Afirmacje do nauki języków obcych

Wiele inspiracji natemat narzedzi duchowego rozwoju.
Pasek
Posty: 10
Rejestracja: 3 lipca 2013, o 16:29
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: Pasek » 14 października 2013, o 14:13

Czy ktoś słyszał o afirmacjach do nauki języków obcych?
Czy takie afirmacje sa skuteczne? Możecie coś polecić może?

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: villah » 14 października 2013, o 21:16

Najbardziej skuteczna w nauce języków obcych jest systematyczność i samozaparcie, a nie magiczne sztuczki ;-)

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: SAM » 16 października 2013, o 16:31

Z naukom to jest taki paradoks, kazdy go doświadczył. jak byłmały to gdy się uczono np.: mnożenia, to wtedy było jakie to trudne łooooooooooo, a gdy się dorosło to zagadnienie wydało się czymś niesamowicie prostym. Ano co się stało?
Wytrenowanie?
Po częsci, to wytrenowanie pozwala znać każdą część tej maszynerii. Jednak wydażyło się jeszcze coś, bardziej ważnego....

Mianowicie zmieniła się perspektywa patrzenia na tą maszynerie, z czarnej magii na coś oczywistego i zrozumiałego. Zmieniła się Świadomość, wręcz sie poszeżyłą, odpadły rzeczy blokujące ją.

W kształceniu popełnia się pewien błąd, co rozumieją wszyscy Ci co nie chodzą do państwowych szkuł. Tam się wtłacza wszystko do tego samego dzbana i większość się wylewa, a wystarczy zmienić naczynie!

Czyli jaka jest metoda na nauke np.: chinskiego?

Bądź Chińczykiem! :)
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Kowalik33
Posty: 3
Rejestracja: 10 września 2013, o 15:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: Kowalik33 » 17 października 2013, o 09:38

villah pisze:Najbardziej skuteczna w nauce języków obcych jest systematyczność i samozaparcie, a nie magiczne sztuczki ;-)


Zgadzam się z Tobą - systematyczność i samozaparcie to najważniejsze w skutecznej nauce - a co do afirmacji to można je stosować - pewnie czemu nie - jesli na serio do tego podejdziemy i tez systematycznie będziemy ich słuchać to na pewno pomogą.

Ja kiedyś afirmowałem sukces i nie to pomogło - tak więc afirmacje do nauki także polecam jak najbardziej :)

Majeczka
Posty: 5
Rejestracja: 9 października 2013, o 10:02
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Re: Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: Majeczka » 17 października 2013, o 09:39

Kowalik33 pisze:
villah pisze:Najbardziej skuteczna w nauce języków obcych jest systematyczność i samozaparcie, a nie magiczne sztuczki ;-)


Zgadzam się z Tobą - systematyczność i samozaparcie to najważniejsze w skutecznej nauce - a co do afirmacji to można je stosować - pewnie czemu nie - jesli na serio do tego podejdziemy i tez systematycznie będziemy ich słuchać to na pewno pomogą.

Ja kiedyś afirmowałem sukces i nie to pomogło - tak więc afirmacje do nauki także polecam jak najbardziej :)


A mógłbyś polecić jakie afirmacje afirmowałeś?
Też bym chciała spróbować z nimi...

Vikt00r
Posty: 12
Rejestracja: 17 października 2013, o 20:50
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: Vikt00r » 17 października 2013, o 21:15

No fakt - Hepika - najbardziej popularne afirmacje i chyba naprawde - najskuteczniejsze. Sam korzystalem z nich i sa to moje sposoby na relaks - razem z muzyka relaksacyjna, oczywiscie:>

Basiencja
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2013, o 14:43
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: Basiencja » 10 listopada 2013, o 15:18

Dzięki, dzięki i ja popróbuję. Niestety już swoje lata mam, a muszę nauczyć się angielskiego. W szkole trochę się uczyłam, wtedy szło łatwo a teraz muszę wybrać się na kurs językowy za granicę :aniol , tam gdzie mówią tylko po angielsku. Na mnie nie działają już kursy nawet po 2 godz. 3x w tyg. :stuk

Majeczka
Posty: 5
Rejestracja: 9 października 2013, o 10:02
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Re: Afirmacje do nauki języków obcych

Postautor: Majeczka » 4 grudnia 2013, o 15:07

Ok dzięki - zamówiłam te od Hepiki.
Afirmuję już ponad 2 tygodnie i super efekty są :)


Wróć do „Medytacje, Afirmacje i Modlitwy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość