Hałas.

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: Hałas.

Postautor: NIKE » 29 września 2011, o 21:19

icaro pisze:No właśnie powiało moralizowaniem...aż sie prosi powiedzieć cicho Tato i Mamo.
Nike jak ty masz dużo ogólników na mój temat...stoje ci klinem w mózgu czy co.
To nie rozdwojenie tylko działanie zgodnne z sobą i zdaną chwilą.
Jar poprostu chronie siebie...jak widze że skupiacie sie na mnie a nie na sprawie...takie a przylepie ci nalepkę- to spadam...bo to póście na łatwiznę.
żande z was nie zadało pytania..pytanie to przestrzeń. Opinia to klatka.
Jeśli mówię że chce sama to przemyśleć to znaczy to dokładnie to.
Utwierdzieliście mnie , ze dobrze robię.


he zbuntowana nastolatka czy zosia samosia ?

klinem w mózgu ???? no wiesz icaro nie przesadzaj zanadto z ta myślą ,że wszyscy zaraz będą Cie adorować , ja wolę inteligentnych facetów :lol: :lol: żart
odnajdź intencję a dowiesz się dlaczego odpisałam na twój post

asymilacja to proces wracania do równowagi
o tym właśnie pisał JAR i o tym pisałam Ci ja
uprzedzenie powoduje niemożność zrozumienia, może to Ty masz jakiegoś klina co? :lol:

strach i ochrona to klatka
radość i otwartość to wolność
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Re: Hałas.

Postautor: icaro » 30 września 2011, o 08:26

Czuje intencje Nike.
To bardzo proste. Cieszę sie - nie cieszę. Lśni - ciemne. Jest komfort i przesteń - jest ciasno.

Więc mam prawo wyboru.Wyboru siebie.

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: Hałas.

Postautor: NIKE » 30 września 2011, o 08:56

:-D intencją było - wróć do siebie
no to ja znikam pa
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

Awatar użytkownika
assiya
Posty: 38
Rejestracja: 3 grudnia 2011, o 15:49
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Hałas.

Postautor: assiya » 3 grudnia 2011, o 21:02

(coś nie chce mi sie zacytowac wiec zrobie to odrecznie :D )
SAM napisal:
JESTEŚ skalibrowany, odbiciem pierwotnego swego założenia, dokładnie taki jaki masz być, doskonały w tej całej niedoskonałości (pozornie), gdyż jako całość jest wszystko doskonałe, doskonałe by doświadczać całego swego Absolutu, i to jest piękne....


ok... a teraz naszla mnie taka mysl... :idea:

Zostało powiedziane: „Czyń dobro”. Ale jak możemy czynić dobro, kiedy zostało stworzone tylko zło i nadal jeszcze nic nie wiemy czym jest dobro?
kabaladlawszystkich.pl
Koko kara mata hai agaru no kai?

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Hałas.

Postautor: Ciekawy » 4 grudnia 2011, o 18:24

assiya pisze:Zostało powiedziane: „Czyń dobro”. Ale jak możemy czynić dobro, kiedy zostało stworzone tylko zło i nadal jeszcze nic nie wiemy czym jest dobro?

Świetnie. Sęk w tym, że Ci, co "wiedzą" to najczęściej największe pojeby.
Jeśli nie wiesz czym jest dobro i zło, nie opowiadaj się za żadną ze stron..
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Hałas.

Postautor: KamilMichał » 4 grudnia 2011, o 20:16

Zło i dobro jest po to żeby tworzyć nieustanną równowagę w utrzymaniu człowieka w formie jaką jest już od wielu tysięcy lat.Nie sądze aby coś uległo zmianie.Moja hipoteza zakłada że określona odległość planety od słońca na której rozwija się życie charakteryzuje się właśnie takim postępowaniem gatunków.Ważka widocznie z tego właśnie powodu nie zmienia się od milionów lat.Tylko różnica między człowiekiem a ważką jest taka że ważka żyje w zgodzie z naturą i to pozwoliło jej przetrwać tak długo jako gatunek owada.
Nie sądze aby w najbliższym czasie coś się zmieniło w egzystencji człowieka na dobre w dziedzinie symbiozy z naturą.Starożytne cywilizacje gdzieś zniknęły bez śladu zostawiając po sobie tylko architekture.Być może rozwinęli się na tyle w zgodzie ze swoją fizycznością i zgodzie z naturą i duchowością świadomością itp. że w nagrodę zostali zaproszeni do NIEBIOS innych cywilizacji pozaziemskich.Jest wiele hipotez i każda mogła być prawdziwa w istnieniu i rozwoju człowieka i wszystko wskazuje na to że nie idziemy w dobrą stronę a wręcz odwrotnie.Tylko gdzie zajdziemy?Nikt niewie.Zostaje nam tylko nadzieja że po śmierci spotkamy się wszyscy gdzieś na szczycie góry.

Pozdro
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

Awatar użytkownika
assiya
Posty: 38
Rejestracja: 3 grudnia 2011, o 15:49
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Hałas.

Postautor: assiya » 5 grudnia 2011, o 09:41

KamilMichał pisze:Zło i dobro jest po to żeby tworzyć nieustanną równowagę w utrzymaniu człowieka w formie jaką jest już od wielu tysięcy lat. [...]


Musi być więc chyba jakiś wyższy, lub ukryty cel, w jakim zostało stworzone zło, bo wiadomo, iż każdy chce dobra, a ze złem kojarzą się same negatywne uczucia, jak nienawiść, cierpienie... natomiast dobro to coś przyjemnego, a ja jestem egoista i chcę przyjemności! :mrgreen:
kabaladlawszystkich.pl
Koko kara mata hai agaru no kai?

Awatar użytkownika
Magicznasfera_pl
Posty: 40
Rejestracja: 1 lutego 2012, o 18:02
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Hałas.

Postautor: Magicznasfera_pl » 12 kwietnia 2012, o 14:38

Jeżeli chcesz przyjemności to jesteś raczej hedonistą:) Ale to tkwi w ludzkiej naturze,każdy woli aby na świecie było dobro niż zło,jednak jedno przenika się przez drugie i nie raz ciężko jest wyczuć tą granicę,a czasem bardzo łatwo. zależy to od naszej kondycji moralnej.
www.magicznsfera.pl - tarot, wróżby.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości