Przebudzenie

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Johnny
Posty: 4
Rejestracja: 11 sierpnia 2017, o 23:45
Reputacja: 0
Płeć: M

Przebudzenie

Postautor: Johnny » 12 sierpnia 2017, o 00:01

Witam mam nerwice vchyba depresję diagnoza lekarska od jakiegoś czasu zajmuję się sprawami Przebudzenia filmy książki i przy nerwicy jest to drażliwy temat bo strach się powiększa, wczoraj odpaliłem papierosa padał deszcz za oknem więc postanowiłem wgłębić się w siebie ,i trochę się wystraszyłem bo doświadczyłem lub była to sztuczka wyobraźni ciemność w głowie w sobie i tam moje ja jakbym zobaczył be myślach osobę która tam jest nicość wystraszyłem się jakbym miał schizofrenię i kogoś w głowie czyli w sobie czy to normalne?

Awatar użytkownika
Praktyk
Posty: 65
Rejestracja: 17 lipca 2014, o 06:23
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Przebudzenie

Postautor: Praktyk » 14 sierpnia 2017, o 16:13

Nerwica razem z depresją kreują różne stany psychiczne i emocjonalne, w tym takie, jak Twoje. Psychika jest w takim stanie jak niekontrolowany balon, którego się puszcza po nadmuchaniu - nie wiadomo gdzie poleci. Na takie stany psychiczne i zaburzenia dobrze jest zacząć brać świadomość, a poprzez nią psychikę w ryzy, sprawić, aby przestały funkcjonować w sposób niekontrolowany. Służy do tego np. medytacja, ćwiczenia koncentracji, pozytywne myślenie, a nawet zwykłe techniki relaksacyjne. Chodzi o to, aby uporządkować w działaniu mózg: zmuszając go do świadomego działania i koncentracji (dobre są też ćwiczenia pamięci) ukierunkowujemy go na poprawną pracę, gdzie nie ma miejsca na jakąś przypadkową, psychiczną fluktuację energii.
http://jakzmnienicswojezycie.blox.pl/ - Blog poświęcony rozwojowi osobistemu, duchowemu i religijnemu pisany przez wieloletniego Praktyka.

http://wiedza-jest-super.blogspot.com/ - Blog o szeroko rozumianej wiedzy.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość