Zapytanie o metodę The Journey

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
charles
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwietnia 2013, o 13:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Zapytanie o metodę The Journey

Postautor: charles » 24 kwietnia 2013, o 14:24

Cześć mam takie pytanie. Czy ktoś wie coś więcej na temat metody the Journey? Znajoma mnie zachęca do wzięcia udziału i nie wiem czy to jest sprawdzona metoda. Trochę informacji znalazłem na http://thejourney.com.pl/ ale potrzebuję konkretnej opinii. Czekam na książkę i zobaczę co tam piszą. Ale jeśli ktoś miał styczność to bardzo proszę o jakieś info.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Zapytanie o metodę The Journey

Postautor: villah » 24 kwietnia 2013, o 19:32

Sama okładka strony z linku, który podałeś mówi: pragnę twoich pieniędzy, aczkolwiek nie twierdze, że nie może ona Ci pomóc. W necie jest historia człowieka, zaawansowano alkoholika, który leżąc na schodach zamroczony gorzałą, minął sie o centymetry ze spadającą cegłą, po tym wydarzeniu stał sie ortodoksyjnym abstynentem.

Kto tam zna Twój scenariusz?

charles
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwietnia 2013, o 13:51
Reputacja: 0
Płeć: M

: Zapytanie o metodę The Journey

Postautor: charles » 25 kwietnia 2013, o 15:55

Dzięki za odpowiedź. Właśnie też się zastanawiałem nad tym czy to aby nie jest jakiś wałek. Ale z drugiej strony znajoma jest bardzo na tak i sam nie wiem. Może tak jak mówisz warto spróbować. A nuż coś się zmieni.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Zapytanie o metodę The Journey

Postautor: Niewinny » 2 czerwca 2013, o 23:28

Szkoda kasy, żadna metoda nie zmieni twojego życia, co najwyżej usunie w cień niektóre problemy które i tak potem wyjdą, duchowość nie lubi metod, a gdy jeszcze masz za nie płacić...


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości