ubrania

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
JAM JEST
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 2010, o 17:14
Reputacja: 0

ubrania

Postautor: JAM JEST » 17 listopada 2010, o 17:21

Sluchajcie wchodzi do Polski nowa firma: pure-space , o tematyce duchowej (Ogólnie ubrania) . Kupiłam sobie ostatnio na alegro taką :
http://moda.allegro.pl/pure-space-czyst ... 34781.html

Jest na niej HRI symbol oświecenia . Podobno dziala pozytywnie na osoby ktore je nosza :) Co o niej myslicie?? :aniol

magda16165
Posty: 107
Rejestracja: 25 października 2010, o 16:00
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: ubrania

Postautor: magda16165 » 17 listopada 2010, o 17:43

yyy zaniemowilam :shock: ja nie gustuje w kolorze bialym:) moze jakby byla czarna i cena jest wyyysoka :? nie wiem czy przedmioty moga miec magiczna moc :-D

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

: ubrania

Postautor: Niewinny » 17 listopada 2010, o 17:51

JAM JEST pisze:Sluchajcie wchodzi do Polski nowa firma: pure-space , o tematyce duchowej (Ogólnie ubrania) . Kupiłam sobie ostatnio na alegro taką :
http://moda.allegro.pl/pure-space-czyst ... 34781.html

Jest na niej HRI symbol oświecenia . Podobno dziala pozytywnie na osoby ktore je nosza :) Co o niej myslicie?? :aniol


Ubrania dla pozerów którzy sądzą "medytują" i noszą arafatki aby pokazać całemu światu jakie to mają otwarte umysły, gardzę takimi ludziami.

Swoją drogą ciekawe jak kupiłaś na allegro, nikt jeszcze tego nie kupił w archiwum allegro też tego nie ma, wygląda więc na to że jesteś osobą która to sprzedaje i chcesz zareklamować swój produkt

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ubrania

Postautor: Ciekawy » 17 listopada 2010, o 18:18

No wiesiek przeciez to jasne, ze JAM JEST to jam jest sprzedawca :stuk :lol: "Krój koszulki jest wygodny i ciekawy" - podlizują sie sprzedawczyki
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

JAM JEST
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 2010, o 17:14
Reputacja: 0

Re: ubrania

Postautor: JAM JEST » 17 listopada 2010, o 19:42

Kupiłam te koszulki w Sopocie w księgarni ezoterycznej.... :) A Pani która mi je sprzedała powiedziała że jest jeszcze jeden krój na allegro. Nie uważam że są to koszulki dla pozerów. Każdy symbol posiada energie (dowodzi tego już fizyka kwantowa) i wole mieć piękny lotos z pozytywną energią niż jakieś czaszki....i inne bzdety :) Każdy ma inny gust i szanuje waszą wypowiedź. Pozdrawiam :)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ubrania

Postautor: Niewinny » 17 listopada 2010, o 20:03

JAM JEST pisze:Kupiłam sobie ostatnio na alegro taką :


JAM JEST pisze:Kupiłam te koszulki w Sopocie w księgarni ezoterycznej.... :)


Kłamiesz i to nieudolnie, to ty je sprzedajesz.

Na dodatek spamujesz wklejając kilka razy ten sam post z linkiem do aukcji.

Wierz dalej w fizykę kwantową, elfy czy aniołki twoja sprawa.

JAM JEST
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 2010, o 17:14
Reputacja: 0

Re: ubrania

Postautor: JAM JEST » 17 listopada 2010, o 22:44

Wszyscy dla siebie jesteśmy lustrami, to co widzisz we mnie i w innych jest w tobie. Widocznie jesteś osobą k†óra , lubi zwracać na siebie uwage, jesteś tak wszechwiedzący ,może twoja duma zasłania Ci widok na to kim naprawde jesteś. Tak naparwde gardzisz czescią swojej istoty wewnętrznej. Nie próbuj być lepszy od innych , bo nigdy taki nie będziesz , nie będziesz też gorszy od innych . Jesteś jaki jesteś. Doskonały . :) :) :)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ubrania

Postautor: Niewinny » 18 listopada 2010, o 00:50

JAM JEST pisze:Wszyscy dla siebie jesteśmy lustrami, to co widzisz we mnie i w innych jest w tobie. Widocznie jesteś osobą k†óra , lubi zwracać na siebie uwage, jesteś tak wszechwiedzący ,może twoja duma zasłania Ci widok na to kim naprawde jesteś. Tak naparwde gardzisz czescią swojej istoty wewnętrznej. Nie próbuj być lepszy od innych , bo nigdy taki nie będziesz , nie będziesz też gorszy od innych . Jesteś jaki jesteś. Doskonały . :) :) :)


Taki bełkot możesz wciskać osobą które kupią te twoje szmaty.

Nakryta na kłamstwie od razu zmienia temat, ale to żałosne.

JAM JEST
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 2010, o 17:14
Reputacja: 0

Re: ubrania

Postautor: JAM JEST » 18 listopada 2010, o 02:22

Współczuje Ci , musiałeś zostać bardzo skrzywdzony przez rodziców... Twój ociec musiał patrzeć na Ciebie jak ta postać ze zdjęcia na twoim profilu. I to już nie duchowość to psychodiagnostyka, Ci którzy znają się w temacie , po twoich słowach i obrazku zdiagnozują co Cię musiało spotkać w dzieciństwie , co z siebie wyparłeś i czemu się boisz przyjrzeć w sobie oraz kto w dzieciństwie tak na Ciebie patrzył jak ten robot ... Życze Ci wszystkiego co najlepsze. Pamiętaj , czy tego chcesz czy nie zawsze będziesz ,,Częścią tej samej całości którą jesteśmy...'' Pozdrawiam Cię :)

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: ubrania

Postautor: NIKE » 18 listopada 2010, o 11:00

ubrania pomagają w oświeceniu a jakże
no bo wyobraźmy sobie 30 stopniowy mróz i golasa na nim :lol:
nawet fizyka kwantowa mu nie pomoże
nie mówiąc już o wiedzy psychologiczno duchowej
JAM JEST ty musisz być jasnowidzem a napewno osobą znającą obyczaje i atmosferę forum no i oczywiśćie wieśka

a co do fizyki kwantowej
masz swiadomość ,że tu niewiele osób się tym interesuje i możesz wciskać hasło
ale ja znam tę dziedzinę
" energia podąża za świadomością " co oznacza ,że zobaczysz to co chcesz zobaczyć , poczujesz to co chcesz poczuć
jedny słowem to ty nadajesz formę i sens energii
równie dobrze można wierzyć ,że zwykłe majtki oświecają

no miałam się nie mądrować ale znowy wylazło ze mnie dlatego cofam co napisałam
jestem głupolem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i mam gdzieś twoje koszulki
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

JAR
Posty: 538
Rejestracja: 7 października 2009, o 10:49
Reputacja: 0

Re: ubrania

Postautor: JAR » 18 listopada 2010, o 12:48

Myślę, że bez ubrań jest jeszcze bardziej oświecająco :lol:
Hm, nawet rześko i energetycznie.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ubrania

Postautor: Niewinny » 18 listopada 2010, o 14:51

JAM JEST pisze:Współczuje Ci , musiałeś zostać bardzo skrzywdzony przez rodziców... Twój ociec musiał patrzeć na Ciebie jak ta postać ze zdjęcia na twoim profilu. I to już nie duchowość to psychodiagnostyka, Ci którzy znają się w temacie , po twoich słowach i obrazku zdiagnozują co Cię musiało spotkać w dzieciństwie , co z siebie wyparłeś i czemu się boisz przyjrzeć w sobie oraz kto w dzieciństwie tak na Ciebie patrzył jak ten robot ... Życze Ci wszystkiego co najlepsze. Pamiętaj , czy tego chcesz czy nie zawsze będziesz ,,Częścią tej samej całości którą jesteśmy...'' Pozdrawiam Cię :)


Hahahahahahahahahahahahahahaha, żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, otyczyłaś się murem iluzji, twoja sprawa.
Jesteś niegroźna, jedyne co możesz to popyskować do ludzi zza monitora.

magda16165
Posty: 107
Rejestracja: 25 października 2010, o 16:00
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: ubrania

Postautor: magda16165 » 18 listopada 2010, o 15:32

NIKE pisze:ubrania pomagają w oświeceniu a jakże
no bo wyobraźmy sobie 30 stopniowy mróz i golasa na nim :lol:
nawet fizyka kwantowa mu nie pomoże
nie mówiąc już o wiedzy psychologiczno duchowej
JAM JEST ty musisz być jasnowidzem a napewno osobą znającą obyczaje i atmosferę forum no i oczywiśćie wieśka

a co do fizyki kwantowej
masz swiadomość ,że tu niewiele osób się tym interesuje i możesz wciskać hasło
ale ja znam tę dziedzinę
" energia podąża za świadomością " co oznacza ,że zobaczysz to co chcesz zobaczyć , poczujesz to co chcesz poczuć
jedny słowem to ty nadajesz formę i sens energii
równie dobrze można wierzyć ,że zwykłe majtki oświecają

no miałam się nie mądrować ale znowy wylazło ze mnie dlatego cofam co napisałam
jestem głupolem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i mam gdzieś twoje koszulki



Nike to wcale nie mądrowanie się :lol: :lol: :lol: to prawda :lol: zwykłe/niezwykłe majtki.... i w efekcie kazdy ma magiczne ubrania :lol:

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: ubrania

Postautor: NIKE » 18 listopada 2010, o 15:48

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jasne ,że tak nie mam wyjścia jak tylko się zgodzić
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: ubrania

Postautor: NIKE » 18 listopada 2010, o 15:49

JAR pisze:Myślę, że bez ubrań jest jeszcze bardziej oświecająco :lol:
Hm, nawet rześko i energetycznie.


noooo
to panie i panowie wyskakujemy z ciuszków :lol:
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości