prawnie powinno być tylko zakazywanie czegoś prawnie.

Full Moon pisze:Dla mnie to fałszywa duchowość.


A jaka jest dla ciebie prawdziwa? Za prawdziwą można uznać w zasadzie tylko pomaganie innym i walkę ze złem.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Prometeusz » 29 lipca 2014, o 18:59

Prawdziwa jest ponad słowami i przekazami - każdy sam musi do niej dojść, nic Ci nie pomoże w jej odnalezieniu.

Cała reszta to po prostu sprawy ludzkie. Rozumienie co jest grane...

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Prometeusz » 29 lipca 2014, o 19:02

Ksenia pisze:Czuję się tylko bardziej wolna od cudzych iluzji i może łatwiej mi będzie obserwować swoje.

Czasem myślę, że odwiedzanie niektórych stron duchowych to po prostu ,,lot nad kukułczym gniazdem." W pewnym momencie rozmowy przestają być konstruktywne i narzucane idee stają się ,,łańcuchami". :aniol


:)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Niewinny » 29 lipca 2014, o 19:08

Full Moon pisze:Prawdziwa jest ponad słowami i przekazami - każdy sam musi do niej dojść, nic Ci nie pomoże w jej odnalezieniu.

Cała reszta to po prostu sprawy ludzkie. Rozumienie co jest grane...


Więc skoro jest ponad słowami to czemu dzielisz strony duchowe na lepsze i gorsze :lol:

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Szkodliwe nauki - wykaz

Postautor: Kocur » 29 lipca 2014, o 19:21

Ksenia zgadzam się z tym co napisałaś :) Kiedyś sam prowadziłem bloga i jakiś czas temu tam zajrzałem. To jest ciekawe doświadczenie - ujrzeć dawnego siebie z innej perspektywy. Od wielu rzeczy teraz wręcz mnie odrzuca, a co do niektórych byłem w szoku, że napisałem tak dobre teksty a wtedy nie rozumiałem ich tak jak dzisiaj. Może komuś pomogły a ja sam wtedy potrzebowałem pomocy :)

PPRAWWDA pisze:Nie ma wiedzy obiektywnej, są tylko informacje.
Ktoś może ci coś udowodnić ale ty dalej będziesz w to wierzył, oczywiście jesteś chyba z tych którzy lepiej się czują jak mówią "ja nie wierzę, ja to wiem", jak mój stary :D :D


No, a Ty mówisz, że nic nie wiesz bo podważasz nawet matematykę ;) Zgadzam się, że nie ma wiedzy obiektywnej - ale odnosi się to tylko do duchowości, religii i ezoteryki. Nauka bada pewne zjawiska, które są obiektywne, podobnie wiem, że prawdą jest to co ja czuję mimo, że tego nie udowodnię innym ludziom.

PPRAWWDA pisze:
Walczysz z wolnością wypowiedzi w imię własnych przekonań to gorsze niż posiadanie monopolu na prawdę, bo czym jest prawda, jeżeli ktoś uważa że ma rację (a sam tak uważasz w innych kwestiach np. że 1+1=2) to co tobie do tego? Zwłaszcza że ci ludzie w przeciwieństwie do polityków nie wtrącają się w życie innych.

Nie ma dla mnie znaczenia w co ktoś wierzy lub co wie problem zaczyna się gdy tą wiarę lub wiedzę próbuje narzucać innym siłą.


Psychomanipulacja udaje, że nic nie narzuca a tak naprawdę robi ludziom wodę z mózgu - tak jak ta strona. Kościół też udaje, że nie narzuca nic siłą a dzieci są indoktrynowane od małego.

PPRAWWDA pisze:
A niby czemu zmanipulowali? Bardziej wychodziło by że zmanipulowali wszystkich którzy o nich nie wiedzą.


Taa tacy sprytni a nie potrafili ukryć tych informacji, jasne :) I oczywiście ci ludzie o tym wiedzą (inni też tylko podają inne teorie na ich temat). Zgodnie z tym co piszą ci ludzie reptilianie indukują ludziom fałszywe wspomnienia i myśli. To jest wmawianie innym, że ich myśli nie są ich i że mają się ich pozbyć, nie kumasz bazy? :) I trzeba wierzyć w wersję tych ludzi żeby się wyzwolić, taaa jasne, już widziałem takie sekty. Skoro manipulują wszystko, tak jak tam jest napisane to ci ludzie również są manipulowani co do wiedzy na temat reptilian. Jednak jeśli wiedzą to znaczy, że można dotrzeć do prawdy - ale ja odkrywam zupełnie inną prawdę - dlatego wmawiają mi, że jestem manipulowany. Nie widzisz tego, że to nie jest wolność słowa tylko czyn karalny?

PPRAWWDA pisze:
A mają coś głosić i być przekonani że nie mają racji, oj chłopak pała z logiki.


Nie mają niczego głosić, sami mogą być przekonani nawet do istnienia niewidzialnego różowego jednorożca albo czajniczka Russela :)

PPRAWWDA pisze:Psychopata to tylko puste słowo, tak samo jak paranoja, a może to nie oni mają problem ale ty, i oni ci tego nie wykażą i ty im więc takie przerzucanie się oszczerstwami jest bez sensu, z tymże to nie oni chcą ci zabronić pisanie tego na co masz ochotę tylko ty im, to jest właśnie nienawiść.



Nie, właśnie na tym polega manipulacja, że ich problem projektują na tych, którzy się nie zgadzają. Najpierw rzucają teorię, potem mówią, że to prawda a ja jestem zmanipulowany albo zły, obrażają, oczerniają i potem jeszcze sprytnie wykręcają się, że to puste hasła a to ja mam problem.

PPRAWWDA pisze:
Te pseudoreligie to gówniarstwo, próbują coś ośmieszyć a ośmieszają ludzi którzy dla atencji obnoszą się z przynależnością do takiego gówna.



To tylko coś co ośmiesza istniejące religie i pokazuje mechanizm manipulacji, że każdy może rzucić jakąś tezę i nie da się jej obalić. To iluzje nie mające nic wspólnego z prawdą ale człowiek zaczyna się bać no bo przecież nie da się obalić.

PPRAWWDA pisze:
Jesteś ostoją wolności, wzorem tolerancji i poszanowania drugiego człowieka :lol: :lol:

Zakazane prawnie powinno być tylko zakazywanie czegoś prawnie.


Morderstwo, kradzież też? Poza tym w tym ostatnim zdaniu zaprzeczyłeś sobie :D

PPRAWWDA pisze:
A jaka jest dla ciebie prawdziwa? Za prawdziwą można uznać w zasadzie tylko pomaganie innym i walkę ze złem.


Za prawdę można uznać jedynie to, że każdy ma swoją prawdę i sam do niej dochodzi.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.


Wróć do „Nauka i Duchowość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości