Reinkarnacja część druga

Droga świadomości - Inspiracje, teksty i artykuły.
Awatar użytkownika
Dave B
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, o 12:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Reinkarnacja część druga

Postautor: Dave B » 5 maja 2017, o 17:08

Ja pamiętam :) Od najmłodszych lat dokuczało mi pewne wspomnienie a mianowicie moment mojej smierci w jednym z poprzednich wcieleń :) Mogę powiedzieć że pamiętam jak podczas wojny w średniowieczu ścięto mi głowę mieczem :P Nie jest to mój wymysł czy cos co mi się przyśniło. Dzięki temu zacząłem się interesować duchowością i sprawami z tym związanymi. Pamiętam również jak bałem się śmierci, ale to nic strasznego ;D
Ps. Nie uznajcie mnie za wariata, nieczego nie wymyślam ;D

Awatar użytkownika
Dave B
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, o 12:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Reinkarnacja część druga

Postautor: Dave B » 5 maja 2017, o 22:20

W zupełności się z tym nie zgadzam. Wyjaśnij chociażby to czym są takie wspomnienia? Tysiące ludzi na całym świecie pamieta chwile z poprzednich wcielen, to że tego nie doświadczyłeś nie oznacza że tak nie jest. A poza tym jaki sens miałoby takie życie na ziemii? Umierasz i jest to koniec twojego drogi? Bezsens..

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Reinkarnacja część druga

Postautor: SAM » 7 maja 2017, o 09:23

Re - czyli ponowne
In - skupienie, wejście, wessanie, w punkt energii i świadomości
Kar - z powodu braku zrozumienia, nie jako kara, lecz jako sposób wyjścia dalej z kreacją, kar oznacza też okres karencji trwania zadania, jakie się wybrało na początku przed jakimkolwiek wcieleniem, ta karencja cyklu wynosi tyle ile reset galaktyczny, czyli cykl, więc on sam w sobie nie jest siłą która wszystko trzyma i zarządza, czyli bogiem, lecz mechanizmem
Nacja - przeżycie wcielenia w różnych nacjach, nie tylko tych na ziemi lecz i kosmicznych, choć wszystkie nacje z kosmosu są na ziemi, jeszcze mowa tu o nacjach pierwotnych, czyli rodzin anielskich.
W reinkarnacji chodzi o INTEGRACJE wszelkich wcieleń (aspektów swej świadomości), żeńskości i męskości jak i własnej boskości.
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Freee
Posty: 56
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, o 16:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Reinkarnacja część druga

Postautor: Freee » 9 maja 2017, o 23:52

Moc pisze:Source of the post Reinkarnacja nie istnieje, to wymysł umysłu w odpowiedzi na pytanie "co będzie jeśli nie będę mógł sobie czegoś wybaczyć" i powstała odpowiedź: "narodzisz się na nowo i nie będziesz niczego pamiętał".

To ciekawe jak wytłumaczysz fakt, kiedy będąc w procesie uwalniania, ponieważ mam łatwy dostęp do pamięci\świadomości poprzednich\równoległych swoich wcieleń, i zacząłem mówić ze staro angielskim dialektem szkockim, tłumaczyć płynnie po angielsku, typowi z Nowej Zelandii co się ze mną dzieje bo nie rozumiał mojego procesu, a ja akurat puszczałem pewien problem, który wpływał na mnie i był energetycznie powiązany z innym moim doświadczeniem w czasie. Nie znam angielskiego, nie jestem w stanie powiedzieć ani słowa. Poza tamtym jednym razem, kiedy mówiłem z mojej innej w czasie percepcji Anglika z Szkocji, którego zmusili by był katem.
Jakim cudem przez parę minut mówiłem płynnie po angielsku z szkockim akcentem, klnąc po szkocku :) masz pomysł?
Jak mój umysł umiał sobie wymyślić język i go od razu zapomnieć?

A ile jest udokumentowanych faktów, gdzie kilkuletnie dzieci nagle zaczynają mówić w obcym języku, opowiadać jak ich zabili i gdzie leżą?
Wszystko co tu piszę i wszystko co TY tutaj piszesz, nie ma żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji.

Awatar użytkownika
Freee
Posty: 56
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, o 16:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Reinkarnacja część druga

Postautor: Freee » 10 maja 2017, o 16:22

Hmm.. brzmi logicznie :D tylko skąd go znałem?
Wszystko co tu piszę i wszystko co TY tutaj piszesz, nie ma żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji.

Awatar użytkownika
Freee
Posty: 56
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, o 16:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Reinkarnacja część druga

Postautor: Freee » 19 maja 2017, o 09:39

Może i jest jedno, ale ile różnorodnych doświadczeń ma na wielu różnorodnych poziomach, a każdy z tych poziomów ma wiele różnorodnych przestrzeni doświadczania siebie na nieskończoną ilość sposobów, reinkarnacja to tylko jeden z wielu...
Wszystko co tu piszę i wszystko co TY tutaj piszesz, nie ma żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji.


Wróć do „Świadomość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości