"Nieskromne" zdjęcia

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
kamil933
Posty: 8
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, o 21:03
Reputacja: 0
Płeć: M

"Nieskromne" zdjęcia

Postautor: kamil933 » 19 sierpnia 2012, o 20:28

Mam pytanie:
Od pewnego czasu mam problem z fantazjami erotycznymi. Pewnego razu zacząłem szukać w internecie zdjąć o tej tematyce, ale gdy po chwili nie znalazłem, zrezygnowałem z tego siłą woli. Czy był to grzech? Jeśli tak, to jaki?

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: "Nieskromne" zdjęcia

Postautor: aartefax » 19 sierpnia 2012, o 22:34

Tak smiertelny.Pieklo stoi otworem.
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: "Nieskromne" zdjęcia

Postautor: Sidd » 27 sierpnia 2012, o 14:28

Czy był to grzech?


Zależy w jakiej religii.

Patrząc względem wszechobecnej energii i wszechświata... wszystko jest w porządku :)

tetsuo2
Posty: 9
Rejestracja: 8 września 2012, o 14:01
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: "Nieskromne" zdjęcia

Postautor: tetsuo2 » 8 września 2012, o 14:42

Myślę że jeśli zadajesz sobie pytanie 'czy to był grzech', to pomyliłeś fora ;-)
Lubię oglądać debaty polityków w TV i myślę sobie wtedy, że przydałby im się dobry kurs asertywności, żeby dobrze dyskutować ze sobą, ale z drogiej strony jak muszą odpowiadać na takie agresywne pytania dziennikarzy, to i trening asertywności warszawa

promyk
Posty: 101
Rejestracja: 11 grudnia 2011, o 21:04
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: "Nieskromne" zdjęcia

Postautor: promyk » 10 października 2012, o 22:55

Idz do spowiedzi i daj na msze :stuk

Demiurg Karmy
Posty: 10
Rejestracja: 9 marca 2015, o 19:14
Reputacja: 0

Re: "Nieskromne" zdjęcia

Postautor: Demiurg Karmy » 9 marca 2015, o 22:10

Pytanie życiowe. Uważam, że szydzenie z niego to szydzenie z siebie samego. Znów użyje na tym forum osoby Jezusa, chociaz nie jestem katolikiem, siedem razy upadnieszm aby podnieść się za ósmym razem. Bo niewazne ile razy padłeś słaby człowieku, wazne że sie w końcu podniosłeś i walczysz ze swoimi słabościami. Największym grzechem jest występowanie przeciwko swojemu człowieczeństwu i pojęcie grzechu było często uzywane przez Jezusa, był wielkim mistrzem duchowym, nie sądzę żeby rzucał słowa na wiatr, a to że pojęcie grzechu zostało zbrukane i wielokrotnie przekręcano jego zanczenie to już zupełnie inna sprawa. Co do fotek erotycznych, no to są badania socjologiczne, które wyraźnie mówią, że mężczyźni, którzy notorycznie oglądają takie fotki stają się impotentni wobec żywych kobiet.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość