Źli ludzie

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Źli ludzie

Postautor: SAM » 6 marca 2010, o 09:58

więcej jest wody a mniej piasku, dlatego na wyspie rosną palmy :lol:
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Ekhmm

: Źli ludzie

Postautor: Ekhmm » 6 marca 2010, o 10:01

Taki podzial jest, bo: zyjemy w takiej a nie innej kulturze, spoleczentwo reguluje co jest dobre, a co zle. Byc moze sa kwestie jednoznacznie dobre, lub zle, jednak niektorzy twierdza, ze wszystko w tej materii jest wzgledne, m.in. Nitsche.

Awatar użytkownika
zapachyspodpachy
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2010, o 11:39
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: zapachyspodpachy » 6 marca 2010, o 11:21

A ja myślę, że zła i dobra jest po równo, tylko zło jest silniejsze(wystarczy spojrzeć na ten świat). A tak poza tym dobrzy ludzie są przeważnie tacy przewrażliwieni i współczują nawet kanarkowi, który kupki nie może zrobić, a osoba zła to się nie cacka i robi swoje, nie patrzy na innych tylko na siebie(no chyba, że z jakiejś osoby ma zysk, to wtedy dba i o nią, żeby tego zysku nei stracić). Takie jest moje zdanie
Nie da się zmienić ludzi, nie niszcząc im życia.

Więc dlaczego tu jesteśmy? Bo wierzymy. Wierzymy w dobro i zło.

Wszyscy potrzebujemy wspomnień, bo one przypominają nam kim jesteśmy.

Wolność jest... gdy nigdy nie musisz mówić „przepraszam”.

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: NIKE » 6 marca 2010, o 13:30

zapachyspodpachy pisze:no chyba, że z jakiejś osoby ma zysk, to wtedy dba i o nią, żeby tego zysku nei stracić)


zgadzam sie ale to jest warunkowość
ona też jest jednocześnie dobra i zła :)
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

Awatar użytkownika
zapachyspodpachy
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2010, o 11:39
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: zapachyspodpachy » 6 marca 2010, o 13:50

Ja to widzę inaczej, ale niech Ci będzie
Nie da się zmienić ludzi, nie niszcząc im życia.

Więc dlaczego tu jesteśmy? Bo wierzymy. Wierzymy w dobro i zło.

Wszyscy potrzebujemy wspomnień, bo one przypominają nam kim jesteśmy.

Wolność jest... gdy nigdy nie musisz mówić „przepraszam”.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: villah » 6 marca 2010, o 23:23

oj, w polsce skala negatywnych myśli do pozytywnych jest na poziomie 4 do jednego, to dlatego, ze ludzie utozsamiaja się ze światem materialnym, a warunki do tego tworzy nasz kochany system demokratyczny, oparty na nierównym podziale właśnie tych dóbr materialnych.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Źli ludzie

Postautor: Niewinny » 7 marca 2010, o 10:13

Płynie na albatrosie, albatrosie na morzu egipskim, egipskim

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

: Źli ludzie

Postautor: villah » 7 marca 2010, o 16:09

ta, u mnie pod blokiem też jest klub "albatros" haha tam wszyscy płyną, i materia się upłynnia.

Awatar użytkownika
=silence=
Posty: 10
Rejestracja: 22 marca 2010, o 15:44
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Źli ludzie

Postautor: =silence= » 22 marca 2010, o 18:52

a tam, gadanie... wszystko na Świecie ma plusy i minusy, pozytywy i negatywy....
tak samo ludzie, każdy z nas ma w sobie te dobre i te złe strony!!!
Gdyby ktoś był tylko dobry, albo tylko zły- na pewno nie byłby człowiekiem.........

Awatar użytkownika
Tao-Universum
Posty: 133
Rejestracja: 16 marca 2010, o 10:52
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: Tao-Universum » 24 kwietnia 2010, o 13:19

A moim zdaniem są tacy ludzie, którzy są tylko źli i w ogóle nie przeszkadza im to w codziennym funkcjonowaniu,porównałbym ich nawet do wampirów energetycznych-działaja dokładnie tak samo.
Jasność - 12 AntyCzakr

Ta książka przeznaczona jest dla niezwykłych czytelników - dla tych, którzy są w pełni odpowiedzialni za siebie i swoje życie, którzy przestali rozglądać się naokoło, szukając przyczyn swoich niepowodzeń.

www.Tao-Universum.pl

Awatar użytkownika
zapachyspodpachy
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2010, o 11:39
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: zapachyspodpachy » 17 grudnia 2010, o 17:05

No masz chyba rację
Nie da się zmienić ludzi, nie niszcząc im życia.

Więc dlaczego tu jesteśmy? Bo wierzymy. Wierzymy w dobro i zło.

Wszyscy potrzebujemy wspomnień, bo one przypominają nam kim jesteśmy.

Wolność jest... gdy nigdy nie musisz mówić „przepraszam”.

magda16165
Posty: 107
Rejestracja: 25 października 2010, o 16:00
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Źli ludzie

Postautor: magda16165 » 17 grudnia 2010, o 17:52

a ja sie nie zgadzam.

Ekhmm

: Źli ludzie

Postautor: Ekhmm » 21 grudnia 2010, o 22:50

A pewnie, ze sa ludzie do reszty zli i zepsuci, to zadna nowosc, wielu ludzi jest zupelnie niewrazliwa na krzywde i czerpiaca prymitywna satysfakcje ze znecania sie nad slabszymi i wykorzystywania ich.
Nie ma to nic wspolnego z demonami, czy innymi zlymi bytami, ludzie sa jacy sa.

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: icaro » 13 lutego 2011, o 22:24

Nie wiem czy to demony czy nie ale myślę ze to nazwa na odszczepione części jażni, upierdliwe bo nikt nie lubi kiedy się go nie zaprasza do stołu. Powiedzmy że jest nas więcej.Jesli do nas przylazł to tak jak z otoczeniem, należy do nas.
Opetanie jest wtedy gdy my tego ''złego'' nie chcemy, a on nas szturmem popycha i sabotuje,Siada na twoim krześle.
Z homoseksualisty robi homofoba...( American Beauty)
No i sie złości, Ja też bym się złosciła na moich rodziców jak Emily Ross na i cały ten świat pełny księzy i klepania paciorków nad moją duszą. Wiec grzeczna Emilkę zastąpila wkurwiona Emilka. Bardzo wkurwiona. I zła oczywiście która stwierdziła że załatwi grzeczną emilkę i cały ten drętwy system dobroci i medycyny. I gdyby załatwiła, nie bylo by to takie doslowne...może mieli by dzikszą córeczkę która by klęla ślicznie przy herbatce, a i może babcia by się przyznała że nie lubi proboszcza. Ale wszyscy chcieli zniszczyć tą wkurwioną Emilkę i nikt jej nie chciał, Wszyscy chcieli dobrej i nikt nie chciał ewoluować z bezpiecznego systemu. No i poszli w zaparte.
I emilka zła zalatwiła dobrą ze współudziale kochający dobrych domowników.O cala bajka o dobrym i złym.
Tak jak w snach Jesteśmy gonionym i goniącym.Jak chcesz być świętym to ci rogi same wyrosną.
Musisz stanąć twarzą w twarz i zapytać o co ci chodzi.
A potem spróbować być trochę demonem (Jakby to było być nim- współodczuwanie)Co ci podoba ? A im bardziej taki upierdliwy tym wiekszy prezent ma dla ciebie. Nie trzeba go tak wkurzać aż rozpieprzy twoje życie zuchu. I tak to zrobicie ale jako wspólnicy dobrze się bawiąć, no moze twoi znajomi powiedzą coś w rodzaju...ale się z ciebie ''skurwiel ''( wstawcie co chcecie )zrobił.A nie przymkną cie w wiezieniu lub psychiatryku. A przy odpowiednim beboku to i rewolucje można zrobić...
Bo demony czasami są odpowiedzią na nagląca potrzebą społeczną( może być anioł dla tych bardziej religijnych)Joanna Darc tu się zaprezentuje.
A co do mamy i taty to demony bazowe niewykopalne bez naruszenia struktury własnej.
Dlatego czcij ojca i matkę swoją... rozsądnie a nie lojalnie jak dobra Emilka.

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Re: Źli ludzie

Postautor: icaro » 13 lutego 2011, o 22:39

Wiem ze to nie jest takie zabawne jak myszy lewitujące nad masonem....
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
ani tygrys w astralu ( nad tym muszę pomyśleć)
ale uogólnienia i uproszczenia na be i cacy są strasznie nudne.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości