Droga Skutecznej Zmiany - Wakacyjne Warsztaty z Akademią Życia

Wszystkie ciekawe i warte sprawdzenia linki
Agnieszka Jurko
Posty: 147
Rejestracja: 17 marca 2010, o 10:11
Reputacja: 0
Płeć: K

Droga Skutecznej Zmiany - Wakacyjne Warsztaty z Akademią Życia

Postautor: Agnieszka Jurko » 19 czerwca 2020, o 12:55

DROGA SKUTECZNEJ ZMIANY

Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński

27 lipca - 4 sierpnia 2020 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

27 Wakacyjne Warsztaty z Akademią Życia
Wielką umiejętnością jest rozpoznawania tego, co w danym momencie życia jest dostępne do zmiany – i wielką przygodą jest świadome dokonywanie tej zmiany. Ważną umiejętnością jest jednak także rozpoznawanie i akceptowanie tego, czego tu i teraz nie możemy lub nie jesteśmy gotowi zmienić – po to, aby skupić energię w tym obszarze życia, w którym dokonanie zmian jest dla nas dostępne.

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się postanowić, że dokonasz jakiejś istotnej i ważnej zmiany w swoim życiu. Czy zdarzyło się także czasem, że pomimo gorącego pragnienia i wielu wysiłków trudno było Ci realizować Twoje pomysły i plany? Czy poznałaś/poznałeś opór, zniechęcenie, auto-sabotaż, racjonalizowanie rezygnacji z działania? Jak sobie z tym poradzić? Jak działać skuteczniej, aby Twoje pomysły, marzenia, plany i decyzje stały się częścią Twojej rzeczywistości?

Już od 27 lat spotykamy się w okresie wakacyjnym, aby dzielić się swoimi doświadczeniami i doświadczać Nowego pracując w bezpiecznych, przyjaznych warunkach. Tak więc i w 2020 roku zapraszamy Ciebie na nasz kolejny 27-ty Wakacyjny Warsztat Akademii Życia, w trakcie którego:

1/ będziesz miała/miał czas i przestrzeń, aby zająć się ważnymi dla Ciebie tematami życiowymi wykonując kilka istotnych kroków dla wprowadzenia pożądanych przez siebie zmian,
2/ skorzystasz z wsparcia i doświadczenia kompetentnego i zaangażowanego zgranego zespołu wieloletnich trenerów rozwoju osobistego,
3/ nawiążesz nowe relacje z ludźmi, którzy tak jak Ty zainteresowani są poprawą jakości swojego życia,
4/ będziesz korzystać ze skutecznych metod i technik, które będą Ci pomagać w osiąganiu tego, czego pragniesz dla siebie:

Poprzez różne formy pracy z ciałem i praktykę hatha yogi
pogłębisz kontakt ze swym ciałem nawiązując tym samym bliższy kontakt ze wszystkimi swoimi emocjami, co pomoże Tobie m.in. w rozpoznawaniu - rzeczywistych potrzeb domagających się realizacji,
- będziesz pełniej doświadczać życia, w całej gamie wrażeń, barw, dźwięków, smaków i zapachów, otwierając się na swobodny przepływ energii życiowej,
- zrelaksujesz się, odpoczniesz i uwolnisz się od nagromadzonego stresu.

Poprzez pracę metodą ustawień systemowych i dialogu wewnętrznego - działając dzisiaj, tu i teraz, zmienisz postrzeganie siebie, swojej przeszłości i przyszłości - a dzięki temu:

- krok po kroku, powoli i bezpiecznie zrobisz to, co dostępne i możliwe na dany moment by rozwiązać zakorzenione w przeszłości problemy ograniczające Twoją zdolność do wprowadzania pożądanych zmian,
- zweryfikujesz swoje dotychczasowe motywacje i zrozumiesz swoje działania zakorzenione w historii twojej rodziny - poznając ich źródło zdobędziesz większą autonomię, możliwość wyboru tego, co dla Ciebie, w Twoim życiu jest ważne, karmiące, podtrzymujące i inspirujące,
- poprzez akceptację i przyjęcie do serca swojej historii uzyskasz pełniejszy dostęp do ukrytych dotąd bogactw twego rodu – dostęp do zasobów, talentów, możliwości Twoich przodków, które są Twoim dziedzictwem. 

Poprzez praktykę świadomego oddychania (rebirthing) i medytacji w ruchu skomunikujesz się ze swoją podświadomością, dzięki czemu:

- uświadomisz sobie i rozluźnisz wewnętrzne konflikty wartości, zasad i celów życiowych blokujące Twoją drogę ku zmianie,
- rozpoznasz i zintegrujesz rozmaite aspekty siebie, tak aby zgodnie współtworzyły Twoją rzeczywistość, w której będzie jeszcze więcej miejsca na nowe doświadczania, przygody i wyzwania.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe. Składają się na niego: zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha joga i ćwiczenia inspirowane metodą Feldenkreisa) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy.

Wieczory to czas swobodnego relaksu, w ramach którego będziemy oddawać się radosnej ekspresji na przykład poprzez taniec, słuchanie muzyki gongów i mis tybetańskich – ale też śpiewy czy też tradycyjne oglądanie spadających gwiazd. Będziemy praktykować doświadczanie szczęścia i lekkości poprzez śmiech i zabawę, ruch i taniec oraz kontakt z przyrodą relaksując się i zrzucając napięcia zgromadzone przez ostatnie tygodnie, miesiące, a może i lata.

WAŻNE
– naszym celem jest stworzenie w trakcie pobytu środowiska wspierającego psychoedukację, rozwój osobisty i samodzielne doskonalenie uczestników. Nie zajmujemy się żadną formą leczenia stanów chorobowych, nie mamy również kompetencji w zakresie terapii uzależnień.

NASZA KADRA
- metody, jakimi pracujemy są różne, ale zawsze inspirujące, ciekawe i ważne. Wierzymy przy tym, że to nie metody pomagają, ale ludzie - ci, którzy tę czy inną metodę proponują i stosują. Pracujemy ze sobą od dobrych kilkunastu lat - a znamy się niejednokrotnie dłużej. Jako zespół osiągnęliśmy coś, co możemy określić, jako współpraca w przepływie. Zapraszamy!

OPŁATY:
1) całodzienne warsztaty rozwoju osobistego: 890 zł.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie wegetariańskie: 1200 zł (8 dni x 150 zł)
3) ubezpieczenie NW: 25 zł.

UWAGI:

warunkiem uczestniczenia jest dokonanie bezzwrotnej przedpłaty 700. Reszta płatności za warsztat, należność za zakwaterowanie i wyżywienie oraz NW płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
ilość miejsc ograniczona, max 15 osób,
pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników.

MIEJSCE:
Monte Luna, Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry (dolnośląskie).

ZAPISY:
Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528


Pełna informacja:

https://www.agnieszkajurko.pl/akademia- ... -2020.html

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość