WEWNĘTRZNE DZIECKO

Wiele inspiracji natemat narzedzi duchowego rozwoju.
Agnieszka Jurko
Posty: 147
Rejestracja: 17 marca 2010, o 10:11
Reputacja: 0
Płeć: K

WEWNĘTRZNE DZIECKO

Postautor: Agnieszka Jurko » 3 lipca 2013, o 12:13

WEWNĘTRZNE DZIECKO

prowadzi Tom de Winter z Holandii

9 września w Warszawie


Wszyscy powinniśmy żyć w kontakcie z Wyższym Ja. Wielu z nas prawie zapomniało, że było kiedyś szczerym i niewinnym dzieckiem. Nawet jeśli są to tylko mgliste wspomnienia, to te odczucia nadal są w nas zapisane. I podczas medytacji, kiedy jesteśmy połączeni z podświadomością, jesteśmy w stanie je sobie przypomnieć. Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga. Co znaczy, że naszym zadaniem jest życie z poziomu niewinności i w stałym połączeniu ze Źródłem wszelkiego istnienia. Poprzez życie ukazujemy naszą prawdziwą esencję i czystość, a nie poprzez poddawanie się cierpieniu.

Podczas procesu dorastania i dojrzewania straciliśmy umiejętność nawiązywania kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem, ale możemy ją odzyskać. Nie ma nic bardziej cennego niż pokochanie swojego Wewnętrznego Dziecka, które sprawia, że stajemy się bardziej szczęśliwi i pozwala na swobodne komunikowanie się z Wyższym Ja i niewidzialnym światem. Kiedy zaczynamy kochać i cieszyć się każdą chwilą, to nie przejmujemy się już mało istotnymi rzeczami, a skupiamy się na tym co kochamy i lubimy. Dzięki temu bardziej doceniamy realne codzienne życie. Po prostu zaczynamy dostrzegać i czuć wartość naszego życia.

Będziemy robić praktyczne ćwiczenia, np. rysowanie niewinnej świadomej i nieświadomej części (proszę zabrać długopis, kartki i kolorowe kredki). Będziemy pracować w stanie alfa, aby skutecznie wybaczyć tym, którzy przekazali nam obciążające nas wzorce. To będzie dosyć proste ćwiczenie, ale wymagające czasu i odczuwania fizycznych zmian zachodzących przy procesie wybaczania. Zrozumiemy też jak rodzice, nauczyciele, społeczeństwo i cały proces wychowania wpłynął na naszą dziecięcą miłość i szacunek do siebie samego.

Nasze DNA ma nieskończenie wiele możliwości jeśli tylko pozwolimy sobie na subtelną komunikację przez drugą czakrę i splot słoneczny, tam gdzie mieszka nasze Wewnętrzne Dziecko. Będziemy używać dźwięków, aby zobaczyć i poczuć cechy, które wszyscy mamy, ale być może o niektórych zapomnieliśmy. Wszystko jest w nas, musimy to tylko zaakceptować i przyjąć.
Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat ludzkich zachowań oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry, podnoszenia aktywności fal mózgowych. Ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od D. Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.
Opłata: 270 zł. Warunkiem uczestnictwa jest zaliczka 100 zł wpłacona do 15 sierpnia.
Miejsce: Warszawa, ul. Dostępna 24 (Bemowo)
Oprócz tego warsztatu Tom poprowadzi także warsztat MISJA ŻYCIOWA (7-8 września) oraz indywidualne konsultacje (10-11 września). Szczegóły na stronie organizatorki Agnieszki. Przy udziale w dwóch warsztatach zniżka 100 zł!
Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528
Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/616-wewn-dziecko-konsultacje.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Medytacje, Afirmacje i Modlitwy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość