ciąża

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: Kocur » 29 czerwca 2015, o 03:03

Wierzą w to, mogli mieć różne objawienia. Są różne stany psychiczne, a wiele rzeczy jest tak przekonujących bo pochodzi z głębi nieuświadomionej podświadomości.

Mózg łączy informacje w całość i uzupełnia luki za pomocą jakichś domyślnych mechanizmów. Tam gdzie nie ma wytłumaczenia powstaje jakieś wymyślone i tak powstaje religia żeby usprawiedliwić moralność i zapisać ją w jakimś kodeksie oraz wyjaśnić początek istnienia świata i cel jego stworzenia, co ma ułatwiać życie. Widzenie aury i inne tego typu sprawy to przeniesienie tego mechanizmu na poziom przyczynowy i mentalny.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

: ciąża

Postautor: kwiatuszek » 7 października 2015, o 00:33

Czyli to wymyslone?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: ciąża

Postautor: Prometeusz » 7 października 2015, o 03:52

Odpowiedź sama się nasuwa. :)

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: Kocur » 13 października 2015, o 19:09

kwiatuszek
Wymyślone, ale może być Ci pomocne jeżeli to co widzisz symbolizuje Twoją intuicję. I bez widzenia aury można wiele wyczytać z ludzkiej postawy, mimiki, spojrzenia, mowy ciała, sposobu bycia i wysławiania się, nawet ubioru. Kobiety mają taką umiejętność od natury, a mężczyźni mogą się tego w jakimś stopniu nauczyć.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: ciąża

Postautor: kwiatuszek » 24 października 2015, o 00:58

Wlasnie skad wiadomo ze kobiety maja ta intuicje a faceci nie? Czym jest w takim razie intuicja przeczucie?

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: Kocur » 24 października 2015, o 02:23

To wynika właśnie z różnic między mózgiem kobiety i mężczyzny. Mężczyźni pamiętają zasadę działania, a kobiety rozproszone szczegóły skojarzone z sytuacją. Ciekawe, bo ja mam jedno i drugie, choć przeważają mechanizmy. Kobiety za to lepiej rozpoznają emocje, a co za tym idzie mogą lepiej czytać charakter. One same nie wiedzą skąd to wiedzą, więc mówią o przeczuciu i to się często sprawdza. Ja nie mam tej zdolności i myślę o treści tego co ktoś wyznaje i mówi i z tego wyciągam wnioski. Wtedy uargumentuję swoje zdanie, a kobieta raczej powie o odczuciach. Tak jest jeśli uznamy, że każda kobieta jest bardzo kobieca, a mężczyzna męski. W rzeczywistości kultura trochę tutaj miesza, bo mężczyźni przejmują jakieś cechy od kobiet, a kobiety od mężczyzn. Są też osobniki o mieszanych cechach kobiecych i męskich, które przynależą normalnie do swojej płci biologicznej.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

: ciąża

Postautor: kwiatuszek » 20 grudnia 2015, o 21:58

Caly czas meczy mnie ten temat widzeniaaury . Moj partner przestal ze mna na te tematy rozmawiac i unika jakich kolwiek na temat duchowosci itp a to on mnie wprowadzil w te tematy.sam caly czas twierdzil ze widzi od urodzenia.czyzby specjalnie wprowadzal mnie w blad czy sam nie wie?

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: ciąża

Postautor: Prometeusz » 21 grudnia 2015, o 20:26

Ostatnio oglądałem prezentacje chyba to był TED mówiącą o poszukiwaniu prawdy. W latach 70-tych ludzie w Stanach byli zafiksowani na punkcie widzenia aur, nawet był zawód "leczenia dotykiem i manipulowania aurą". 9-letnia ale bystra dziewczynka postanowiła zrobić naukowy referat na ten temat. Zaprojektowała eksperyment na widzenie aury, chodziła do dych "leczących" aurą, a oni widząc małą dziewczynkę zgadzali się na udział... Ten interes w wyniku jej badań szybko klapną bo eksperyment jasno wykazywał, że to pic na wodę. Mała dziewczynka zniszczyła biznes warty grube miliony dolarów. :aniol

tatka
Posty: 12
Rejestracja: 3 grudnia 2019, o 18:58
Reputacja: 0

ciąża

Postautor: tatka » 19 października 2020, o 10:20

Żyjemy w takich czasach gdzie nie każdy może pozwolić sobie na dziecko.. to całkiem zrozumiałe :) Wiem też że antykoncepcja nie zawsze jest w 100% skuteczna i wtedy jedynym rozwiązaniem są tabletki wczesnoporonne, które bez problemu można zamówić online, np na takiej stronie jak https://wszystko-o-aborcji.pl/ :) Uważam, że aborcja w końcu powinna przestać być tematem tabu.

Rosaria
Posty: 12
Rejestracja: 10 sierpnia 2022, o 10:48
Reputacja: 0
Płeć: K

ciąża

Postautor: Rosaria » 16 września 2022, o 10:22

Skutecznym środkiem antykoncepcji w przypadku mężczyzn jest natomiast wazektomia. Na stronie https://moconti.pl/ można znaleźć wszelkie informacje na jej temat.
https://www.domix.info.pl/

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

ciąża

Postautor: mczay » 30 października 2022, o 21:49

To na prawdę bardzo ciekawa i intrygująca historia...


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości