Superświadomość

Droga świadomości - Inspiracje, teksty i artykuły.
Awatar użytkownika
Meduzes
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2017, o 11:50
Reputacja: 0
Płeć: M

Superświadomość

Postautor: Meduzes » 26 maja 2017, o 09:31

BÓG - 95% społeczeństwa tej planety tkwi w utożsamieniu z umysłem i ciałem, zaprogramowani i przyzwyczajeni do życia strikcie materialnego. A ty rozpoczynasz debatę (bo taki jest zamysł forum - rozmowa między użytkownikami forum) z teoriami i filozofiami wybiegające dużo dużo wyżej od zrozumienia zwykłego śmiertelnika. Moje pytanie brzmi (bardzo poważne pytanie): chcesz z kimś powymieniać się poglądami czy piszesz tak tylko po to by pisać - rzucanie hasłami !? Podaj zamysł (intencje) twoich wypowiedzi.

(Nie odbieraj tego posta jakoś zbyt personalnie, czy agresywnie, bądź atak na twoją osobę ... ) Intencją jest zrozumienie twojego stanowiska.

Bezimienny
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2017, o 14:26
Reputacja: 0
Płeć: M

Superświadomość

Postautor: Bezimienny » 26 maja 2017, o 14:38

Superświadomość jest dla mnie, czymś do czego wszyscy w naturalny sposób dążymy.
Każdy chciałby w jakiś niewytłumaczalny sposób stać się lepszym niż jest teraz, coś nas zawsze musi ciągnąć ku górze.
Jeżeli sądzisz że mechanizm odpowiadający za wszystkie zjawiska zachodzące w przyrodzie istnieje, to mimowolnie starasz się go kontrolować, teorytycznie każdy zawsze jest na odpowiednim miejscu.


Wróć do „Świadomość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości