MĄDROŚĆ PRZYSZŁOŚCI JAK ŻYĆ Z PASJĄ DZIŚ CZERPIĄC ENERGIĘ Z JUTRA?

Polecane pozycje
Agnieszka Jurko
Posty: 147
Rejestracja: 17 marca 2010, o 10:11
Reputacja: 0
Płeć: K

MĄDROŚĆ PRZYSZŁOŚCI JAK ŻYĆ Z PASJĄ DZIŚ CZERPIĄC ENERGIĘ Z JUTRA?

Postautor: Agnieszka Jurko » 27 czerwca 2016, o 06:51

MĄDROŚĆ PRZYSZŁOŚCI
JAK ŻYĆ Z PASJĄ DZIŚ
CZERPIĄC ENERGIĘ Z JUTRA?


XXIII wakacyjne warsztaty z Akademią Życia
Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
oraz gość specjalny Jolanta Misiarz

05 - 15 sierpnia 2016 r. w Muchowie k/Jawora (dolnośląskie)


"Jakie przesłanie, jaką wskazówkę i jaką wypracowaną przez siebie mądrość życiową przekazałbyś/przekazałabyś sobie z młodości?" – pytanie takie zadano gronu osób znanych ze swoich życiowych osiągnięć. A jak Ty odpowiedziałbyś/odpowiedziałabyś na to pytanie?

"Gdybym miał mądrość taką jak dziś i tamte lata" – te magiczne, z pozoru niemożliwe do spełnienia życzenia wypowiadamy czasami także my. Jednocześnie wiele metod terapeutycznych i rozwojowych koncentruje się wokół czegoś, co możemy nazwać umownie „uzdrawianiem” przeszłości. Możemy jednak także oddziaływać na naszą teraźniejszość sięgając do niej…z przyszłości. Podejście to nazwaliśmy Modelem FPL (Future – present loopback - sprzężenie zwrotne pomiędzy przyszłością a teraźniejszością). Zapraszamy Ciebie więc do powrotu do przyszłości.

Ustawienia systemowe w modelu FPL, praca z ciałem i oddechem w modelu FPL i wiele innych działań sprawi, że nasze warsztaty w roku 2016 będą unikalne! Także w tym roku dzięki nauce i praktyce pradawnych etnicznych tańców w kręgu połączymy naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w ruchomej mandali. W ten sposób, tak jak nasi pradawni przodkowie, wejdziemy w doświadczenie projekcji świadomości poza nasze codzienne koncepcje czasu.

Wierzymy, że warto dać sobie solidny kawałek czasu, by zająć się sobą i swoim życiem. Wierzymy, że warto wyjść z rutyny codzienności, zmienić na jakiś czas miejsce, środowisko, warto spotkać ludzi dzielących Twoją pasję życia. Wierzymy, że warto poćwiczyć nowe zachowania, warto ubrać się swobodnie, spacerować z lekkością, oddychać pełna piersią. Warto zdobyć nowe umiejętności, odkrywać i dziwić się. Warto zweryfikować swoje poglądy, wyjść poza przekonania na swój temat. Warto pytać siebie o to, kim jestem i co jest dla mnie ważne. Warto na chwilę wspiąć się na wzgórze i jego szczytu popatrzeć na swoje życie.

Jeżeli pragniesz:
• skontaktować się z własną mądrością z przyszłości,
• pogłębić akceptację siebie jako właściwej, odpowiedniej oraz wartościowej osoby i dać sobie czas i przestrzeń na pracę nad ważnymi dla Ciebie tematami/wyzwaniami/problemami dotyczącymi np. rodziny, związków, zdrowia czy pracy zawodowej,
• zainspirowac się do dalszych poszukiwań i zmian,
• prowadzić swoje poszukiwania przy wsparciu zgranego, współpracującego w przepływie zespołu animatorów,
• spędzić czas wśród życzliwych ludzi dzielących Twoje zainteresowanie rozwojem,
• odpocząć i zrzucić nagromadzony stres

…to zapraszamy Ciebie na kolejny, XXIII już Wakacyjny Warsztat Akademii Życia – przedsięwzięcie bazujące na naszych ponad 20-letnich doświadczeniach. W roku 2016 pracujemy i bawimy się intensywnie od 5-go do 15-tego sierpnia.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe:
składają się na niego: zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha yoga) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy. Wieczory to czas swobodnego relaksu, w ramach którego będziemy oddawać się radosnej ekspresji na przykład poprzez taniec w kręgu, słuchanie, muzyki gongów i mis tybetańskich – ale też śpiewy czy też oglądanie spadających gwiazd ze szczytów okolicznych skał.

Ważne – naszym celem jest stworzenie w trakcie pobytu środowiska wspierającego rozwój osobisty i samodzielne doskonalenie uczestników. Nie zajmujemy się żadną formą leczenia, nie mamy również kompetencji w zakresie terapii uzależnień.

Nasza kadra: Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński, Jolanta Misiarz.
Pełna informacja o prowadzych znajduje się na stronie www organizatorki Agnieszki.

Metody, jakimi pracujemy są różne, ale zawsze inspirujące, ciekawe i ważne. Wierzymy przy tym, że to nie metody pomagają, ale ludzie - ci, którzy tę czy inną metodę proponują i stosują. Pracujemy ze sobą od dobrych kilkunastu lat a znamy się niejednokrotnie dłużej. Jako zespół osiągnęliśmy coś, co możemy określić, jako współpraca w przepływie. Zapraszamy!

Opłaty:
1) całodzienne warsztaty: 940 zł lub 840 zł od osoby w przypadku pary. Rabat 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. Rabat 50 zł przy wpłacie zaliczki do końca maja 2016.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 800 zł
3) ubezpieczenie NW: 20 zł

Razem: od 1510 zł do 1760 zł. Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 500 zł. Reszta płatności płatna gotówką pierwszego dnia zajęć.


Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Pełna informacja:
http://www.agnieszkajurko.pl/akademia-z ... -2016.html

Wróć do „Książki o duchowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość