natretne mysli najczesciej podczas modlitwy

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
anastazja11
Posty: 1
Rejestracja: 24 marca 2014, o 17:47
Reputacja: 0
Płeć: K

natretne mysli najczesciej podczas modlitwy

Postautor: anastazja11 » 24 marca 2014, o 18:09

Witam wszystkich serdecznie :)

Zastanawia mnie jedna rzecz i mam nadzieje ze ktos tutaj moglby mi cos doradzic, zazwyczaj staram sie kierowac intuicja, jednak teraz potrzebuje czyjejs porady. Otoz po jakichs 2 latach gdzie czulam sie calkowicie zagubiona, czuje ze wychodze na prosta. Znowu odzyskalam chcec do zycia, chec rozwoju i bliskosci Boga. Coraz bardziej odczuwam w sobie milosc i boskie swiatelko. Jednak mam problem z jedna rzecza. Mianowicie nie moge sie pozbyc natretnych mysli. Probuje wyrzucic to z glowy ale to ciagle wraca. Jest to narawde meczace, bo kiedy zaczynam medytowac, czy modlic sie to ciezko mi sie skupic bo mam taki natlok mysli, niestety bardzo negatywnych. Dzisiaj wlaczylam sobie mantre, wsluchalam sie i w pierwszych kilku sekundach poczulam ogromny przyplyw pozytywnej energii, czulam jak ta boska energia plynie przez moje cialo. Wetdy zaczleam sie modlic i zaczelam miec dziwne uczucie jakby ktos sie pojawil w pokoju. Probowalam odgonic te mysl i skupic sie na modlitwie, jednak to bylo zbyt trudne i znowu poczulam jakby ktos byl w pokoju lecz tym razem jakby stal dokladnie za mna. W tym momencie poczulam jakies dziwne emocje, cos jakby zdenerwowanie i przygnebienie. Momentalnie przeszla mi ochota na modlitwe czy sluchanie tej muzyki ktora zawsze wprowadza mnie w piekny stan. Jak to mozna wyjasnic? Jak pozbyc sie tych mysli ktore sa w pewnych momentach tak dokuczliwe ze nie potrafi skupic sie na niczym innym.

Bardzo prosze o pomoc. Z gory dziekuje:)

Awatar użytkownika
Praktyk
Posty: 65
Rejestracja: 17 lipca 2014, o 06:23
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: natretne mysli najczesciej podczas modlitwy

Postautor: Praktyk » 23 lipca 2014, o 16:34

Nic niezwykłego (dla mnie). Przechodziłem przez coś podobnego, acz nie takiego samego. Próbujesz wrócić, czy nakierować się na Boga, więc skoro zaczynasz wychodzić ze swojego "bagna", to szatan próbuje ci w tym przeszkodzić i zniechęcić, a może nawet przestraszyć. To normalne z jego strony działanie. Czuje, że wymykasz mu się z rąk, więc chce ci w tym przeszkodzić.

W moim przypadku było podobnie. Jak zacząłem zmieniać swoje życie i wracać do Boga, paradoksalnie, przez jakiś czas w moim życiu działo się wiele złego, o wiele więcej niż do tej pory bywało. Nie należy się tym zrażać, lecz uparcie należy iść wytyczoną przez siebie drogą, mając u celu Pana Boga. Potrzebna jest konsekwencja i wytrwałość.

Jeżeli ataki są zbyt uciążliwe, możesz przez jakiś czas odmawiać specjalne modlitwy, zwane egzorcyzmami prostymi lub modlitwami o uwolnienie. One pomagają zwykłemu człowiekowi uzyskać pomoc w przypadku dręczenia przez szatana, czy demony. Jeżeli będziesz miała trudności ze znalezieniem owych modlitw odezwij się do mnie, a podeślę ci te, z których ja (z powodzeniem) korzystałem.

Pozdrawiam
http://jakzmnienicswojezycie.blox.pl/ - Blog poświęcony rozwojowi osobistemu, duchowemu i religijnemu pisany przez wieloletniego Praktyka.

http://wiedza-jest-super.blogspot.com/ - Blog o szeroko rozumianej wiedzy.

hansel
Posty: 12
Rejestracja: 13 listopada 2017, o 12:21
Reputacja: 0
Płeć: M

natretne mysli najczesciej podczas modlitwy

Postautor: hansel » 14 listopada 2017, o 11:22

Polecam obejrzeć



Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości