Presja czasu

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
juzznudzona
Posty: 1
Rejestracja: 6 sierpnia 2015, o 09:19
Reputacja: 0
Płeć: K

Presja czasu

Postautor: juzznudzona » 6 sierpnia 2015, o 09:35

Witam, zastanawiam się jak pozbyć się uczucia, że traci się czas potrzebny na zmianę swojego życia (zwłaszcza wewnętrznego)? To powoduje taką presję, że już teraz powinnam zacząć np. obserwacje swoich negatywnych emocji, cokolwiek zrobić żeby czuć się sobą, a najlepiej w sekundę coś zmienić. Jeszcze bardziej kłopotliwe jest ciągłe wrażenie jak dużo przeszłości straciłam na próbowanie próbowania i mam ciągle wrażenie, że jest już dla mnie za późno. To demotywuje do działania.
Mam 23 lata, to chyba nie jest za późno:P ale czasem (jak widzę innych ludzi, którzy mieli/mają inne życie) czuję się jakbym straciła całe życie i już nie mogę niczego dobrego oczekiwać w przyszłości- taki stan powtarza się już od gimnazjum.

Bover
Posty: 16
Rejestracja: 29 lipca 2015, o 17:21
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Presja czasu

Postautor: Bover » 6 sierpnia 2015, o 18:31

Mam tak samo jak Ty a przynajmniej podobnie. U mnie najprawdopodobniej jest to spowodowane mieszaniem w neuroprzekaźnikach, ostatnio sie poprawia...
Masz lęki i/lub depresje.?

qqwwee1990
Posty: 11
Rejestracja: 16 października 2015, o 06:33
Reputacja: 0
Płeć: M

Presja czasu

Postautor: qqwwee1990 » 27 czerwca 2016, o 06:36

Bardzo ładny, to czyni mnie zrozumieć.
ทางเข้า gclub

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Presja czasu

Postautor: mczay » 29 listopada 2022, o 17:48

Sama chciałabym zmienić swoje życie, niestety sytuacja jaką mam aktualnie jest dla mnie już dosyć męcząca


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości