Rozgrzewka

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Pawelek_Angel
Posty: 15
Rejestracja: 23 lutego 2009, o 21:14
Reputacja: 0

Re: Rozgrzewka

Postautor: Pawelek_Angel » 30 sierpnia 2009, o 12:38

Witam was po sporym odstępie czasowym ;D jestem na szóstym poziomie świadomości , żyje obok życia , nie wciąga mnie ono , dążę do doskonałości , w życiu robię to , co jest mi niezbędne ( niezbędne minimum) nie angażuje się :D pozdrawiam :D dalej medytuję, to sprawia , że staje się lepszy , bardziej rozwinięty , chciałem dać znak , że żyję , dziękuję wszystkim za to co dla mnie zrobili ;D

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

: Rozgrzewka

Postautor: Prometeusz » 4 września 2009, o 01:08

Cześć Pawelek!!! :D

Wybacz najmocniej, że odpowiadam na twojego posta z takim opóźnieniem.
Naprawdę miło wiedzieć, że ktoś pracuje nad sobą z tak zadowalającymi efektami. To bardzo motywuje nas wszystkich, dlatego cieszę się że pamiętałeś, by pochwalić się własnymi osiągnięciami. To bardzo ważne! :)

Mnie, administratorom i czytelnikom pewnie też, zależy bardzo byś dawał o sobie znać na tym forum, wszyscy się bogacimy... :)

Medytacja to rzeczywiście bardzo fajna sprawa. Jeśli cieszysz się życiem to znaczy, że niczego więcej nie mogę Cię nauczyć! Trzymaj tak dalej! :mrgreen:

AUM!!! ;-)

Pawelek_Angel
Posty: 15
Rejestracja: 23 lutego 2009, o 21:14
Reputacja: 0

Re: Rozgrzewka

Postautor: Pawelek_Angel » 20 września 2009, o 23:07

Teraz momentalnie potrafię wejść w stan medytacji tak automatycznie od razu zero myśli wyciszenie jak z turbodoładowaniem ;D czuje jak mi się dusza obraca ;D chyba w lewo ;D

discus9
Posty: 48
Rejestracja: 18 grudnia 2009, o 15:33
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: discus9 » 19 grudnia 2009, o 13:30

Przystepując do medytacji,powinniśmy przygotować ciało,gdyż za jego pośrednictwem osiągamy ten stan.Przyczyną braku koncentracji(wiciszenia)jest wątroba i śledziona.Wątroba odpowiada za emocje a śledziona za skupienie.Dieta jest bardzo ważną w medytacjach.Powiniśmy nauczyć się medytować w każdej sytuacji,(niekoniecznie siedząc,ale spacerując,pracując,itp)czego konsekwencją będzie życie w medytacji,cisza i spokój!
Jeśli chodzi o drogę rozwoju,gdy przyjdzie czas(będziesz gotowy)znajdzie się mistrz,który Cię ukierunkuje.Co dobre dla mnie,Tobie może zaszkodzić!!Szukaj sam swojej drogi.Jeśli chcesz naprawdę rozwijać się duchowo,to zadaj sobie najpierw pytanie w trakcie medytqacji"KIM JESTEM" i "CO TU(na ziemi)ROBIĘ"gdy dostaniesz odpowiedz,zmieni się Twoje postrzeganie i otworzysz się na miłóść bez,której niema rozwoju!(choc niektórzy uważają inaczej)Zaczniesz kochać siebie i innych a to pozwoli Ci na kontrolę ego.
Duszy nie czujemy.Dusza na odpowiednim poziomie rozwoju,może przejawiać się po przez ciało.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 19 grudnia 2009, o 14:36

discus9 pisze:Przystepując do medytacji,powinniśmy przygotować ciało,gdyż za jego pośrednictwem osiągamy ten stan.Przyczyną braku koncentracji(wiciszenia)jest wątroba i śledziona.Wątroba odpowiada za emocje a śledziona za skupienie.Dieta jest bardzo ważną w medytacjach.Powiniśmy nauczyć się medytować w każdej sytuacji,(niekoniecznie siedząc,ale spacerując,pracując,itp)czego konsekwencją będzie życie w medytacji,cisza i spokój!
Jeśli chodzi o drogę rozwoju,gdy przyjdzie czas(będziesz gotowy)znajdzie się mistrz,który Cię ukierunkuje.Co dobre dla mnie,Tobie może zaszkodzić!!Szukaj sam swojej drogi.Jeśli chcesz naprawdę rozwijać się duchowo,to zadaj sobie najpierw pytanie w trakcie medytqacji"KIM JESTEM" i "CO TU(na ziemi)ROBIĘ"gdy dostaniesz odpowiedz,zmieni się Twoje postrzeganie i otworzysz się na miłóść bez,której niema rozwoju!(choc niektórzy uważają inaczej)Zaczniesz kochać siebie i innych a to pozwoli Ci na kontrolę ego.
Duszy nie czujemy.Dusza na odpowiednim poziomie rozwoju,może przejawiać się po przez ciało.


W medytacji ciało nie bierze udziału.
Zadawanie pytań samemu sobie na nic się nie zda.
Pytanie to myśl, odpowiedź na nie to myśl, duchowość to obecność.

Człowiek jest jeden, a że odczuwa siebie jako coś składającego się z różnych części to tylko jego wina.

discus9
Posty: 48
Rejestracja: 18 grudnia 2009, o 15:33
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: discus9 » 19 grudnia 2009, o 16:31

Człowieka nie ma!Jest Istota duchowa w ciele człowieka(BÓg).Mając takie spojrzenie na siebie,nie ulatwi Ci to rozwoju.
Gdy ciała nie zrelaksujesz i nie otworzysz to żadne energie z twych ciał subtelnych nie przepłyna do wszystkich poziomów ciała fizycznego,ani przez czakramy ani przez nadi!
Myśl to energia jesli ją wyslesz to jako sprężenie zwrotne dostaniesz odpowiedż od wewnętrznego JA za pomocą umysłu lub świadomości.

Duchowość to nie obecność,duchowość to samoświadomość(świadomość umysłu,duszy,połączenie duszy z świadomością)to oświecenie,to świadomość kosmiczna!

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 19 grudnia 2009, o 16:32

discus9 pisze:Człowieka nie ma!Jest Istota duchowa w ciele człowieka(BÓg).Mając takie spojrzenie na siebie,nie ulatwi Ci to rozwoju.
Gdy ciała nie zrelaksujesz i nie otworzysz to żadne energie z twych ciał subtelnych nie przepłyna do wszystkich poziomów ciała fizycznego,ani przez czakramy ani przez nadi!
Myśl to energia jesli ją wyslesz to jako sprężenie zwrotne dostaniesz odpowiedż od wewnętrznego JA za pomocą umysłu lub świadomości.

Duchowość to nie obecność,duchowość to samoświadomość(świadomość umysłu,duszy,połączenie duszy z świadomością)to oświecenie,to świadomość kosmiczna!


Człowiek = bóg.
Ja nie mam spojrzenia na siebie, jestem jeden, nie oglądam cząstki siebie inna cząstką siebie.

W duchowości nie ma żadnych metod.
Nie ma energii.

Wszystko zależy od człowieka, niestety ludzie wolą porzucić tą potęgę i uciec w świat zabobonów.
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2009, o 17:05 przez Niewinny, łącznie zmieniany 1 raz.

discus9
Posty: 48
Rejestracja: 18 grudnia 2009, o 15:33
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: discus9 » 19 grudnia 2009, o 16:37

Skoro zamieściłeś te bużki to masz duży problem.Nie szanujesz moich przekonań ani mojej wiedzy.Nie musisz się z tym zgadzać,masz takie prawo.
To o czym napisałes i te bużki świadczą,że się nie mylę.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 19 grudnia 2009, o 16:41

discus9 pisze:Skoro zamieściłeś te bużki to masz duży problem.Nie szanujesz moich przekonań ani mojej wiedzy.Nie musisz się z tym zgadzać,masz takie prawo.
To o czym napisałes i te bużki świadczą,że się nie mylę.


Nie mam problemu dlatego że zamieściłem buźki.
To o czym piszę o niczym nie świadczy, słowa to tylko słowa.

Nie masz racji i nie będziesz jej miał choćbym wstawił i miliard buziek, ale uważaj co chcesz twoje życie chłopcze.
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2009, o 17:09 przez Niewinny, łącznie zmieniany 2 razy.

discus9
Posty: 48
Rejestracja: 18 grudnia 2009, o 15:33
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: discus9 » 19 grudnia 2009, o 16:56

Oczywiście 62-letni!,i biorący w tym udział od 27 Lat.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 19 grudnia 2009, o 17:10

discus9 pisze:Oczywiście 62-letni!,i biorący w tym udział od 27 Lat.


Wiek jest nieistotny.
Co potrafisz ?

Przesuniesz przedmiot tz. "siłą woli", uzdrowisz kogoś kto stracił rękę ?

discus9
Posty: 48
Rejestracja: 18 grudnia 2009, o 15:33
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: discus9 » 20 grudnia 2009, o 19:52

Witam.
Rzeczywiście wiek jest nieistotny ale dzięki niemu mogę Cię wyprzedzic doświadczeniem i wiedzą,mam również szansę dotrzeć wcześniej tam gdzie zmierzamy wszyscy.

Uważam,że twoja wiedza jest niekąpletna lub błędna.Po wielu latach praktyki dopiero pod koniec tego roku otrzymałem kilka mocy urzeczywistnienia i mogę tylko niektórych uzdrawiać.Jest bardzo niewielu,którzy mogą uzdrawiać,natomiast przekazywac może każdy,mocniejszą czy słabsza ale może.Każdy z nas sam się uzdrawia(ale musi mieć energię) nie można nikogo na siłę uszczęślić,Jezus tego też nie robił!

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 20 grudnia 2009, o 20:15

discus9 pisze:Witam.
Rzeczywiście wiek jest nieistotny ale dzięki niemu mogę Cię wyprzedzic doświadczeniem i wiedzą,mam również szansę dotrzeć wcześniej tam gdzie zmierzamy wszyscy.

Uważam,że twoja wiedza jest niekąpletna lub błędna.Po wielu latach praktyki dopiero pod koniec tego roku otrzymałem kilka mocy urzeczywistnienia i mogę tylko niektórych uzdrawiać.Jest bardzo niewielu,którzy mogą uzdrawiać,natomiast przekazywac może każdy,mocniejszą czy słabsza ale może.Każdy z nas sam się uzdrawia(ale musi mieć energię) nie można nikogo na siłę uszczęślić,Jezus tego też nie robił!


Wiek nie gwarantuje większego doświadczenie.
Wiedza czyli co ? Co znaczy dla ciebie to słowo ?

Uważaj co chcesz, twoje życie twoja sprawa.
Nie odpowiedziałeś mi na zadane pytania.

Kilka mocy urzeczywistniania czyli co ?

Można kogoś uzdrowić wbrew jego woli.
Co robił jezus a co nie jest sprawą jezusa.

Pawelek_Angel
Posty: 15
Rejestracja: 23 lutego 2009, o 21:14
Reputacja: 0

Re: Rozgrzewka

Postautor: Pawelek_Angel » 23 grudnia 2009, o 22:08

Ciekawe jest to o czym piszecie troche mnie nie było na forum wpadłem zobaczyłem co jest i nie narzekam, pozdrawiam miłych swiąt :-)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 2 stycznia 2010, o 18:43

Pawelek_Angel pisze:Witam was po sporym odstępie czasowym ;D jestem na szóstym poziomie świadomości , żyje obok życia , nie wciąga mnie ono , dążę do doskonałości , w życiu robię to , co jest mi niezbędne ( niezbędne minimum) nie angażuje się :D pozdrawiam :D dalej medytuję, to sprawia , że staje się lepszy , bardziej rozwinięty , chciałem dać znak , że żyję , dziękuję wszystkim za to co dla mnie zrobili ;D


Ach, jaki jest poziom 5 ? jaki 4? jaki 3 ?
A jaki jest najwyższy ?

To co robisz to oszukiwanie samego siebie.

Zamiast dokonać wielkiego skoku w boskość, ty stworzyłeś sobie grę w której są różne poziomy itp.

Niestety nagroda za ta grę będzie fałszywa bo gra jest fałszywa.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości