ciąża

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

ciąża

Postautor: kwiatuszek » 10 maja 2015, o 17:53

Witam
Mam dość nietypowy problem.
Przed ciaza posiadałam niewielkie zdolności takie jak widzenie aury, intuicyjne jsnowidzenie, umiałam manipulować energią , odczuwać ją i inne. Odkąd jestem w stanie błoosławionym (czyli ok 6 miesiecy juz ) wszystko jakby zanikło, nie jestem w stanie nawet medytować . Czy to normalne? Czy moje zdolnosci wrócą czy zostały mi odebrane?
Pozdraiwam

kamil.lisowski
Posty: 51
Rejestracja: 8 kwietnia 2015, o 16:58
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: kamil.lisowski » 16 maja 2015, o 11:06

Zajmij się synkiem lepiej!

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

: ciąża

Postautor: kwiatuszek » 13 czerwca 2015, o 18:44

to dziewczynka :P

Awatar użytkownika
Ahmada
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2015, o 18:47
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: ciąża

Postautor: Ahmada » 13 czerwca 2015, o 19:44

Po pierwsze gratulacje i jak najlepsze życzenia dla was obojga :)

Być może twoja córeczka będzie z natury mocno uziemiona, a może po prostu konieczność zbudowania od podstaw pod swoim sercem ciałka dla nowego członka rodziny skupia całą twoją energię na kwestiach przyziemnych.

W każdym bądź razie raz posiadane zdolności nigdy całkowicie nie znikają, po pewnym czasie wrócą. Chociaż mogą być zmienione nie do poznania. Mogą przybrać bardziej konkretną, ale mniej widowiskową formę taką jak głęboka duchowa więź z córką, albo rozwinąć się w innym niespodziewanym kierunku.

Cokolwiek ci się przydarzy czeka cie niezwykła przygoda: rodzicielska, duchowa i osobista. :-D
Szanuję twoje poglądy. Opowiedz mi o nich więcej :)

Nie zależy mi na tym, byś przyjął moje spojrzenie na świat. Mój punkt widzenia jest wynikiem moich własnych przeżyć i jest właściwy dla nie, a niekoniecznie dla kogokolwiek innego.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

: ciąża

Postautor: kwiatuszek » 14 czerwca 2015, o 11:25

Dziekuje :)

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: Kocur » 15 czerwca 2015, o 12:13

Te "zdolności" to tylko iluzja więc niczego nie straciłaś :)
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

: ciąża

Postautor: kwiatuszek » 16 czerwca 2015, o 14:31

w jakim sensie iluzja? :D

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: Kocur » 16 czerwca 2015, o 14:49

W takim, że wydaje Ci się, że masz zdolności, a to zwykłe haluny.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

kwiatuszek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:25
Reputacja: 0
Płeć: K

: ciąża

Postautor: kwiatuszek » 18 czerwca 2015, o 04:19

Uwazaz ze takie rzeczy nie istnieja? :p

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: Kocur » 18 czerwca 2015, o 05:28

Istnieje doświadczenie posiadania takich zdolności, ale uważam, że to halucynacja. Niczego takiego realnie nie udowodniono, a przecież tyle osób powołuje się na takie rzeczy. I co? I nic. Istnieje tylko subiektywne doświadczenie, które umysł dopasowuje do pierwotnego wierzenia, a to z kolei nabyłaś czytając książki na temat np aury. Wierzysz, że istnieje jakaś aura i masz opis jak wygląda i co trzeba zrobić żeby to widzieć. Inni ludzie robią to samo i potem z nimi rozmawiasz i utwierdzacie się w błędzie poznawczym, że takie coś istnieje i ma realną wartość. Z jasnowidzeniem jest tak, że coś tam przewiduje każdy na podstawie świadomości i przewidywania tego jak dana przyczyna może spowodować jaki skutek i które przyczyny są ważne i wywołują ważne skutki. W wielu przypadkach nie trafiamy, ale one są ignorowane. A kiedy trafiliśmy wydaje się, że coś przewidzieliśmy i zapamiętujemy to tworząc z tego potwierdzenie wcześniejszego wierzenia. Wierzenia należy podważać na każdym kroku w celu sprawdzenia.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: ciąża

Postautor: Prometeusz » 18 czerwca 2015, o 12:47

Nie zdziwiłbym się jakby połowa rzeczy o których piszesz to były wydarzenia synchroniczne, których po prostu trafnie nie rozpoznałaś i przypisałaś to do jasnowidzenia.

Twoje odczucia to coś realnego. Część z nich pewnie o czymś świadczy, na coś wskazuje, tylko sposób w jaki to sobie tłumaczysz jest nieracjonalny. Tzn. możesz czuć, że ktoś chce Cię skrzywdzić. Lecz to nie znaczy, że czytasz energię, tylko podświadomie odbierasz pewne sygnały, a Twoje odczucia informują Cię, że coś jest nie tak. Trzeba wziąć jednak poprawkę, że odczucia mogą się też mylić.

Awatar użytkownika
Ahmada
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2015, o 18:47
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: ciąża

Postautor: Ahmada » 18 czerwca 2015, o 19:55

Tłumaczenie kocura ma jedną wadę.

Doświadczenia posiadania "tego rodzaju" zdolności są subiektywne, ale dla danej osoby są tak samo realne jak cała reszta rzeczywistości. Wniosek? Albo umiejętności paranormalne są prawdziwe, albo cała rzeczywistość to haluny. W obu wypadkach nie ma różnicy między zdolnościami paranormalnymi, czy np zdolnością mówienia. Nieuprawnione jest więc dyskredytowanie takich umiejętności, ani niewskazane zbytnie zachwycanie się nimi. W końcu to nic specjalnego.
Szanuję twoje poglądy. Opowiedz mi o nich więcej :)

Nie zależy mi na tym, byś przyjął moje spojrzenie na świat. Mój punkt widzenia jest wynikiem moich własnych przeżyć i jest właściwy dla nie, a niekoniecznie dla kogokolwiek innego.

wojtek96511
Posty: 48
Rejestracja: 18 czerwca 2015, o 17:15
Reputacja: 0

Re: ciąża

Postautor: wojtek96511 » 18 czerwca 2015, o 20:07

jak urodzisz wszystko wróci do normy, inny wysiłek dla organizmu, stres... przyczyna jest jasna, dziecko..

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: ciąża

Postautor: Kocur » 18 czerwca 2015, o 20:42

Ahmada
nic nie jest czarne, ani białe :)

Doświadczenie kopnięcia jest subiektywne, ale kopnięcie jest obiektywne. Jesz coś obiektywnie, ale Twoje doświadczenie jest subiektywne. Ale człowiek doświadcza także fantazji, halucynacji, pomyłek i efektu synchroniczności zwanego także prawem przyciągania, które o dziwo naprawdę działa w realu. Ludzie doświadczają błędów poznawczych oraz odkrywania prawdy. Nie można spłycać tego do subiektywności doznań i porównania ze wszystkim pozostałym żeby powiedzieć, że istnieje albo wszystko albo nic.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: ciąża

Postautor: Prometeusz » 19 czerwca 2015, o 01:19

Zamiast słowa "paranormalne" można wstawić słowo "magiczne". Z tym, że jak coś zostaje racjonalnie wytłumaczone, to przestaje być magiczne, a jak coś dotyczy naturalnego mechanizmu, ale którego nie jesteśmy świadomi, nie mamy wiedzy itp. to nie znaczy że jest to paranormalne.

Ja bym chciał doświadczyć lub poznać jakąś rzecz, która jednoznacznie byłaby paranormalna. Przy wykluczeniu fiksacji mózgu i mechanizmów, które tak naprawdę nie łamią praw natury, tylko stwarzają jakieś pozory tego.

Jeśli mowa o synchronizacjach - wierzę w nie, ale nie wykluczam, że dzieją się również rzeczy, które dają ich tylko pozory czyt. wybiórcza uwaga, przypadki, samospełniająca się przepowiednia.

Nie wiem jaki świat jest... ale subiektywne odczucie kolorów jest wytworem naszego mózgu! Obiektywnością jest długość fali światła, jego właściwości fizyczne, oraz cała nasza aparatura rejestrują(oczy) i konwertująca (nerwy) i składająca doświadczenie do kupy(obszary mózgu) Tylko się cieszyć, że widzimy świat na kolorowo :)

Wielu ludzi myśli, że w ich percepcji dzieje się coś magicznego, a tymczasem mają jakiś zator w mózgu czy jakąś inną przypadłość i doświadczają pewnego rodzaju synestezji. Warto poczytać o tym zjawisku bo domyślam się, że kolejne lata przyniosą nam niezwykłe wykorzystania tego zjawiska. :)


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości