Przychodzę po moc

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
MarianaKarina
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2022, o 04:41
Reputacja: 0
Płeć: K

Przychodzę po moc

Postautor: MarianaKarina » 28 sierpnia 2022, o 04:56

Witajcie. Jestem tutaj i pisze post o 4:54 ale naprawdę nie wiem komu i gdzie mam o tym napisać.

Miałam sen w którym widziałam sylwetkę mojego męża i słyszałam iż mój wewnętrzny głos mówił mi że jest on święty. Mogłabym uznać iż sen był zwykłym snem gdyby nie fakt iż moja klatka piersiowa wypełniona była jakby energią mojego męża, trochę jakby płonęła ale jednak była to energia tak mocna iż czułam że jej nie mieszczę w sobie. Czułam jego świętość i wyjątkowość mimo że na co dzień nic nie mogę do niego głębszego poczuć. I tak po dwóch godzinach snu wstałam o dziwo wyspana. Dotarło do mnie że posiadam w sobie jego energię która ma moc, jest optymistyczna oraz popłakałam się ponieważ było to takie doświadczenie iż nie wiem co z tym teraz robić i czy powiedzieć o tym zajściu mężowi.

Moim pierwszym doświadczeniem na miarę paranormalnego było jednak zjednoczenie dusz podczas pocałunków z moim ex. Wtedy też czułam palenie w klatce ale po prostu pożar nie do ogarnięcia aż do momentu paraliżu ciała, rąk i nóg gdzie czułam jak moje wnętrze jest rozkładane na czynniki pierwsze. Pierwszą miłość pamiętam jako nieszczęśliwą, toksyczną ale intensywną.

Mam pytanie czy każdy tak ma, czy coś ze mną nie tak? Czy to możliwe mieć w sobie czyjąś energię i czuć ją mimo iż mąż wyjechał na delegacje z pracy? Czy to co odczuwam to może pobudzone czakry? Naprawdę to doświadczenie pozwala mi czuć kogoś w mojej duszy, coś nie do ogarnięcia.

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Przychodzę po moc

Postautor: mczay » 2 lutego 2023, o 18:36



Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość