Strona 1 z 1

Zmiany

: 17 sierpnia 2021, o 12:51
autor: elli
Cześć. Mam ostatnio ochotę na duże zmiany w mojej garderobie. Zamówiłam już kilka nowości. Teraz przyszła pora na perfumy. Szukam typowo kobiecych, słodkich perfum. Nigdy nie miałam francuskich perfum, więc pomyślałam o Guerlain Champs - Elysees https://perfumy.pl/product-pol-3909-Guerlain-Champs-Elysees-woda-perfumowana-100-ml.html. Widzę, że dość ciężko je dostać. Jestem ciekawa jak oceniacie ten zapach od Guerlaina?

Zmiany

: 26 marca 2022, o 11:14
autor: motylek30
Ja też potrzebuję zmian, ale najpierw zacznę od butów górskich, już w https://www.alpinus.eu/buty-gorskie-wys ... kie,2,2984 mam zamówione i mam nadzieję że będzie dobrze.

Zmiany

: 20 maja 2022, o 22:42
autor: mczay
Perfumy to kwestia indywidualna, każdy lubi inne. Ja mam kilka ulubionych zapachów i zmieniam je zależnie od pory roku. Latem lubię rześkie zapachy, a zimą ciężkie i słodkie. Obecnie, jest na rynku wiele zamienników oryginalnych perfum i dlatego można sobie pozwolić na zakup większej ilości. W tym artykule https://avantimoda.pl/zamienniki-perfum-dlaczego-warto-w-nie-inwestowac/ można znaleźć informacje na temat korzyści zamawiania zamienników.