Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Dyskusje odnośnie duchowych mistrzów.
Drogi rozwoju, autorskie metody, filozofie...
poszukującyprawdy
Posty: 19
Rejestracja: 27 listopada 2009, o 22:44
Reputacja: 0
Płeć: M

Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: poszukującyprawdy » 27 listopada 2009, o 23:10

Witajcie kochani.

Proszę najlepiej roześlijcie ten apel do wszystkich. Jesli sądzicie że to jakaś głupia reklama skasujcie linka z dołu. Ale przekażcie wszystkim to wołanie. Przekażcie tą prawdę o Jezusie naszym bracie.Decyzja jest jednak twoja bo masz wolną wolę.

APEL:

Wielka zmiana przed nami a jeszcze jest tyle do zrobienia. Dlaczego tutaj pisze? Bo wiem że część z was może zrobić tak wielki postęp jesli TYLKO podejmie taką decyzje.Tak mało dzieli.

Tylko decyzja.Tak naprawde każdego od Boga i zbawienia dzieli tylko decyzja. Czyż Jezus nie rzekł wam "Proście a będzie wam dane? Więc proszac Boga czyż nie da ci on tego co potrzebujesz? Da.
Czy nie rzekł "Kołaczcie a otworzą wam"? Więc czy wytrwale podazając do niego nie wygrasz? Wygrasz .
Czy nie powiedział "Szukajcie a znajdziecie" Czy więc nie znajdziesz drogi i wszystkiego co ci potrzebne aby do niego wrócić? Znajdziesz.
Więc dzieli cię tylko decyzja.Cała reszta pojawi się po niej. Wszystko co potrzebne masz już w sobie.

Fragment 1
"
Koniec starego świata będący początkiem nowego?
"(...) Widzicie to wszystko? Zaprawdę powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu ,który by nie był zwalony" - Jezus Chrystus (Mt 24,2)
"Powiedz nam kiedy to nastapi i jaki będzie znak Twojego przyjścia i końca świata?" - Uczniowie (Mt 24,2)
"Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie nawet aniołowie niebiescy ,tylko sam Ojciec" - Jezus Chrystus (Mt 24,36)
"Czuwajcie więc bo nie wiecie w którym dniu Pan wasz przyjdzie" - Jezus Chrystus (Mt 24,42)
"Któż jest tym sługą wiernym i roztropnym którego Pan ustanowił nad swoją służbą, żeby we właściwej porze rozdał jej zywność? Szczęśliwy ów sługa, któego Pan gdy wróci zastanie przy tej czynności.Zaprawdę powiadam wam postawi go nad całym swoim mieniem" - Jezus Chrystus (Mt 24,45-46)
"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przemineły" św.Jan (Ap 21,1) "



Nie ma ucieczki od konsekwencji .Nie ma sądzenia jakoś to będzie .Tu i teraz całkowicie odpowiadasz za tą planete i za swoje zycie. Nie możesz uciec ze swojego zycia ani z konkretnej sytuacji której będziesz musiał stawić czoła nawet jeśli to odrzucisz i obudzisz się z ręką w nocniku!!. Nie możesz uciec od konsekwencji. Zmiany nadejdą i właśnie ty zdecydujesz w jaki sposób. Bo ty jesteś częścią tej planety!!

Zbliżamy się do zakończenia duchowego cyklu trwajacego ok 12 tys lat.
Wiem jak to zabrzmi dla krówki pasionej tysiace godzin i lata na telewizji i karmionej przez pasze gorszej częsci elit bez żadnej wiedzy o prawdziwym świecie.
Ale jednak muszę przekazać wam to co mi przekazano. Zginąć moze w najgorszych szacunkach nawet i 90% ludzkości.Z drugiej strony jeśli ludzie sie obudzą i zmienią może tylko 10% albo prawie nikt.
"Będzie wówczas wielki ucisk jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie" Jezus (Mt 24,21)
"Gdyby ów czas niezostał skrócony nikt by nie ocalał.Lecz z wpowodu wybraych zostanie skrócony" Jezus (Mt 24,22)


To od ciebie i innych zależy tu i teraz i od twojej decyzji czy obudzisz się sam miło czy zostaniesz oblany wiadrem lodowatej wody od którego możesz nawet zamarznąć.

Wiem jak to brzmi ale skoro czas goni nas nie ma co czekać.

Wołam wiec do wszystkich. Dojrzyj że Jezus był przykładem i podąż jego śladem.Niebył żadnym "wyjątkowym" synem Boga .TO JEST KŁAMSTWO przez chcących żebysbył był i widział siebie jako bezbronne bydło i wtedy mozna cię kontrolować.
Był jego synem ale równym tobie bratem i chciał zaprezentować ci prawdziwą ścieżkę i potencjał jaki możesz też osiągnąć TY.

Fragment 2:
"
Prawdziwa i fałszywa ścieżka
Czym jest prawdziwa duchowa ścieżka?Jaka jest ta droga prowadząca spowrotem do domu Ojca? Czy większosć ludzi w tym ty nią podąża? A może jest wręcz na odwrót ?
"Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują." - Jezus Chrystus (Mt 7,13-14).

Czy Jezus był "wyjątkowym" synem Boga czy równym nam naszym bratem wskazującym nam drogę którą powinniśmy nasladować? Czy możemy przejść obok poniższych słów obojętnie albo je zignorować?
"Czyż nie napisano w waszym prawie Bogami jesteście??" - Jezus Chrystus (J 10,34)
"Szukajcie wpierw Kólestwa Bożego(...)" -Jezus Chrystus (Mt 6,33)
"Królestwo Boże jest w was" - Jezus Chrystus (Łk 17,21)
"Wszyscy jesteście dziećmi Bożymi"
"Wszystkie rzeczy które ja czyniłem i wy czynić będziecie i większe" -Jezus Chrystus (J 14,12)
"Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje" -Jezus Chrystus (Mt 16,24)
"



i 3ci:

"Wszystkie rzeczy które ja czyniłem i wy czynić będziecie i większe" - Jezus Chrystus (J 14,12)
"Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie" -Jezus Chrystus (Mt 17,20)"




Na tej stronie znajdziesz klucze aby osiagnąć wysoki potencjał.Albo raczej poczatkowe klucze by potem dotrzeć do tych którzy uczą mnie .Jednak na wprowadzenie ciebie na tą ścieżke i wskazanie drogi której mała część juz mam za sobą chociaż więcej jeszcze przede mną mogę sie przydać.
Jedynym sposobem realnym dzisiaj jest zmiana fraktalna. Duża cześć ludzi musi przebudzić się z tego głupiego snu i wznieść ekspresowo swoją świadomość bardzo wysoko .Wtedy fraktalnie przełoży sie to na całą ludzkość dzięki czemu do innych dotrze i także się przebudzą...
Słyszałeś o efekcie tzw setnej małpy?? O to właśnie chodzi!!
I nietrzeba ich wcale tak wiele.Apokalipsa mówi o 10tys ludzi wybranych przez Boga.To jest bardzo prawdopodobne.
Czy jesteś wybranym? Sam o tym decydujesz Jeśli odpowiesz na wołanie Boga które oferuje on każdemu synowi i każdej córce i jesli wytrwasz na tej prawdziwej ścieżce do zbawienia.
Pamiętaj tu i teraz liczysz się tylko ty i twoja decyzja!! Jesli każdy to oleje nic się nie stanie.
Liczysz sie tylko ty bo każdy do kogo dotrze ten apel siedzi teraz czy z małym odstepem czasu i podejmuje taką decyzje.
Jesli każdy zostawi to innym nikt nic nie zrobi. Jesli każdy weźmie odpowiedzialnosć za swoje życie i tą planete zmiana będzie niewyobrażalna. Ale żeby to się stało musisz WŁASNIE TY TU I TERAZ WZIĄĆ TĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za siebiei ten świat i zmienić siebie na lepsze.


LOVE FOR ALL
:**********************************************************************
******************************************************************
Poszukujący / szukajacy prawdy

EDIT: Zgodnie z życzeniem autora FM

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: SAM » 27 listopada 2009, o 23:26

A MY z Jezusem iWszechmogoncym dzis spiewamy:

"Legia to PANY!"

A po za tym, czego szukac mamy?

Jak wszystko mamy!

AMEN!

BTW:

SAM to czlowiek ktory sie zjednoczyl z Energia, ktora to przeplywa przez wszystko. Ta tez energia jest wszystkim, w ktorej potem czlowiek rzezbi swe kreacje, jak Anioly czy Demony, jak Raj, czy Pieklo...
Dlatego SAM nie tworzy NIC...
Ta Energia to Bezwarunkowa Milosc, ktora nie ma zadnych warunkow i jest dla kazdego.
SAM to czlowiek ktory JEST tym wszystkim przez co ONA przeplywa, Jest NIA i SOBA JEDNOCZESNIE, dlatego jest SAM...
SAM nie uczy sie niczego, bo wszystko zna, SAM jedynie stwarza Nowe...
SAM ufa SOBIE, czyli tak samo WSZYSTKIEMU, bo wie iz nie ma nic poza NIM, gdyz JEST WSZYSTKIM...
Dlatego SAM po prostu JEST...
SAM moze WSZYSTKO, gdyz JEST WSZYSTKIM, SAM JEST POTEZNY...
SAM NIE MA GRANIC.

TAK TO JEST BYC SAM...
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

JAR
Posty: 538
Rejestracja: 7 października 2009, o 10:49
Reputacja: 0

: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: JAR » 27 listopada 2009, o 23:51

Wiecie co chłopaki, ja i tak mam wiekszego ;-)

nikt
Posty: 368
Rejestracja: 4 marca 2009, o 11:25
Reputacja: 0
Płeć: M

: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: nikt » 28 listopada 2009, o 12:05

poszukującyprawdy pisze:Zbliżamy się do zakończenia duchowego cyklu trwajacego ok 12 tys lat.
Wiem jak to zabrzmi dla krówki pasionej tysiace godzin i lata na telewizji i karmionej przez pasze gorszej częsci elit bez żadnej wiedzy o prawdziwym świecie.
Ale jednak muszę przekazać wam to co mi przekazano. Zginąć moze w najgorszych szacunkach nawet i 90% ludzkości.Z drugiej strony jeśli ludzie sie obudzą i zmienią może tylko 10% albo prawie nikt.
[


kolejna krucjata? Wyluzujcie Costomaniacy..

nikt
Posty: 368
Rejestracja: 4 marca 2009, o 11:25
Reputacja: 0
Płeć: M

: : Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za ni

Postautor: nikt » 28 listopada 2009, o 12:16

JAR pisze:Wiecie co chłopaki, ja i tak mam wiekszego ;-)


..hejka Turbodymomen :lol: :lol:

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: Niewinny » 1 grudnia 2009, o 20:00

Jezus to fajny gość.

bialyh2o
Posty: 6
Rejestracja: 13 czerwca 2010, o 09:54
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: bialyh2o » 30 czerwca 2010, o 20:04

Jezus to mój mistrz duchowy :) , jest ich nawet więcej ale ten jest przodujący.

Ekhmm

Re: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: Ekhmm » 30 czerwca 2010, o 20:08

A co takiego interesujacego jest w Jezusie, czym sie wyroznia od innych i w koncu skad wiecie, ze on wogole byl kims wyjatkowym?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za nim

Postautor: Prometeusz » 5 lipca 2010, o 10:30

Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.


To czemu się tylko o nim gada, a nikt nie naśladuje?
Naśladowanie to naśladowanie, jeśli tego nie robisz, to nie wykręcaj się, że to przenośnia.

Awatar użytkownika
O-sho
Posty: 17
Rejestracja: 13 grudnia 2012, o 16:04
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Jezus jest przykładem wzorem do nasladowania.Podąż za ni

Postautor: O-sho » 13 grudnia 2012, o 19:15

Nie jestem baranem(owieczką?jedno i to samo) aby ślepo podążać za mężczyzną którego nie znam.O którym mówią stare książki,tłumaczone,zmieniane milion razy na korzyść tych którzy na nich zarabiają.Niestety,bajek i historii o Jezusie jest tyle ile gwiazd na niebie.No bo prócz oficjalnych każdy posiada również swoją bajkę.

Prawdy szukaj w medytacji, a nie w zakurzonych księgach.
Aby ujrzeć księżyc, patrz w niebo, a nie w sadzawkę


Wróć do „Sylwetki Mistrzów i Drogi Duchowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości