zrobilem sobie przekaz i mam wątpliwości

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Rocco
Posty: 2
Rejestracja: 23 lipca 2006, o 09:12
Reputacja: 0

zrobilem sobie przekaz i mam wątpliwości

Postautor: Rocco » 12 grudnia 2006, o 10:42

Kochani mam pytanie ,otoz zrobilem sobie przekaz u pewnej pani zadalem pytanie , i ona zrobila mi przekaz,chodzilo mi o to ze skd sie wziol u mnie lęk przed sexem i blokada psychiczna przed tym i jak sie go pozbyc aby mudz kochac sie z dziewczynami bez streru i bez lęku,otrzymalem przekaz ze w 12 wieku zylem w niemczech i bylem dosc zamoznym czlowiekiem,nie stronilem od kobiet ,wiele ich skrzywdzile3m i wykorzystalem sexualnoie ,potem porzucielem je ,żylem egoistycznie i tylko zaspokajalem sie nie patrzac na ich uczucia,wiele z tych kobiet przeklelo mnie i zle mi zyczylo , no i ponoc z stad ciązy na mnie ta lokada psychiczna przed sexem i aby jej sie pozbyc mam zrobic rytual przebaczenia,mam przebaczyc tym kobietom ze mnie przejklely i prosic o przebaczenie je itp,co o tym sdzicie bo nie chce mi sie w to wogole wierzyc,jak wy uwazacie?
Rocco

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Postautor: Sidd » 13 grudnia 2006, o 15:21

Po pierwsze - wybaczania nigdy za wiele. Jeśli czujesz jakiś ból w Tobie, jakąś blokadę, dawne zranienie - przebacz. Wszystko co nieprzebaczone ogranicza i "zaśmieca" podświadomość, nie pozwala na życie. Dlatego jeśli czujesz, że coś jest nie tak, warto spróbować wybaczyć. Jeśli już to robisz, to przebacz możliwie najwięcej (nie tylko rzekome przekleństwo). Przebacz rodzicom, że nauczyli cię tak, a nie inaczej reagować na kobiety i sex. Przebacz wszystkim, którzy ukazali Ci seks pełen lęku. Przebacz wszystkie sprawy związane z seksem.

Jeśli czujesz, że wszystko jest z kobietami w porządku, nie musisz przebaczać. Jednak zawsze warto spróbować. Niekoniecznie tym kobietom z XIIw. w Niemczech. Po prostu przebacz tym, których znasz.
Przebacz też sobie - cały lęk, całe niekorzystne zachowanie itp.

Jeśli to nie pomoże, możesz uczynić modlitwy o uwolnienie od tych blokad. Poproś boskość, aby ukazała Ci i uwolniła Cię od wszelkich blokad przed seksem. Możesz też poprosić podświadomość o ukazanie wszystkich negatywów, poczym uwolnić się od nich afirmacjami. Sposobów jest wiele. Najważniejsze to dotrzeć do przyczyn blokad i świadomie się od nich uwolnić.

:)
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

jajestemmiłością
Posty: 11
Rejestracja: 16 lutego 2017, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

zrobilem sobie przekaz i mam wątpliwości

Postautor: jajestemmiłością » 25 lutego 2017, o 13:28

Nic dziwnego.
Zazwyczaj jak sobie coś robisz to coś z tego masz, nawet jeśli jest to wątpliwość.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości