Sekret - Rhonda Byrn i inni

Polecane pozycje
Awatar użytkownika
Premati
Posty: 60
Rejestracja: 31 maja 2008, o 14:24
Reputacja: 0
Płeć: M

: Sekret - Rhonda Byrn i inni

Postautor: Premati » 20 stycznia 2009, o 13:01

AnandaNa pisze:Generalnie zadna filozofia, po prostu zmiana postrzegania rzeczywistosci

:aniol
<3

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Sekret - Rhonda Byrn i inni

Postautor: Prometeusz » 27 stycznia 2009, o 11:33

No teraz rozumiem o co Ci chodzi. To jest bardzo dobra sprawa.
Sam się realizujesz na drodzę Huny czy masz(miałeś) jakiegoś nauczyciela-instruktora?

Tak to żadna filozofia. Po prostu praktyka. Ale sama zmiana postrzegania rzeczywistości nie jest tak po prostu... Nic na świecie nie dzieje się 'po prostu', chociaż mechanizmy ludzkiej swiadomości działają samoczynnie i automatycznie.

lokumbo

Re: Sekret - Rhonda Byrn i inni

Postautor: lokumbo » 27 stycznia 2009, o 18:06

"Ale sama zmiana postrzegania rzeczywistości nie jest tak po prostu..."

rzeczywistosc nie istnieje. to co wydaje Ci sie rzeczywiste, to jest wlasnie Twoje postrzeganie. postrzeganie rzeczywistosci = postrzeganie postrzegania... :).
gdy patrzysz na otaczjacy Cie swiat, to patrzysz na swoj umysl. cala sztuka polega na tym, zeby nie myslec o tym co widzisz, ale widziec to o czym myslisz ;).

kamira
Posty: 4
Rejestracja: 8 sierpnia 2017, o 22:17
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Sekret - Rhonda Byrn i inni

Postautor: kamira » 8 sierpnia 2017, o 22:19

W naszym kraju też znajdzie się wiele osób, które swoje szczęście utożsamiają właśnie z tą książką. Inni podchodzą do niej natomiast bardzo sceptycznie. Wydaje mi się, że ani jednak ani druga strona nie ma racji. Trzeba wziąć z niej wszystko co najlepsze ale nie brać wszystkiego do siebie. Ja sama czytałam tę książkę i uważam, że nie jest ona zła. Prawo przyciągania może mieć bardzo duże znaczenie w naszym życiu jeżeli tylko w nie uwierzymy, ale dowiedzieć się o nim możemy też z innych, bardziej wartościowych pozycji.


Wróć do „Książki o duchowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość