Wewnętrzny Alchemik - warsztat z Tomem de Winer, zwiedzanie Bawarii

Wszystkie ciekawe i warte sprawdzenia linki
Agnieszka Jurko
Posty: 147
Rejestracja: 17 marca 2010, o 10:11
Reputacja: 0
Płeć: K

Wewnętrzny Alchemik - warsztat z Tomem de Winer, zwiedzanie Bawarii

Postautor: Agnieszka Jurko » 28 maja 2019, o 17:07

WEWNĘTRZNY ALCHEMIK
warsztat prowadzi Tom de Winter
zwiedzanie Bawarii
23-26 sierpnia 2019 w Niemczech


Ograniczona liczba osób - max 10 osób
Zapewniamy tłumaczenie na język polski


Już po raz drugi zapraszamy na warsztaty do ośrodka Toma - w przepięknym i malowniczym miejscu pośrodku bawarskich Alp. Oprócz udziału w autorskim warsztacie Toma zwiedzimy okoliczne bawarskie miasteczka, regionalny skansen i wytwórnię lokalnych serów.

Wszystko jest jednym, jedno jest wszystkim

Jeśli chcemy zobaczyć w jaki sposób wszystko co robimy wpływa na naszą ludzką rodzinę, to musimy się uprościć. Im mniejsze staje się nasze ego, tym bardziej doceniamy innych, opuszcza nas strach i możemy żyć zgodnie z własnym wnętrzem. Wewnętrzny Alchemik poprowadzi Ciebie w podróż do przebudzenia świadomości bezwarunkowej miłości, która znajduje się w każdym z nas.

Opisując procesy zachodzące na tych warsztatach Tom korzysta z symboli i terminologii zapożyczonej z klasycznej alchemii. Na drodze do celu musimy przejść siedem etapów:

*Spalanie - palimy ego, maskę, która nosimy każdego dnia;
*Rozpuszczanie - rozpuszczamy pozostałości zarówno kobiece jak i męskie, wciąż zanieczyszczone przez ego;
*Oddzielenie - oddzielamy to co męskie od tego co kobiece i wyrzucamy resztę ego;
*Połączenie - jednoczymy dwie strony bez medytacji ego. Alchemicy nazywali to ślubem króla i królowej. Przy tym etapie poczujesz wewnętrzny spokój;
*Fermentacja - to co powstało w etapie czwartym musi się rozłożyć, żeby powstała nowa substancja;
*Destylacja - gotujemy i kondensujemy to co powstało w etapie piątym, żeby osiągnąć wyższa koncentracje i czystość;
*Koagulacja - ostateczne zjednoczenie oczyszczonych części. Duch i ciało stają się jednością.

Tom de Winter - nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża do Polski regularnie od 2004 roku a od 2009 prowadzi warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (w komnacie Króla, Królowej i Dolnej) oraz przy Sfinksie.

Opłata za warsztaty: 1600 zł. Możliwa zniżka 200 zł w przypadku wpłaty 1400 zł w ciągu 14 dni od momentu rezerwacji miejsca. Zapewniamy tłumaczenie na język polski przez doświadczonego tłumacza, którego specjalnie zabieram z Polski.

Opłata za pobyt + wyżywienie + zwiedzanie: 199 euro. Cena obejmuje: 3 noclegi w ośrodku Toma (pokoje dwu- i trzyosobowe), 3 śniadania, 3 kolacje, bilet wstępu do skansenu, zwiedzanie Instytutu Biocybernaut, transport lotnisko-Maierhofen-lotnisko oraz transport do Wangen i Isny (na lotnisku wynajmiemy samochody osobowe na czas naszego pobytu). Płatne gotówką na miejscu. Cena nie obejmuje obiadów - w sobotę możliwość zamówienia z restauracji włoskiej, w niedzielę i w poniedziałek jedzenie w Wangen i Isny.

Opłata za samolot: lecimy linią lotniczą Ryanair, cena k. 200-400 zł w dwie strony (bagaż 10 kg). Płatne na konto Ryanair. Bilety zostaną kupione po zebraniu się grupy. Można oczywiście przyjechać samochodem bezpośrednio do ośrodka w Maierhofen (Bawaria).

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/tom-de-wi ... waria.html

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość