Obrazy energetyczne

Znalezione w sieci, twórczość własna, co lubimy... itp.
Awatar użytkownika
Jaasmin
Posty: 173
Rejestracja: 16 stycznia 2009, o 17:41
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Re: Obrazy energetyczne

Postautor: Jaasmin » 21 marca 2012, o 18:12

metasearcher pisze:Jaasmin - bardzo piękne te obrazy. Robię coś podobnego na swoim komputerze, ale jak dotąd trzymam wszystko w przysłowiowej szufladzie. Myślałem kiedyś o prowadzeniu podobnej sprzedaży... niestety, moje prace wydają mi się takie cholernie osobiste i nie potrafię się na to zdobyć.

Zastanawia mnie jednak jakie jest zainteresowanie Klientów tego typu obrazami. Dobrze się sprzedają?


Mi również podobają się te obrazy :) i na wydrukach wychodzą na prawdę piękne, bo jest super odwzorowanie kolorów.
metasearcher Musisz poczuć sam, że chcesz pokazać te prace, ja uważam, że warto. Ktoś popatrzy i pomyśli "ale fajne" i to już dobry powód :)

A zainteresowanie jest :) trzeba oczywiście w to włożyć energię.

Obrazek

"Uwolnienie" - Ludzie często są spętani przez negatywne wzorce, przyzwyczajenia, nałogi, poczucie winy, chęć zemsty i wiele innych utrudniających życie rzeczy. Bardzo ważny jest w takich przypadkach akt uwolnienia. Wtedy to człowiek odpuszcza, przebacza, odcina się i uwalnia od wszystkich ograniczających go rzeczy. Uwolnienie jest bardzo często ważnym wydarzeniem na ścieżce rozwoju - wtedy to następuje puszczenie przeszłości i wejście w nową jakość życia, pełną światła i nowych możliwości. Dopiero wtedy człowiek uświadamia sobie jak wielki ciężar trzymał do tej pory. Ciężar, który właśnie puścił aby poczuć lekkość wolności. Obraz przedstawia energetyczne uwolnienie (przebaczenie, odpuszczenie). Wykorzystany w medytacji (afirmacji, wizualizacji) pomaga dostroic się energetycznie do uczucia wolności po odpuszczeniu obciążających rzeczy. Tym samym ułatwia dokonania aktu uwolnienia.


Wróć do „Artystycznie - Grafika, Muzyka, Wiersze, filmy...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość