Usunięcie konta

Regulamin, wszelkie pytania, informacje odnośnie forum, zgłoszenia... itp.
bhagavi108

Usunięcie konta

Postautor: bhagavi108 » 2 listopada 2010, o 15:15

Witam jak mogę usunąć swoje dane mówiąc krótko zrezygnować z uczestnictwa na tej stronie i na tym forum? jakoś nie udało mi się odnaleźć takiej opji w ustawieniach.

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Regulamin

Postautor: Ciekawy » 2 listopada 2010, o 15:41

Usuwaj swoje posty po kolei. :-D
Znudzilo Ci się poszerzanie horyzontów na tym forum?
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

bhagavi108

: Regulamin

Postautor: bhagavi108 » 2 listopada 2010, o 17:15

powiem tak, zapisałam się tu z powodu jednego uczestnika, który kiedyś na tym forum zaistniał na jakieś 24 łącznie godziny. Teraz rozumiem dlaczego na tak krótko. Ten uczestnik przekazywał bardzo fajne informacje z gatunku poszerzających horyzont, żałuję że zniknął.
Generalnie trudno jest znaleźć fajne informacje, sprzyjające rozwojowi, ale poza tematami typu "na ziemi to jest tyle zła", "ludzie są tacy to a tacy", "bo odrabiamy karmę i każdy jest sobie winien" itd itd itd, tego jest pełno wszędzie i oczywiście każdy ma rację jedyną a najwięcej racji mają osoby o skrajnie negatywnym spojrzeniu. Mnie to juz nie interesuje, ani nic nie zmienia więc wybywam.
Jak zwykle potwierdziło mi się jedno, jeśli czegoś szukasz, to szukaj w sobie, więc wracam do tego.
Pozdrawiam serdecznie i najlepszego życzę :ok

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Regulamin

Postautor: Ciekawy » 2 listopada 2010, o 17:24

:) Jest troszeczke narzekania, ale dzieki temu jest bardzo różnorodnie... O wielosc punktów widzenia tutaj nie trudno. Twoj wybór. Powodzenia w poszukiewaniach!
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Awatar użytkownika
Jaasmin
Posty: 173
Rejestracja: 16 stycznia 2009, o 17:41
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Re: Regulamin

Postautor: Jaasmin » 4 listopada 2010, o 16:36

bhagavi108 jeśli chcesz, moge usunąć Twoje konto, napisz mi najlepiej pw.


Wróć do „Podstawy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości