Depilacja woskiem

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
tatka
Posty: 12
Rejestracja: 3 grudnia 2019, o 18:58
Reputacja: 0

Depilacja woskiem

Postautor: tatka » 15 marca 2023, o 18:50

Macie jakieś opinie na temat depilacji woskiem? Mam już dość maszynek jednorazowych, po których mam pełno krostek i podrażnień. W sieci udało mi się znaleźć namiar na salon w Warszawie https://easywaxing.pl/ Z tego co widziałam, to mają naprawdę świetne opinie - ktoś z was już się do nich umawiał?

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Depilacja woskiem

Postautor: mczay » 18 kwietnia 2023, o 18:46

Polecacie coś takiego?

__
torebki Nobo

AktywnaOla
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2022, o 20:22
Reputacja: 0

Depilacja woskiem

Postautor: AktywnaOla » 21 maja 2023, o 14:56

Moim zdaniem to słaby wybór.

Monisiaa
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2022, o 16:47
Reputacja: 0
Płeć: K

Depilacja woskiem

Postautor: Monisiaa » 24 maja 2023, o 22:15

Zgadza się, zdania na temat domowych metod na usuwanie uciążliwych włosków są w dużej części negatywne. Nie ma się co dziwić bo jednak typową maszynką to wiele nie zdziałamy, a z pewnością nie uzyskamy efektu długoterminowego. Dlatego trzeba się dobrze zastanowić nad tym, czy nie lepiej będzie udać się z tym problemem do kliniki medycyny estetycznej. Na rynku znajdziemy sprawdzone od lat oferty, czego najlepszym przykładem jest - https://paparazzi.clinic/depilacja-laserowa-lublin zyskująca bardzo dużo świetnych opinii. Wszystko za sprawą indywidualnego podejścia do każdego klienta, co się bardzo ceni. Najważniejsza jest pierwsza konsultacja oraz ustalenie samego planu działania. W celu uzyskania najlepszych efektów, musimy trzymać się wyznaczonych terminów zabiegów. A te są wyznaczone na podstawie przewidywanego cyklu wzrostu włosów.

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Depilacja woskiem

Postautor: mczay » 1 lipca 2023, o 22:01

Czy taki zabieg boli? ;)


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości