Pilna prośba o pomoc w uzdrowieniu czyjegoś życia...

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Awatar użytkownika
DanyZen
Posty: 3
Rejestracja: 10 marca 2017, o 22:40
Reputacja: 0
Płeć: M

Pilna prośba o pomoc w uzdrowieniu czyjegoś życia...

Postautor: DanyZen » 13 czerwca 2017, o 01:25

Z racji tego, że jest to mój pierwszy post na forum Witam wszystkich uczestników i przesyłam pozdrowienia.

Zacznę dość nietypowo, ale chciałbym tą formą wpisu nakreślić powagę sytuacji...
Wyobraź sobie, że twoje całe dotychczasowe życie jest niekończącym się koszmarem na jawie… Od początków swojego istnienia padasz ofiarą bezustannych „ataków” na polu przeróżnych aspektów życiowych – zarówno relacji międzyludzkich, zdrowia, na początku życia szkolnego, a obecnie zawodowego nie możesz w pełni rozwinąć swojego potencjału i normalnie pracować, wciąż rezygnując ze wszystkiego, pomimo, że jesteś osobą inteligentną i wrażliwą. Nie możesz zaznać spokoju, często zdarzają ci się dziwne sploty okoliczności, zawiść ludzka, dziwnie kończące się znajomości… męczą cię bezustanne koszmary nocne, a wręcz makabryczne wizje, pojawiające się samoistnie w twoim umyśle, uczucie niepokoju, powracające bóle głowy, oczu i inne nie zdiagnozowane przez klasyczną medycynę objawy fizyczne uniemożliwiają normalne funkcjonowanie... Ciągle powracające sytuacje i ludzie o bardzo zbliżonych wzorcach zachowań i postaw, oraz inne objawy sprawiają, że myślisz, że nie są to przypadki, a ich przyczyny nie należy szukać w ogólnie pojętej rzeczywistości, ani też nie można tego uznać za zbiegi okoliczności... Próbujesz coś z tym zrobić, szukasz pomocy u różnych specjalistów, ale wszelakie próby pomocy powodują pogorszenie się twojego stanu, tak jakby to coś co chcesz usunąć ze swojego życia mściło się za to, że chcesz się tego czegoś pozbyć… Czujesz coraz większe zniechęcenie, tracisz nadzieję i chęć do życia, każdy kolejny dzień jest tylko walką o przetrwanie i usilnym zmaganiem ze światem, dla którego z wielkim wysiłkiem udajesz, że normalnie funkcjonujesz, aby nikt nie poznał prawdy i nie skreślił cię całkowicie…

Tak w dużym skrócie wygląda życie mojej znajomej, której od kilku lat próbuję pomóc, ale do tej pory nie udało mi się znaleźć skutecznego sposobu, mimo że posiadam dość obszerną wiedzę na temat praw umysłu/podświadomości/energii... Szukam osoby/osób, które pomogą mi zdiagnozować przyczyny i dokonać pozytywnych zmian na lepsze, a przynajmniej uzyskanie względnej normalności. Może znajdzie się tutaj ktoś kto przechodził w życiu podobne sytuacje i znalazł sposób na uzdrowienie swojego życia... Będę bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc, wskazówki, rady... Próbowaliśmy szukać pomocy w różnych kręgach, ale póki co nikt nie okazał się skuteczny... Mam pewne przemyślenia na temat przypadku mojej znajomej, ale wolałbym je poruszyć w prywatnej korespondencji i przy okazji napisać coś więcej na temat tego co się dzieje, ponieważ niektóre kwestie są bardzo osobiste i nie chciałbym ich opisywać na forum publicznym. Mam nadzieję, że najdzie się tutaj ktoś kto będzie w stanie pomóc... Za porady w stylu "wyślij ją do psychiatry" z góry dziękuję, ale nie takiej pomocy oczekuję. Problem nie leży w psychice, a czymś więcej... Liczę, na to że uda mi się tutaj uzyskać szczerą pomoc i znajdzie się ktoś kto rzetelnie podejdzie do tematu...

Awatar użytkownika
Praktyk
Posty: 65
Rejestracja: 17 lipca 2014, o 06:23
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Pilna prośba o pomoc w uzdrowieniu czyjegoś życia...

Postautor: Praktyk » 13 czerwca 2017, o 16:41

Prawie wszystko to, co działo się w moim życiu :) . Daję radosną buźkę, bo jest to czas dla mnie miniony, ale wiele lat pracowałem nad sobą, aby się zmienić. Swoje starania i sposoby zmiany swojego życia zawarłem w darmowym e-booku pt. "Jak zmienić swoje życie. Poradnik Praktyka". Można go pobrać z mojego Chomika o nazwie e-Darmo (http://chomikuj.pl/e-Darmo/Darmowe+e-bo ... /Poradniki) lub z innych serwisów, np. Beezar.pl lub Google Play. Jest też dostępna on-line na Google Books. Tutaj nie będę się rozpisywał, bo tam wszystko opisałem. Pozdrawiam i życzę powodzenia dla znajomej.
http://jakzmnienicswojezycie.blox.pl/ - Blog poświęcony rozwojowi osobistemu, duchowemu i religijnemu pisany przez wieloletniego Praktyka.

http://wiedza-jest-super.blogspot.com/ - Blog o szeroko rozumianej wiedzy.

Awatar użytkownika
DanyZen
Posty: 3
Rejestracja: 10 marca 2017, o 22:40
Reputacja: 0
Płeć: M

Pilna prośba o pomoc w uzdrowieniu czyjegoś życia...

Postautor: DanyZen » 15 czerwca 2017, o 14:31

Ogromne dzięki za cenne wskazówki i słowo pocieszenia. Już ściągnąłem e-book :). Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Praktyk
Posty: 65
Rejestracja: 17 lipca 2014, o 06:23
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Pilna prośba o pomoc w uzdrowieniu czyjegoś życia...

Postautor: Praktyk » 15 czerwca 2017, o 15:18

Zachęcam do przeczytania mojego świadectwa wiary (bardzo obszerne). Tam więcej będzie pisało, z jakimi demonami życia się zmagałem., i jak - między innymi - Pan Bóg pomógł mi odzyskać swoje życie. Proszę potraktować to jako uzupełnienie e-booka (opowieści o mnie) lub jako sugestię, gdzie jeszcze można szukać pomocy :). Oto link do tego świadectwa: http://wiara-jest-super.blogspot.com/20 ... -cz-1.html Pozdrawiam
http://jakzmnienicswojezycie.blox.pl/ - Blog poświęcony rozwojowi osobistemu, duchowemu i religijnemu pisany przez wieloletniego Praktyka.

http://wiedza-jest-super.blogspot.com/ - Blog o szeroko rozumianej wiedzy.

Awatar użytkownika
DanyZen
Posty: 3
Rejestracja: 10 marca 2017, o 22:40
Reputacja: 0
Płeć: M

Pilna prośba o pomoc w uzdrowieniu czyjegoś życia...

Postautor: DanyZen » 20 czerwca 2017, o 21:54

Jeszcze raz dzięki. Mam nadzieję, że Twoje wskazówki okażą się pomocne.
P.S. Czytam właśnie Twój e-book. Przyznam szczerze, że jest bardzo ciekawy i zawiera wiele praktycznych rad.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości