CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
poszukującyprawdy
Posty: 19
Rejestracja: 27 listopada 2009, o 22:44
Reputacja: 0
Płeć: M

CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: poszukującyprawdy » 30 lipca 2011, o 21:32

KOCHANI

Czas nadszedł .DZIAŁAJ.

Było wczesniej i długo dużo informacji i tak wczesniej też było trzeba krzyczeć i krzyczano na dachach.By wyrażac prawde pomimo iż była o 180 inna niż odpowiednie

programowanie i odór kłamstw pochodzacych od ciemnych mocy i propagandy.

I wiem że to szok dla wielu. Tak wiem to doskonale ale nigdy nie przejdą tego szoku jeśli nikt nie będzie mówić KRZYCZEĆ.Będzie im trudno jak pierwsza jazda na rowerze

.Jednak potem oswoja sie.

Pomyśl jakim szokiem dla ludzi kiedyś którzy nie znali żadnej duchowości było opowiedzenie o BOGU a jednak jakoś trzeba było im powiedzieć.

Pomyśl jakim szokiem dla ludzi było danie ludziom telefonów komórkowych no bo jak to ? Łączność przez powietrze ?

Jednak nikt nie chował prawdy w piasek lecz ją wyrażał .





Tak dla tłumu będzie to szok . Jednak wiedzcie że miliony z tego tłumu są gotowe na wewnętrznych poziomach I JEDYNE CZEGO IM BRAKUJE TO USŁYSZEC PRAWDĘ I UWIERZĄ.

Wiem są puste ciała które znikną jak kurz przy podmuchu wiatru z powodu swojej własnej decyzji . Jednak krzycząc nie dbajcie o reakcje. DAJCIE LUDZIOM WYBÓR . ZMUŚCIE

ICH DO DECYZJI . Jeśli odrzucą prawdę-światło stworza poteżną karmę która za któryms razem ich stąd usunie co uwolni planete od ciężaru i pójdzie ona w górę.Jesli to

przyjma uczynia postep planeta TEŻ pójdzie w górę . POMIMO WSZYSTKO WYTRWALE WYRAŻAJCIE PARWDĘ I DAWAJCIE SZANSE.

Pisałem jak mało ludzi potrzeba do Złotego wieku.Marne 10 tysięcy które osiągną poziom Chrystusa. Cóż 10tki milionów ludzi na świecie jest gotowych by w szybkim czasie

osiągnać ten poziom . Czasem trzeba olać dinozaury i uczyć chociażby z nadzieja że 5% przyjmie. Jeśli przekażesz nauke czy źródło 1 000 osobom co własciwie da sie

zrobić w 30minut przy dzisiejszej technologii pisząc temat na 10 forach czy obesłać szkrzynki mailowe przez 4 znajomych (przecietna ilosć to chyba 250 adresów ,a

średnia oglądalność na polskim forum to 100 wyświetleń) to pomyśl jesli przyjmie to 50 osób i zrobi ogromny postep to jak niewyobrazalnie jestesmy blizej naszego celu.

50 osób w 30 minut?

A nie jesteś sam ... miliony ludzi pracują na całej planecie własnie teraz aktywując się na maximum co kazano mi przekazać. A za ich plecami niewyobrazalna

niepowstrzymana siła Nieba.


Eh kochani jak potężna siła was wspiera nie jesteście w stanie sobie wyobrazić. STOICIE PO WŁAŚCIWEJ STRONIE a wszelka ciemność jest tylko pryszczem który odpadnie i

uschnie jak liście na jesieni jeśli tylko ludzkość zechhce zrobić chociażby malutką stópke w rozwoju w górę.

Cóż wielka pomoc została dana Polsce i szansa WŁAŚNIE TERAZ !! NIE PRZYPADKIEM TERAZ!! Najtoksyczniejsze energie WarsZawy zostały spalone jak za pstryknięciem palca i

czuja i widzą to wszyscy poza najgłupszymi ignorantami. Politycy i dziennikarze rażą was ognistym wzrokiem z waszych telewizorów .PRZYJRZYJCIE SIĘ

NIEBO JEST Z NAMI.



WIĘC CZAS WYSTRZAŁU NADSZEDŁ I TO KAZANO MI PRZEKAZAĆ. Wiele źródeł i sił nawet często w ukryciu gdzies było przygotowywanych wielu ludzi w uśpieniu trwało by móc

własnie teraz przejrzeć na oczy i wykonać swoją misje.

Są miliony ludzi którzy teraz USŁYSZELI KRZYK W SWOM SERCU: CZAS ZMIANY NADSZEDŁ.DZIAŁAJ. I oni wszyscy właśnie teraz zaczynają krzyczec z dachów tak mocno jak jeszcze

nigdy.



Ja sam stałem sie po części pierwsza kroplą która przelała tame milczenia właśnie teraz. Przekazałem nauki wniebowstapionych mistrzów jako przekazy z duchowej

rzeczywistości - NIEBA około 200 tysiącom ludzi w Polsce ignorantom nieignoranntom WSZYSTKIM. A nie jestem sam . Już dzieci na forach internetowych krzyczą swoją

prawdę o iluminatach jeśli ktoś tylko głębiej sie temu przyjrzy.

Pamiętaj wystarczy 10 000 tysięcy osób a 10tki milionów są gotowe . Często nie dbaj o to czy przyjmie to wiekszość. Czasem miej gdzies efekt dla większości.

ZMUŚ POPRZEZ WYRAŻANIE PRAWDY DO REAKCJI . Ci którzy odrzucą czysta prawde stworza karme tak potezną karme że po paru razach mogą miec już jej taki cieżar że zostana

usunieci z tej planety gdyż zostanie już im uniemozliwione dalsze niszczenie swiata i planeta lżejsza wzniesie się . ZMUŚ ICH DO REAKCJI .Zawsze mówiąc prawde robisz

coś dobrego .Choćby odrzuciło cie 100% stworzą karmę a wierz mi nie będzie juz miejsca dla pustych ciał w złotym wieku. "Kto nie zbiera ten rozprasza" -Jezus .

KAŻDE WYKRZYCZENIE PRAWDY POMOGA TEMU ŚWIATU PRZEOGROMNIE .Nawet nie chodzi czy inni ci uwierza.Gdy wyrażasz prawde zalewasz ich esencja na poziomie energetycznym

która BIERZE ICH WYŻEJ poprzez poziom świadomości masowej.

Niech wiec czasm na ciebie plują obrażaja atakuja za to że wyraziłeś prawde i niech stworzą karmę aż po którymś razie poprzez swoje wybory sami usuną sie karmicznie z

tego swiata.



CZAS NADSZEŁ TERAZ CAŁY SWIAT Z CAŁA MOCA ZACZYNA KRZYCZEĆ. CAŁY SWIAT ZACZYNA DZIAŁAĆ . Do tej pory przygotowywano proch odpalano lont . Czas by armmata wystrzeliła .

I wierz mi jeśli tylko zechcecie Złoty wiek nadejdzie jak za pstryknięciem palca .Bo strzelamy do mrówki. Nie musimy walczyć możemy tylko sie zmienić by świadomość

masowa przynuosła Złoty Wiek ekspresowo. A każdy kto stanie na przeszkodzie wzrostowi i światłu stworzy karme która bardzo szybko zmiecie go z tej planety - w mgnieniu

oka. ODWAŻCIE SIĘ WIEC WYRAŻAĆ SIEBIE BY WZNIEŚC INNYCH LUB POPRZEZ ICH KARME OCZYŚCIĆ Z NICH ŚWIAT. Krzyczcie prawde na dachach.

Tak to działa.Wyrażajac siebie i swiatło nie możecie zawieśc pommagacie światu. ZMUŚCIE ICH DO REAKCJI ZMUŚCIE ICH DO ODNIESIENIA SIĘ.

Ech kochani jak wielka siła stoi za waszymi plecami i tylko czeka byście za nią podażyli. Jak potężne anioły i siły nieba których nic nie jest w stanie zatrzymać.

Jeśli tylko wybierzecie chcemy Królestwa Boga i Złotego Wieku i podążymy za sercem.

Niech dowodem będą ostatnie tygodnie w Warszawie gdzie ciemne moce które pracowały 10tkami lat by skumulować tak toksyczne energie musiały się rozczarować ,bo zostały

one spalone w tydzień .Ech jesteście po dobrej stronie.Zawsze ciemnośc i brud kończy tragicznie a wygrywa prawda i światło. TO JEST PRAWO KARMY NIE MOŻE BYĆ INACZEJ.

CZAS ZROBIENIA WSZYSTKIEGO CO JEST DO ZROBIENIA Z PEŁNĄ MOCĄ NADSZEDŁ. I musicie sie odważyć krzyczeń mówić . Musicie jesli pragniecie Złotego Wieku a nie karmicznego

kataklizmu i nowego porządku świata czyli bycia wy i wasze dzieci zaczipowanymi kurczakami pływajacymi 24h na odpowiednim syfie w mózgu (jak w filmie "Equilibrium").A

zaprawde powiem wam nie będziecie już dłużej "ludźmi" .JESLI CHCESZ TEGO UNIKNAĆ MUSISZ SIĘ ZDOBYĆ NA SIŁĘ BY MÓWIĆ BY KRZYCZEĆ. Kiedy jeśli nie teraz gdy do grudnia

2012 zostało niecałe półtora roku?

Każdy ma swoją misje i zna ją w sercu .Jeden ma uczyc o med,naturalnej inny ma mówić io ciemnych mocach elitach.Inny o wielu innych rzeczach inny wykonywac rytuały na

elitach ciemnych bytach czy innych problemach.NA pewno kazdy ma wzrastać .

NIE PRZYJĄŁEŚ TEGO WCIELENIA Z PRZYPADKU. TWÓJ BOSKI PLAN WYZSZEGO JA JEST GOTOWY.PLAN PRZYNIESIENIA ZŁOTEGO WIEKU JEST GOTOWY I PEWNY BO BÓG ZNA DROGĘ. Nie jest

pytanie czy da się.Pytanie jest czy chcesz. Pytanie czy wybierzesz wypełniać swój Boski PLAN.JAk mało potrzeba ach jak mało.

Wystarczy 10 tysięcy osób na tym wielkim świecie ,które wybiora nieprzerwany wzrost duchowy aby pewnego dnia osiągnać poziom chrystusa co na poziomie świadomosci

masowej zmieni cały świat. 10tki miliony ludzi wystarczy że usłyszy o ścieżce duchowej a wierz mi są tak gotowi na wewnętrznych poziomach że przyjmą to natychmiast bo

ich wysoki poziom świadomości nie pozwoli im wątpić i tego odrzucić. NIERPZEJMUJ SIE CZASEM BYDŁEM .Czyż Jezus nie mówił by nieprzejmowac się świniami? . Czasem olej

stado gołębi i krzycz tylko dlatego by ten NAWET jeden biały wyróżniający się gotowy gołąb ze stada który jest gotowy to posłyszał .

Więc armata jest gotowa kule są gotowe lont jest gotowy i wszystko co było do tej pory czasem nawet niewidoczne teraz wychodzi z cienia BO TO JEST WŁAŚCIWY MOMENT. I

JEŚLI NIE TERAZ TO KIEDY ? Koniec cyklu w 2012 roku zbliza sie szybko . OSTANI DZWONEk.

Ok trooche sie rozgadałem. Kazano mi przekazać i to jest główne przesłanie
CZAS NADSZEDŁ BY DZIAŁAĆ.Wszystko na maxymalnym poziomie.

Cóż bym widział jako najbardziej praktyczne? Większość polaków wchodzi na pewne fora wiec banalnym jest i sam to użyłem UŻYWAĆ FÓR.
W ciągu paru minut da się wkleić informacje i już 100 osób to zobaczy .ZMUŚ ICH DO REAKCJI. I bierz wytrwale obelgi plucie części toksycznych agresywnych ludzi I DAJ

IM STWORZYC KARMĘ.Wierz mi odrzucenie czystej prawdy TWORZY BARDZO WIELKĄ KARMĘ. To też wielka służba.jakkolwiek zareagują wyrazając prawde POMOŻESZ ŚWIATU.

Także MAILE.Spis w skrzynkach bywa długi i czasem da sie masowo obsyłać ludzi w ciągu paru minut.

Służba cyfrowa wydaje sie najskuteczniejsza ,gdyż informacje cyfrową najciężej kontrolować. To nie nowośc przecież to właśnie komputery powaliły komunizm w Rosji. Cóż

teraz internet jest jeszcze potężniejszą siłą i jest więcej praw niż było wtedy i w tamtym miejscu ,a wystarczyło.

CZAS NADSZEDŁ. DZIAŁAJ NA MAXIMUM.200 000 polaków własnie dostało szanse, Więc nie będziecie pierwszymi którzy bedą ich szokować. KRZYCZCIE PRAWDĘ.

mocmilosci2
Posty: 173
Rejestracja: 8 kwietnia 2007, o 11:38
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: mocmilosci2 » 30 lipca 2011, o 22:12

...wystarczy PRZESTAĆ być trybikiem w tej poje...ban...EJJJJ machinie i SPOKO.
Ja właśnie to ROBIĘ NOW!!!

Krzyk?... to porażka wiele krzyku i NIC!!!
róbcie SWOJE ,cudze odsuńcie na bok, chodzi mi oczy wiście o Prawość w PEŁnym sensie ,czyli SZACUNEK dla innego!
"wszystko można co nie można ,byle z wolna i z ostrożna!"
To prawda STARA jak WSZECHŚWIAT!

Tak na prawdę to OD NAS ZALEŻY!
Obudźcie się , wielu z Was powie ja MUSZE...i wykonuje to co KaRzą, (bo karzą),ale kto ... inni z was popaprańcy...Ci oni, MAJOM czyste łapki...

Więc odpowiadam po raz kolejny " musze to kupy na lampie..."

Przestańcie wykonywać durnowate dyrektywy, prawo(lewo), to dopiero zadziała , żaden krzyk... Krzykacze wyginęli w 1939 ..podobno...
ale to chiba LIPA... :aniol
JAM JEST
..............miłość.............

Ja jesem
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2012, o 20:47
Reputacja: 0

: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ja jesem » 20 marca 2012, o 14:09

Witka. :-P

Choć co do stylistyki i spójności, lepiej się nie wypowiem. Ale zachęta do działania jest oki, bo i kiedy jak nie dziś? Tyle że, cyfry też się nie zgadzają. Poza tym tu nie chodzi o zmianę kogokolwiek a jedynie o przebudzenie i opowiedzenie się, bo to już nie jest możliwe i pewnie nigdy nie było jeśli ktoś sam nie chce zmian i to nie pozornych. Chodzi raczej o tę szczerość która się każdemu należy. Aby Ci którzy są do życia zaczęli żyć, a ci co są do śmierci poznali jak nic innego nie znają poza swoją marnością, i aby nie mówili że im nie mówiono. Chciało by się rzec, dano im szanse, choć wiadomo że nikt sam siebie nie przeskoczy, a zły krzew nie wyda dobrego owocu. Więc po co krzyczeć? Może po to by demaskować zwodzicieli? Albo też po to by dusze żyjące stały się duchem ożywiającym? Z pewnością warto. Poza tym nic się nie da zrobić, wszelki trud daremny. No i co do słowa "Jeśli tylko", nie ma żadnego Jeśli, to już się stało co stać się miało i jeszcze się stanie. Wszyscy co do życia są, są dawno przed wiekami do życia zapisani, wszyscy inni nigdy nie żyli i nawet o tym nie wiedzą. Choć właśnie teraz ta odrobina szczerości im się należy. Tak by wiedzieli dlaczego giną. Dla tego właśnie cyfry się nie zgadzają, bo jeśli na ziemi jest 144 000 zapieczętowanych duchem, a z pośród nich kilku w koronie boskości, plus kilku o anielskiej naturze, a reszta nie wie że jest pustą skorupką nawet najukochańszą, bądź też siedliskiem ducha nieczystego, taką tylko pacynką :lol: to kogo przekonasz by nie był sobą, a kimś kim nie jest? To duch otwiera oczy a nie lista mailingowa, ale warto mówić byle mądrze. Że dość już tego dobrego, ziemia nigdy do nich nie należała. Sami się opowiadamy jedynie krzykiem bo zdzierżyć się nie da.

Pozdrowionka ;-)

Ps. Na najwyższym poziomie nie ma obawy czy będzie jak być powinno, bo wszystko jest jak być powinno w każdym czasie. Nie ma więc powodu do krzyku jeśli nie chcemy sami siebie przekonać do tego. Bo też i nikogo poza sobą nie możemy zmienić. Hej Ty, masz być kim nie jesteś bo nu nu :lol: I już mnie posłucha haha

Pusta skorupka może sobie utkać albo spruć moherowy berecik, może posypywać głowę popiołem, może wydać się na spalenie czy ukrzyżowanie, może kolana sobie zedrzeć do kości w modlitwie. Nic to nie zmieni i nic to nie da. Bo nie ciało decyduje kto je zamieszkuje. I nie ma ducha z ciała, choćby sobie wszystkie czakry otworzyło jest jedynie ciałem. I nie ono wybiera ale bywa wybierane na świątynie ducha .Czy można mieć mu to za złe że siebie nie przeskoczy? Po co krzyczeć? Skoro wicher zmian i układ gwiazd na niebie są niezależne od czyjegoś tam Zenkowego widzi mi się, co ma się stać to się stało i jeszcze stanie. A to co wyszło z ziemi samo sobie tka sznur na szyję. Szkoda, choć im nigdy niczego co nie pochodzi z ziemi szkoda nie było jakkolwiek bez własnej winy.

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ciekawy » 21 marca 2012, o 21:14

......
Ostatnio zmieniony 21 marca 2012, o 22:47 przez Ciekawy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Ja jesem
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2012, o 20:47
Reputacja: 0

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ja jesem » 21 marca 2012, o 22:00

Tys prawda Harnaś, tys prawda ;-) Bo po co było by cokolwiek robić, jeśli nic nie dało by się zrobić. Ale nie jest lekko, nawet gdzie się da.

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ciekawy » 23 marca 2012, o 13:24

Przerażasz mnie...
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Ja jesem
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2012, o 20:47
Reputacja: 0

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ja jesem » 23 marca 2012, o 15:04

Przypomniały mi się filmy z gatunku "Przybywam w pokoju". :lol:

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ciekawy » 23 marca 2012, o 16:17

Nie ma takiego gatunku. Stylistyka i spójność - dobrze jest czasami nad tym popracować.
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Ja jesem
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2012, o 20:47
Reputacja: 0

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ja jesem » 23 marca 2012, o 16:42

Wyluzuj i pooglądaj więcej filmów morze, to dowiesz się co miałam na myśli.

Uderzyłam w g*wno, wylazł robaczek, prawda zabolała ;-) Łazi za mną, by mi udowodnić że się mylę, bo wie że życia w nim nie ma. Jak będzie dalej mi to udowadniał to jeszcze w to uwierzę, choć wara mi od osądu innego jak ogólnego.
Teraz powie sobie, o udało się wyprowadzić z równowagi, pokazała jak jest G warta jak i ja. Ale ja mówię tylko po to byś wiedział robaczku że, ja wiem co robisz i co Cię do szału doprowadza. Nie tylko Ty to wiesz. To widać jak na dłoni dla wszystkich żyjących, inni mnie nie obchodzą.

Nawet racje Mu przyznałam że się pogubiłam, i On ma rację. Ale to nie ukoiło jego przerażenia.

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ciekawy » 23 marca 2012, o 17:00

Coś jeszcze...
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Ja jesem
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2012, o 20:47
Reputacja: 0

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ja jesem » 23 marca 2012, o 17:49

Nic poza cichą nadzieją na mojego Bana. Ale nie ze strachu reszta jest milczeniem.

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ciekawy » 23 marca 2012, o 18:10

Jak najbardziej słuszna perspektywa.. Tak jak chciałaś, już się nie odzywam. Cześć.
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: icaro » 23 marca 2012, o 23:50


Ja jesem
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2012, o 20:47
Reputacja: 0

Re: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: Ja jesem » 24 marca 2012, o 00:10

Świetny filmik Icaro :lol: :lol:

Przyszłam się pożegnać. Znikam z całego neta, raczej na stałe z powodów osobistych i niezależnych. Podziękowania dla Wszystkich i życzenia ... Szczególnie pozdrowienia i podziękowania dla Jassmin :ok .

Więc papa ;-)

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

: CZAS NADSZEDŁ.DZIAŁAJ NA MAXIMUM

Postautor: villah » 24 marca 2012, o 19:23

świetna decyzja ;-)
powodzonka


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości