Medytacja a zmiana wyglądu

Wiele inspiracji natemat narzedzi duchowego rozwoju.
Awatar użytkownika
Allowerka
Posty: 11
Rejestracja: 3 października 2017, o 11:23
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Medytacja a zmiana wyglądu

Postautor: Allowerka » 4 października 2017, o 11:01

Czy z pomocą medytacji możemy zmienić nasz wygląd? Pytam, bo spotkałam się z tym tematem nie raz. Nawet na yt jest wiele filmików do medytacji na porost włosów, rozbudowę mięśni, powiększanie biustu czy nawet na spalanie tłuszczu. Sądzicie, że to ma prawo bytu? Zwłaszcza, że ostatnio też spotkałam się z artykułem o tym, że medytacja i joga mogą pomóc w cofaniu się niekorzystnych zmian w DNA, zachodzących pod wpływem stresu.
Co o tym sądzicie?
Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

nikt
Posty: 368
Rejestracja: 4 marca 2009, o 11:25
Reputacja: 0
Płeć: M

Medytacja a zmiana wyglądu

Postautor: nikt » 1 listopada 2017, o 15:17

witaj Allowerka
Medytacja to tylko medytacja i nic ponadto.

Allowerka pisze:Source of the post Nawet na yt jest wiele filmików do medytacji na porost włosów, rozbudowę mięśni, powiększanie biustu czy nawet na spalanie tłuszczu.
Co o tym sądzicie?


To o czym piszesz to sfera mentalna ,pole tzw.afirmacji. W sferze psychiki zawsze przynoszą one jakiś efekt: częściowo zamierzony ,inny akceptowalny lub niepożądany są bowiem procesem wmawiania i utwierdzania.Na planie fizycznym wielkich zmian nie oczekuj. Choć inni na pewno postrzegać Cię będą odrobinę inaczej i to nie koniecznie pozytywniej.

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

Medytacja a zmiana wyglądu

Postautor: mczay » 13 grudnia 2022, o 00:50

A jaki to ma wpływ?

__
kaski motocyklowe


Wróć do „Medytacje, Afirmacje i Modlitwy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości