Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw

Polecane pozycje
agnieszka3201
Posty: 8
Rejestracja: 6 kwietnia 2012, o 13:56
Reputacja: 0

Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw

Postautor: agnieszka3201 » 23 października 2017, o 12:32

Kim jestem? Po co tu jestem? Dlaczego moje życie jest trudne? Czy istnieje piekło i niebo? Jak wygląda Bóg i co będę robić po śmierci? Jak mogę osiągnąć w życiu sukces? – jeżeli poszukujesz odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań – książka jest napisana dla Ciebie.

Po przeczytaniu tej książki spojrzysz na swoje życie od innej strony – masz bowiem szansę poznać wyższą perspektywę rzeczywistości. Autorka przedstawia swoją wizję świata, jednocześnie pozwalając Czytelnikowi dokonać samodzielnego wyboru. Co różni rozwój osobisty od duchowego? Jak działa energia? Czy istnieje życie po śmierci? Skąd się biorą choroby? Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź właśnie tutaj – czasami zabawna, innym razem bardzo poważna; książka, od której warto zacząć, kiedy zdecydujesz się poznać Prawdę. Zawiera część praktyczną.

Postaw na rozwój duchowy - http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/postaw-rozwoj-duchowy

Wróć do „Książki o duchowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości