Witam!

Powitania, pytania, informacje o użytkownikach.
Sunako
Posty: 1
Rejestracja: 9 lutego 2014, o 18:59
Reputacja: 0
Płeć: K

Witam!

Postautor: Sunako » 23 lutego 2014, o 15:23

Witam was wszystkich cieplutko.
Jestem Sunako, mam 17 lat i pochodzę z Poznania. Mogłabym powiedzieć, dlaczego przybywam na to forum, ale sądzę, że to zbędna informacja.
Kilka słów o mnie.
Strasznie nie lubię mówić o sobie, nutka tajemnicy bywa ciekawa, ale może jednak się zmuszę. Może znajdzie się tutaj ktoś o podobnych zainteresowaniach, która zechce trochę porozmawiać.
Jestem spokojną, trochę aspołeczną osobą, która potrafi zapatrzeć się w na pozór nudną ścianę i nie odrywać od niej wzroku do czasu, aż ktoś nie trzaśnie jej w pysk.
Chętnie czytam. Najczęściej powieści psychologicne, thrillery, horrory, nie pogardzę też filozofią, czy literaturą popularnonaukową. Interesują mnie nauki przyrodnicze, w szczególności dział poświęcony człowiekowi i budowie jego niesamowitego ciała.
Dzień nie zaczyna się dla mnie bez kawy i muzyki. Jeśli o to drugie chodzi, to lubuję się w klimatach metalowo - rockowych.
W wolnych chwilach poświęcam się swoim ołówkom, pędzlom, farbom i tworzę.

Z przyjemnością poruszę każdy nawet najdziwniejszy temat tego świata.
Dla chętnych - mój mail: superwloczega@wp.pl

Pozdawiam :)

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Witam!

Postautor: Sidd » 25 lutego 2014, o 14:25

Witamy :)
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Witam!

Postautor: Prometeusz » 25 lutego 2014, o 19:13

Cześć!

Ja skupiłem się na układzie nerwowym. :)


Wróć do „Użytkownicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości