Wszechmogący Wiesiek

Dyskusje odnośnie duchowych mistrzów.
Drogi rozwoju, autorskie metody, filozofie...
Awatar użytkownika
coolfon
Posty: 295
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, o 20:26
Reputacja: 0
Płeć: M

Wszechmogący Wiesiek

Postautor: coolfon » 23 kwietnia 2010, o 07:26

Wiesiek jaki jest każdy widzi :->
Poniżej zebrałem kilka jego nauk, bo nie miałem co robić. Ot, mądrości Mistrza:

Idź i dalej służ w kościele na mszy zamiast pisać bzdury
Żałosny jesteś żyto
To że o czymś pisze nie znaczy że się tym przejmuję
Dowód to może może być być dla dla osoby osoby chorej chorej
Pieprzysz jak na człowieka ograniczonego przystało
że co k***a ? nie skompromitowałem się, kompromitujące są twoje pytania w stylu "czym jest życie".
Ciekawy to człowiek żyto
Gdy jesteś prawdziwie wkurwiony np. lepiej się bijesz
"Zaprawdę powiadam wam każdy kto o miłości pisać będzie a umieć przedmiotów przesuwać nie umiał będzie to zerem będzie"
jesli mysl sie nie pojawia to nie jest myslenie
sama sobie stwórz teorię a nie zadawaj durnych pytań na forum
zapach akceptuje każdą teorię którą mu ktoś podsunie, dla niego rozwiązanie problemu to przyswojenie sobie teorii która w teorii ma rozwiązać teorytyczny problem.
Bo masz k***a kochać wszystko i wszystkich a rozwiązanie cię samo znajdzie bo ono też cię kocha, czy coś w tym stylu.
wy wszyscy jesteście chorzy
Wielki Mistyk do was przemawia ! ale nic nie mówi.
Bo dla takich jak ja to co proste jest trudne.
to jest maksymalnie zalosne
Atma Kriya - joga dla duszy, Calgon - dłuższe życie dla pralki
Kaczka to maks co może z ciebie być
A jak ktoś nie rozumie niech się pobawi klockami.
Hahahahahahaha SAM śmiesznie byś wyglądał w kaftanie, tocząc ślinę z pyska i rzucając się na gumowe ściany
Hehehe panowie i panie i buddyści możecie sobie pisać co chcecie. Jedynie akceptacja wszystkiego daje wolność.
Zamiast prosić samego siebie napisz to na kartce i przyklej na lodówkę.
ŚWIAT SIĘ SKOŃCZY JAK DOSTANIE NA TO MOJĄ ZGODĘ
Wielu osobom ścieżkę do oświecenia zablokował strach, nie wejdą oni w stan w którym są potężni ponieważ czują lęk, czują że to jest złe, a jak im jeszcze jakaś nieprzyjemna myśl do***li to już w ogóle.....
To nie są żadne poglądy. Możesz się z tym nie zgadzać i dalej szukać prawdy w literkach twoja wola może to ci pomoże : dfbnisdfuioaewhwerpuauioasdnvcxnzxopidshnafoigybfsoidsfancvxzxbphfusdpuhsdf dfbnisdfuioaewhwerpuauioasdnvcxnzxopidshnafoigybfsoidsfancvxzxbphfus...
Bo ja tak mówie
JEDZIE SAMOCHÓD BEZ NÓG PRZEZ LASY, CHMURY NA NIEGO PATRZĄ I RZUCAJĄ KULĄ OGNIA A ON JEST SZYBKI NICZYM COŚ BARDZO SZYBKIEGO I ROBI UNIKI.
DŻEM nigdy nie grał z playbacku !
To nie ty pierniczysz jego tylko on ciebie
jaki z tego morał ? Tamten gościu lubił tamte ciastka.
Ten tekst ma jedną wadę, mianowicie taką że powstał.
Będziesz oglądał taką telewizję 10 godzin i jak spróbujesz zrobić coś złego to poczujesz ból, ktoś kto to wymyślił jest geniuszem zła (być może to dowódca tych jaszczuru ludzi co rządzą USA i jedzą gofry z cukierem)
Te wszystkie warsztaty to g*wno, jak nie macie co zrobić z kasą to kupcie dużo słodyczy będzie na później albo dajcie ją mi.
idź jeszcze pomodlić się do swojego bożka chłopcze
k***a wszyscy traktują swoje żałosne doświadczenia jako j***ne wyznaczniki prawd
Człowiek jest "jest" "jest" nie jest niczym.
Sposób głoszenia jest całkowicie nie istotny chłopcze.
No skoro zamierzasz interpretować moje słowa na swój własny porąbany sposób to powodzenia życzę chłopcze
a to ci się udało synek
ognia wojowniku ! to są gwiezdne wojny !
Płynie na albatrosie, albatrosie na morzu egipskim, egipskim Biegnie rycerz przez pola, biegnie i sieka mieczem ludzi gerszłinda. RYCERZ JEST POTĘŻNY, wymachuje mieczem tnąc jak masło ciała swych wrogów. Rycerze dobiega do rzeki, pije wodę i nabiera sił do walki. Rycerz wzbija się w powietrze, leci i z nieba strzela z łuku do wrogów na ziemi angielskiej.
Usłyszeć to od świra to jak komplement Piotrek
szczególnie spodobał mi się jeden fragment (choć cały tekst dobry) : "będę próbował się wyciszać poprzez zamykanie oczu"
Wspólne cechy mają mistycy wyobrażeni w twojej główce
Babka odpuściła sobie coś co było iluzją duchowości/rd i wróciła do stanu zanim zaczęła to praktykować, problem w tym że ta praktyka była kłamliwa.
nie mówię do ciebie tylko do Richarda Wrighta
To dobrze, tylko wpadłeś na to o 50 postów za późno.
tu czyli gdzie ?
Uno picolo problemo. Czym że jest k***o wolność w sztucznym świecie, zapanujcie nad warunkami prawdziwego świata.
Sądzisz że jak stwierdzisz że dana rzecz jest iluzją to przestania ona dla ciebie stanowić problem ?
Czyli jak nie będę tu a będę tam to jestem kłamcą ? Ojej
Ja jestem jeszcze większy i o mnie też google milczy, nie pokładaj wiary w urządzeniach.
tobie jak na razie zabawa idzie całkiem nieźle w 3 dni jebnąłeś prawie 30 postów i pewnie się na tym nie skończy
doświadczenie jest nieprzekazywalne k***a mac
Moja wypowiedź przedstawia "prawdę"
jaką byś odpowiedź nie dostała będzie ona tym o co pytasz.......
INFORMACJE ZAWSZE SĄ FAŁSZYWE NAWET GDY SĄ PRAWDZIWE.
Nie żryjcie w takich mcdonaldach itp. lepiej kupić ziemniaki (lub gotowe frytki ale z ziemniaków są lepsze) i zrobić w domu w oleju, do tego pikantny ketchup.
czy woda uleczy chorobę taką jak ucięta ręka ?
Te wszystkie świetliste pierdoły są nic nie warte.
zajebiście ale uno pikolo problemo, nie przesuniesz nawet głupiej szklanki, nie stworzysz sobie nowej ręki a sądzisz że możesz zdziałać coś na haiti.
Ta odpowiedź jest bardzo sensowna.
za dużo nawpieprzali się orzeszków.
tak sratatatatatata energia światła, wszechogarniająca miłość i fioletowy płomień.
Nie próbujesz tylko robisz to co chcesz, a że chcesz pisać że próbujesz ale nie wychodzi, no cóż twoja sprawa.
Plusem tego jak się p***li jest to że człowiek nie ma gdzie uciec.
Gdy zyskuje pozorny spokój (choć na szczęście w wielu przypadkach nieosiągalny) to znowu zaczyna zapominać o tym jakim jest śmieciem aż do czasu gdy znowu coś się wydarzy.
W sytuacji gdy komuś jest źle nie ma dobrych rad więc po co dawać jakąkolwiek ?
Osiągnięcie sztucznego dna jest dużo lepsze niż osiągnięcie sztucznego dobra.
Twoje światełko działa tylko na ciebie i to negatywnie.
Jak już musisz dać kompletnie bezsensownego posta to nie przypisuj czyiś "dokonań" twoim debilnym praktykom, ty nawet nie przesunąłeś przedmiotu siłą woli............
A ja przed chwilą w pojedynkę pokonałem 2 j****ch dresiarzy i kto jest mistrzem ?
Jak wpierdzielacie np. takie jabłko to na nim mogą być różne małe bakterie itp. więc i tak wpierdalacie mięso.
Udowodnić mi nie możesz, bo po 1. to niemożliwe po 2. niemożna nic udowodnić.
Ja mam rację.
LUBISZ POMARAŃCZE ? Dlaczego ? Twój bóg ci je zesłał a może spadły z księżycowego drzewa ? A ŚNIEG ? Czemu on jest tak bardzo zimny ? Przecież to woda a woda jest metalem, który jest ciepły bo samochód ma 4 koła, d***, d*** d*** d***, drzewo, kwiat, jedzie kowboj na rakiecie kosmicznej, kupuje kto...
Kromka Chleba : Chleb krojony. Odpakować chleb, wziąść kromkę można jeść.
Dobra przemoc nie jest zła.
Zawsze, dla was zawsze będę śpiewał do końca.
I co cieszysz tego ryja
Ja polecam dobre mydło, szczotkę i chęci do szorowania.
Wszystkie mądre słowa są tak naprawdę warte tyle co głupie słowa, bo każde słowa są g*wno warte.
To że można latać jest faktem.
Jezus to fajny gość.
Możesz wszystko ale to nie znaczy że wszystko co pomyślisz, co nie znaczy że nie wszystko bo wszystko.
Prośba która nie trafia do innej osoby nie jest prośbą.
Idę ulicą, pola pachną pszenicą, obok jedzie kot z dziką pryczą komary bzyczą. Widzę traktora wsiądę na motora i dogonie potwora. Jabłko jem, jest dobre ja to wiem.
Jest jedna rzecz którą której nie masz, nawet ktoś taki jak ja nie ma nad tym władzy (i nigdy mieć nie będzie).
"Calgon, straszny calgon biega z nożem na mnie, ja umarłem już więc nic mi nie zrobi biorę wszystko i w niego rzucam"
Masę bzdur tu napisaliście to ja dla odmiany coś mądrego.
Nie oszukasz sam siebie mówiąc że jest dobrze jak jest źle.
Nie będę się odnosił do wszystkiego co tu jest napisane, już przeczytanie pierwszego postu Fulla było wystarczająco męczącą pracą.
Zapewne twoje ciało zaczyna się na truskawkowym a kończy wypierając paliwo rakietowe.
Jak się czujesz zależy tylko i wyłącznie od ciebie (pomijam jeden przypadek, tą jedyną rzecz o której nie wiem ale ona tu nie ma nic do rzeczy).
Masz rację, wydaje ci się.
V.D.Costo jesteś wielką kosmiczną świnią, pasącą się na galaktycznych łąkach i jedzącą pomarańczę, oddaję cześć twojemu majestatowi. O wielki ! Niech twój ryjek zawsze chrumka niczym anioł który swoim niebiańskim śpiewem umila otwarcie Burger Kinga.
Mam nadzieję że moderatorzy wybaczą mi szczerość przekazu ale w takiej postaci będzie on najjaśniejszy. Vdcosta, pier[cenzura] głupoty na które nie chce mi się odpisywać równie dobrze możesz snuć opowieści o różowych słoniach zasilanych paliwem rakietowym które zamieszkują księżyc.
Jeśli twoja obecność "zapewnia ci spokój (wiem że obecność = ci, że to jedno ale słowa to tylko słowa)w dogodnych warunkach a nie daje możliwości pokonania 10 dresów, latania, stwarzania materii to to g*wno.
Lepiej mieć brzuch od piwa niż garba od roboty.
LUDZIE JEŻELI WASZA DUCHOWOŚĆ NIE JEST PRAKTYCZNA LECZ STANOWI TYLKO KĄCIK NADZIEI GDY WSZYSTKIE SPRAWY SĄ DOBRE TO DO d*** Z TYM.
Racja, z ciemnej strony nie ma dobrej bluzy.
BŁOGOSŁAWIENI KTÓRZY SŁUCHAJĄ DŻEMU (szczególnie z Ryśkiem i Jackiem).
Rozwiązanie pierwszego problemu daje i zarazem nie daje możliwości rozwiązania problemu drugiego.
Może piszę nie na temat, ale to nieistotne.
Jestem, nie zawsze ale jestem.
NIE TWOJE POGLĄDY, ALE "CZYJEŚ" POGLĄDY KTÓRE WYPISUJESZ NA FORUM Imbecylu, to nie są poglądy - nie rozumiesz tego zdania ?
Włożenie palca w ogień może kończyć się na wiele sposobów, nie trzeba się poparzyć.
Ten twój dowód to żaden dowód, nie ma czegoś takiego jak dowody.
Nike przekonania jakie by nie były zawsze będą tylko przekonaniami.
Top Chipsy z biedronki za 1,99 zł są dobre.
Bóg nie daje i nie odbiera matole.
Nie chce mi się tłumaczyć, wyjaśniać itp. Wiem że ja mam rację i to mi wystarcza
lepiej nic nie mów bo aż przykro się ciebie słucha.
Widzisz mój post był bez treściowy ot taki można nazwać spam, a ty zaczynasz wysnuwać jakieś podejrzenia, odpisujesz mi niewiadomo co człowieku nie popisuj się, wsztrzymaj się.
Naprawdę myjcie zęby a jak was coś boli to nie czekajcie tylko do dentysty, zanim kanalowo trzeba będzie leczyć.
Kocham Wieśka

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Niewinny » 23 kwietnia 2010, o 14:08

Tak na wszelki wypadek jakby ktoś nie wiedział (chociaż to nie możliwe), to co pisze ten gówniarz to kłamstwa.

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: SAM » 23 kwietnia 2010, o 15:50

gdyż w teraz już NIC nie jest ważne ;-)

... prawda Wiesiek? ;-)
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Niewinny » 23 kwietnia 2010, o 15:51

SAM prawda nie pasuje do ciebie

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: SAM » 23 kwietnia 2010, o 15:57

a co pasuje?
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Niewinny » 23 kwietnia 2010, o 16:37

pączek z gównem

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: SAM » 23 kwietnia 2010, o 16:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Ciekawy » 23 kwietnia 2010, o 17:09

Wszech powinieneś podziękować Coolowi za stworzenie biografii swoich dzieł zebranych.
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Niewinny » 24 kwietnia 2010, o 19:43

Ciekawy pisze:Wszech powinieneś podziękować Coolowi za stworzenie biografii swoich dzieł zebranych.


Widzę ciekawy że wywalili cię z kasy w lidlu :lol:

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Niewinny » 24 kwietnia 2010, o 20:05

Ciekawy pisze:Skoro się skompromitowaleś.


hahahahaha w twojej główce

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Ciekawy » 24 kwietnia 2010, o 20:18

W mojej. Racja.
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: villah » 1 maja 2010, o 12:54

jak w twojej, to twój problem, nie? bo jak o tym myślisz, wyobrażasz to sam się kompromitujesz, czaisz?

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: SAM » 1 maja 2010, o 22:53

tak
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: Ciekawy » 4 maja 2010, o 10:15

villah pisze:jak w twojej, to twój problem, nie? bo jak o tym myślisz, wyobrażasz to sam się kompromitujesz, czaisz?


Mam świadomosc tego, co mowie

:lol: villah odstaw lepiej filozofie i przezuc sie na mocne dragi - efekt w Twoim wykonaniu bedzie ten sam :-D
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Wszechmogący Wiesiek

Postautor: villah » 4 maja 2010, o 16:47

jak efekt ten sam, to po co przepłacać?


Wróć do „Sylwetki Mistrzów i Drogi Duchowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości