Witam wszystkich

Powitania, pytania, informacje o użytkownikach.
21grams
Posty: 1
Rejestracja: 1 czerwca 2015, o 14:52
Reputacja: 0
Płeć: K

Witam wszystkich

Postautor: 21grams » 1 czerwca 2015, o 15:19

Witam, zarejestrowałam się to, ponieważ ciągle czegoś szukam. W sumie sama nie wiem czego ;-) Nazywam się Martyna i mam 22 lata.Mam nnadzieję, że zostanę z wami na trochę :-D
Może Boga wcale nie ma? A jeśli nawet jest, ma w głębokiej pogardzie marną egzystencję swego najdoskonalszego dzieła?

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Witam wszystkich

Postautor: Kocur » 1 czerwca 2015, o 22:25

Cześć :) Jeśli nie wiesz czego szukasz to na pewno nie znajdziesz. Po co więc szukać? :)
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich

Postautor: Prometeusz » 2 czerwca 2015, o 00:25

Cześć :)

Awatar użytkownika
Ahmada
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2015, o 18:47
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Witam wszystkich

Postautor: Ahmada » 5 czerwca 2015, o 10:35

Witaj 21 gramowa 22latko :D

Też zarejestrowałam się na forum niedawno po części z tego samego powodu co Ty. W moim życiu pojawiła się tęsknota, której mój rozum nie ogarnia. I powiem Ci, że odczuwanie niewyrażonej tęsknoty jest uczuciem najsilniej popychającym do rozwoju. A kiedy z serca zaczyna wylewać się tęsknota, wtedy cały świat mu odpowiada i w najwłaściwszym dla siebie zasie znajdujesz to czego szukasz, nawet jeśli głowa nie od razu to rozpozna.

Miłych poszukiwań. Niech będą przygodą twojego życia :)
Szanuję twoje poglądy. Opowiedz mi o nich więcej :)

Nie zależy mi na tym, byś przyjął moje spojrzenie na świat. Mój punkt widzenia jest wynikiem moich własnych przeżyć i jest właściwy dla nie, a niekoniecznie dla kogokolwiek innego.


Wróć do „Użytkownicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości