Rozgrzewka

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Pawelek_Angel
Posty: 15
Rejestracja: 23 lutego 2009, o 21:14
Reputacja: 0

: Rozgrzewka

Postautor: Pawelek_Angel » 9 stycznia 2010, o 23:21

? :-) ?

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

: Rozgrzewka

Postautor: villah » 3 marca 2010, o 13:12

Nie wiem, jestem "nowy", choć to w ogóle nie ma znaczenia-mam 23 lat, też próbuje odkrywać lub moje ego chce, co się kryje za postrzeganiem rzeczywistości.
Nie wiem także czego moje myśli tu szukają, kilka razy się wyciszyłem, zobaczyłem jakby kołowrotek myśli, tzn, wydaje mi się ze umysł kręci nimi, szuka jakby cegiełki, słabe punktu. Przez okres 3 dni chodziłem spokojny jak nigdy, w ogóle mało myśli, małe ich znaczenie, tkwiłem w rzeczywistości tu i teraz jak nigdy, po tym okresie znowu nastąpił wir myśli negatywnych(najlepsze, że ze wzmożoną siła-tak jakby umysł chciał mnie przekonać, że od tego nie ucieknę), gdy jestem spokojny, wyciszony jest ok, myśli przelatują jak obrazy, mogę je obserwować, ale gdy już cegiełka załapie, umysł znajdzie moment, i znikam, k**a porostu jestem tam gdzie chcą tego moje myśli, identyfikuję się z tym.

Jednak kilka razy miałem momenty gdy moje ciało "drgało"4-5 sekund(gdy się wyciszałem), nie wiem co to było nazwałbym to uniesieniem, moje myśli heh, powiem to tak jakbym był wielkim kanionem, a myśl to był ten człowiek, który mówi do niego-kanionu.Spojrzałem inaczej na życie- jak na fałsz-szkoły,nauka,ładne ciuchy, brzydki samochód- cały czas mi ten sku****l krzyczy, czasem mówi spokojnie, ale nigdy nie chce dać za wygraną, nie chce mi dać spokoju- próbuje to ogarnąć jaKo myśli "przecież to tylko myśli"- no ale to znowu mówi ten koleś, który mówi do kanionu- czy mojego JA. I teraz moje myśli (czyli to coś, co mi krzyczy) krążą zafascynowane(dobrze, że karmi sie teraz fascynacją, a nie bólem) w temacie takim- Ja czyli kto? może Ja to tylko inny pokój w mózgu-może myśli mają inny pokój-zmysły inny, a poczucie JA- jescze inny? a może jestem tym duchem? no i teraz mi mówi, ze to popieprzone.

co do dążenia do doskonałości przez pawełka, uznaje to za ogromny błąd, jak chcesz zostać doskonały skoro już nim jesteś? a nawet uznajmy, że nie jesteś, jak dojdziesz do doskonałości, to co wtedy? umysł wyznaczy ci kolejny cel? latanie w chmurach? uzdrawianie innych? powiedz, co to za stan do którego dążysz- powiedz, co za bajke wymyślił ten koleś, który krzyczy Ci do twojego kanionu?

przecież pisząc, że stajesz się lepszy, że dziękujesz, że Ci pomogli- to nie piszesz tak naprawdę Ty, tylko ten pajac, co krzyczy do tego kanionu, zresztą wszyscy tutaj tak uduchowieni, a próbują uznawać kto lepiej, co potrafi, a wyjściem z sytuacji są techniki, biała moc, pomarańczowa, co za brednie! ja będe sam to sobie wyobrażał? ja muszę to poczuć, wejsc w ten stan, a nie sobie go wyobrażać!

dyndam śie jak na jakiejś sprenżynie pomiędzy swiadomością a myślami.

będe próbował się wyciszać poprzez zamykanie oczu- tzw medytację- na pewno w społeczństwie bazującym i gubiącym się w myślach, wyciszenia trzeba doznawać częściej- wybory, oczekiwania-nie uciekniesz od tego, nawet jak będziesz świadom, że to tylko myśli, w koncu one cie capną, za duża karozela myśli w tym popieprzonym społeczeństwie(rozwiniętym hahah)- nazwali i stworzyli tyle fałszu, że popieprzyło mi się w mózgu od tego- inni nazywają to zatraceniem, tak te rozwinięte społeczeństwo poj***o mi w deklu-

jak będziesz kradł to będzie źle. jak nie będziesz kradł, to nic w życiu nie będziesz miał. kradnij tylko z umiarem. kradnij tylko wtedy jak nie będziesz miał wyjścia. kradnij jak będziesz głodny. nie kradnij, bo cie zamkną. kradnij jedynie od bogatych.
ciagłe pytania, ciągłe oczekiwania, ciągle coś i sie dziwić, ze człowiek się nie zatraca, w ogóle się dziwie, że dużo ludzi egzystuje tutaj szczęśliwie, albo potrafią to dobrze zakamuflować.

to takie moje 5 groszy.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 3 marca 2010, o 14:37

szczególnie spodobał mi się jeden fragment (choć cały tekst dobry) :

"będę próbował się wyciszać poprzez zamykanie oczu"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: SAM » 3 marca 2010, o 14:54

w ogóle się dziwie, że dużo ludzi egzystuje tutaj szczęśliwie, albo potrafią to dobrze zakamuflować.

czyli gdzie?

Zawsze można założyć szelki na gumie :D takie czerwone...
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Rozgrzewka

Postautor: villah » 3 marca 2010, o 15:00

Wszechmogacy pisze:szczególnie spodobał mi się jeden fragment (choć cały tekst dobry) :

"będę próbował się wyciszać poprzez zamykanie oczu"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



no, to prawda, bo oczy dają pożywkę dla myśli lolu haha

karm się dalej swoją wszechmocą

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Rozgrzewka

Postautor: villah » 3 marca 2010, o 15:02

SAM pisze:
w ogóle się dziwie, że dużo ludzi egzystuje tutaj szczęśliwie, albo potrafią to dobrze zakamuflować.

czyli gdzie?

Zawsze można założyć szelki na gumie :D takie czerwone...


słuchaj, każdym może definiować słowa na swój własny sposób, chodzi mi o egzystencję opartą na myślach, tak bo "tu" to dla większości ludzi-myśli.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 3 marca 2010, o 16:29

villah pisze:
Wszechmogacy pisze:szczególnie spodobał mi się jeden fragment (choć cały tekst dobry) :

"będę próbował się wyciszać poprzez zamykanie oczu"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



no, to prawda, bo oczy dają pożywkę dla myśli lolu haha

karm się dalej swoją wszechmocą


Chłopie dżem nigdy nie grał z playbacku !

Ekhmm

: Rozgrzewka

Postautor: Ekhmm » 3 marca 2010, o 16:48

Trafil swoj na swego.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Rozgrzewka

Postautor: villah » 3 marca 2010, o 19:27

nie, on chce do kalambury, i troche dżemu.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 3 marca 2010, o 19:32

villah pisze:nie, on chce do kalambury, i troche dżemu.


a skąd wiesz co ja chce synek :lol: :lol: :lol:

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Rozgrzewka

Postautor: villah » 3 marca 2010, o 19:35

a skąd wiesz, co dżem gra synek?
powiedział Ci?

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: Niewinny » 3 marca 2010, o 19:39

villah pisze:a skąd wiesz, co dżem gra synek?
powiedział Ci?


Nie ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie chłopcze.
Tak powiedział mi.

Ekhmm

: Rozgrzewka

Postautor: Ekhmm » 3 marca 2010, o 19:40

:lol: :lol:

Trafila kosa na kamien...

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rozgrzewka

Postautor: SAM » 3 marca 2010, o 19:46

słuchaj RGB fajny zespół ...
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości