Wyobraźnia

Droga świadomości - Inspiracje, teksty i artykuły.
kamira
Posty: 4
Rejestracja: 8 sierpnia 2017, o 22:17
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Wyobraźnia

Postautor: kamira » 8 sierpnia 2017, o 22:22

Masz bardzo dużo racji, jednak to co w wyobraźni powstaje bardzo często chcemy aby było naprawdę.

Johnny
Posty: 4
Rejestracja: 11 sierpnia 2017, o 23:45
Reputacja: 0
Płeć: M

Wyobraźnia

Postautor: Johnny » 11 sierpnia 2017, o 23:52

Witam od jakiegoś czasu szukam drogi żeby wyjść z nerwicy , próbuje zagłębić się w wiedzę świadomości a inaczej powiem zrozumieć kim jestem a kim nie jestem zawsze miałem wrażenie że ta nerwica czyli głos i myśli w mojej głowie to coś chorego zacząłem więc oglądać filmy z takimi ludźmi od duchowego Przebudzenia czytać książki i pewnego razu usiadłem zapalić papierosa padał deszcz i spróbowałem się zagłębić w siebie a dodam że przy nerwicy mam naprawdę wyobraźnię. Bujną, i wydarzyło się coś czego się wystraszyłem wydawało mi się że mam w głowie w cudzysłowie brak powiem że mam w sobie ja czyli ciemność która siedzi głęboko we mnie wystraszyłem się tego jak bym zobaczył obcal osobę która siedzi we mnie czy to normalne?

Awatar użytkownika
Mitzrael
Posty: 5
Rejestracja: 11 października 2017, o 12:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Wyobraźnia

Postautor: Mitzrael » 13 października 2017, o 11:35

Wyobraźnia to narzędzie tworzenia i niszczenia. Opętanie czy nerwica powstaje w wyniku sekwencji myśli. A im dalej w las tym więcej drzew. Umysł coraz bardziej Cię uwikła jeśli mu na to pozwolisz.
Nerwica - to pojedyncza myśl w wyniku wrażliwości na pewien rodzaj lęku. Zamęt jaki widzisz w świecie to Twój zamęt.
Ślę światło w najmroczniejsze piwnice!
---------------
Fb: Potencjał Kosmicznego Człowieka


Wróć do „Świadomość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość