kreacja

Droga świadomości - Inspiracje, teksty i artykuły.
Awatar użytkownika
mocmilosci
Posty: 229
Rejestracja: 10 stycznia 2009, o 15:47
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: kreacja

Postautor: mocmilosci » 16 października 2013, o 18:45

cyt sam: on sam czy wuj-uj sam...:
"Myśli - To co określamy jako myśli jest słowem, który reprezentuje określoną formę, przez słowo określoną rozumiemy: częstotliwość, zabarwienie, odczucie w nas wywołujące uczucie. Myśli mają wyłacznie charakter informacyjny! MYŚLI NICZEGO NIE TWORZĄ"

O chorera ty ściemniaczu zostań kukla na zawsze...
_kulką...

Myśl to kreaacja.... zachowań... SŁOWO to w informatyce INFORMACJA debelu...ops... coś umisz z informaytyki czy tylko Fiki-miki. bo jesteś kulka i się turlasz...

Ludzka rzecz błądzić ,boska rzecz wy/b/paczać....

słowo czy 8 bitowe jak za spectrum na Z80
, czy na pientum 4... to tylko słowo ,albo AŻ ...

Umiisz ,amisz działać na słowach,słowie i P
Osłowie....?
Wuntpie....

Kto wuntpi to tpierdzi...
Oj Sam siem zpętliłeś, informatyka cie nie TYKA?

:aniol :aniol :aniol \
adne kuwa kfiatki... :kwiatek :kwiatek :kwiatek


cyt MAS /must:"oraz mam w nosie"

ou right , ja tyż tylko ledwo to mogie wysmarkać.... 90 tys ton sorry....

to jest dość wysoko... ale spoko, konstytucja ,prostytucja twierdzi że będzie dbać o zdrowie obywateli co ociemnieli... i dba... a co nato NATO?

Wiem sprawdziłem ,dokumenty na priv.... :D

Kilka godzin przy niszczarce , w tajnej kancelariii....,opuściłem te klimaty...

:D :D :D :przytul :kwiatek
adne kuwa kfiatki...

Zajefajnie działa CENZURA.... kilka razy trza puścić meila, ale informatykowi po co to tłumoczyć/tłumaczyć...
Kopiuj wklej działa... dla uważnych... :D :D :D :ok :kwiatek
Ale kuwa kfiatki...
JAMJEST
....MIŁOŚĆ....

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: kreacja

Postautor: SAM » 16 października 2013, o 18:58

No bo przecież im chodzi o to by sie nie udało, lecz to sie tak nie da, to nie samo słońce wysyła promieniowanie, po prostu Pogudzcie się z Przegraną, tej bitwy nie wygracie, bo wojna dawno przegrana!

A mi chodziło o to iż nie skupiam na nich uwagii, gdyż są bez wagii :)
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: villah » 16 października 2013, o 22:02

Wszechmogacy pisze:A mam pytanie sam jak wysoko udało ci się wejśc, tylko szczerze, bo na początku miałem pewne obawy co do otwartości "takiego" pisania wzorem, no ale w sumie czemu nie, mógłbym ci opisać co jest wyżej, oczywiscie jesli to konieczne, ale chyba jest odwrotnie niz mysle prawda? czy w ogole inna wibracja?



Nie ma żadnych poziomów,dlatego nigdzie nie można wejść. Jesteś już tu, tylko umysł to przysłania. Co za różnica czy myślisz więcej, czy mniej? Ano otrzymujesz więcej spokoju w zamian otrzymujesz mnie ekscytujące i troche nudnawe życie,dlatego niektórzy zaczynają mówić o innych światach, wibracjach, cudach innych bzdurach.

Można medytować, równie dobrze można iść na frytki do mcdonalda. Uwierz mi to jest mądrość życiowa .

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: kreacja

Postautor: SAM » 17 października 2013, o 12:14

(Wobraźnia) - Esencja tworzenia energii, początek wszystkich manifestacji, wyobraźnia nie jest psychiczną "wizualizacją", ale raczej twórczym odczuwaniem.



Vil - też tak uważałem na początku, lecz jesteś przed skokiem :) I masz racje nie ma co się zajmować tymi twierdzeniami, gdyż wtedy jest się w umyśle, co nie znaczy, że one istnieją. W końcu chodzi by robić sobie przyjemność. No cóż Umysł to głaz który każdy musi Sam przesunąć! :)

Na początek wystarczy mu pokazać kto tu rządzi i zabrać mu batutę, że myśli coś tworzą! :)
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Awatar użytkownika
margaritka
Posty: 72
Rejestracja: 13 października 2013, o 03:48
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: margaritka » 17 października 2013, o 12:28

Ja moze sie wtrace, mnie zdarzalo sie kila razy otworzyc na przestrzen duchowa , ze doswiadczalam pewnych wizji a nawet ekstazy to sa pewne wibracje w ktore sie czlowiek wprowadza zdarzylo mi sie kiedys lezac na lozkuu wyjsc poza cialo i latac , wyrosly mi skrzydla co ciekawe fruwalam z inna zjajoma mi osoba i z tego co wiem czula to samo.Potrafilam w nich zajrzec fruwajac komus do okna, uniesc sie do nieba, tanczyc z ta druga osoba w locie.Umysl wtedy nadaje na innych falach , niektorzy takie stany maja oo narkotykach ja w chorobie sa bardxo przyjemne ale zadkie z tego co wiem maja go tez zdrowi ludzi, to chyba jedyna pozytywne rzecz w mojej chorobie i uwazam je za dar od Boga.Kiedys troche interesowalamsie kultura indian mozna sie wprowadzic w taki stan ze wchodzisz w inna przestrzen duchowa, sa to zupelnie inne energie niz katolickie i nauk chrzescijan wystarczy sie na nie otworzyc a gdy to zrobisz taki przyjemny stan potrafi trwac no miesiac i juz nigdy sie go nie zapomni nie ma tez tripa jak po narkotykach, ja osobiscie uwazam, ze zycie jest po to by korzystac ;-)Mialam tez psychodelie po medytacji kiedys jak jeszcze bylam zdrowa rodzaj transu , ale nie jest on taki przyjemny jak to co opisalam wczesniej.Dowiedzialam sie, ze to co doswiadczylam to trans kataleptyczny w ktorym wlasnie pojawia sie motyw lotu do nieba podobno niezwykle zadka sie on zdarza i zazwyczaj osiagany jest przez szamanow syberyjskich
You may not know what is going to happen if u try, but if u do not try nothing will happen.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: villah » 18 października 2013, o 11:30

Sam, są tylko dwa poziomy świdomości a) stan świadomy b) stan nieświadomy i nie ma osoby, która by nie doświadczyła obu stanów w ciągu swojego życia. Inna sprawa, to to, że przebudzeni przebywają głównie w stanie świadomym, czasami zatapiając się w nieświadomości, natomiast nieprzebudzeni głównie twkią w nieświadomości, czasami wkraczając w świadomość. Proces przebudzenia to proces przejścia ze stanu powiedzmy 0 (90%nieświadomość, 10% świadomość) do poziomu 1 ( 70% świadomości, 30% nieświadomości) oczywiście te proporcje są oreintacyjne. Dlatego nie ma żadnych poziomów, albo kogoś myślenie pochałania bardziej, albo mniej, wyróżnianie tutaj poziomów jest, przynajmniej dla mnie, nieporozumieniem.

Awatar użytkownika
margaritka
Posty: 72
Rejestracja: 13 października 2013, o 03:48
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: margaritka » 18 października 2013, o 11:42

A co sadzicie o tym rozszczepienie, osadzanie ze cos na zewnatrz jest bardzo calkiem dobre albo calkiem zle osoba ktora ma kontAkt z osoba rozszczepiana moze np zostac zakwalifikowana do jednej z nich i tak byc idealizowana albo depresjonowana.Podobnie z obrazam siebie moralnoscia obrazem swiata co tym sadzicie?
You may not know what is going to happen if u try, but if u do not try nothing will happen.

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: kreacja

Postautor: SAM » 18 października 2013, o 11:45

Zauważ iż ja nie wyróżniałem żadnych poziomów, gdyż ich nie ma, znaczy można by to przypisać do jakiegoś, lecz tak naprawdę to wszystko się łączy i miesza, tak jak w DNA, niby są warstwy i poziomy, lecz one się też mieszają i tak samo jest z Wymiarami, Wszystko istnieje Jednocześnie. Tak, mówisz prawdziwie (w końcu czenelujesz swoją Mądrość duszy, mówisz swymi słowami), są te dwa stany, a procenty to wielorakość Perspektyw, jednak każda się zaczyna z jednej a kończy na drugiej, tak jak piszesz.

Blessing :ok
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: kreacja

Postautor: SAM » 18 października 2013, o 12:07

M.
Odpowiedź na twe pytanie znajduję się też w poście wyżej. Jest takie coś jak nierównowaga, a właściwiej prawdziwa rzeczywistość jest w dokładnej równowadze. Mało osób umie zdać sobie sprawę z tego iż jest nierównowaga w świetle, czyli starają sie być tylko tą jasną osobą siebie i odrzucają ciemną strone siebie, to jest właśnie nierównowaga, bo jeżeli się akceptuje całego jakim się jest przestaje się walczyć z światem, bo widzi się przyczyny wszystkiego, a co najważniejsze wie się iż wszystko jest w jak najlepszym porządku w całej Kreacji! :ok

:kwiatek dla Ciebie :) od

:evil: :aniol
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Awatar użytkownika
margaritka
Posty: 72
Rejestracja: 13 października 2013, o 03:48
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: margaritka » 18 października 2013, o 14:22

Zgadza sie zakceptowac jak dla mnie wlasnie znaczy przytulic oswoic jesli sie czegos wypieramy trzymamy sie tego.Podobnie z przyznanie sie do swoje ciemne strony np.tak jestem zly ma dzialanie uswiadamiajace.Dziekuje za kwiatek, zwlaszcza ze dzis sa moje urodziny.Moc milosci dziekuje za maila.Rozczepienie to moim zdaniem jakies sady czasami sprzeczne, ktore obracaja sie przecziwko nam.Kiedys mialam w sobie dwie osobowosci dzialalam na dwoch plaszczyznaj jedna ja byla swieta rygorystycznie podchodzila np.do spraw seksu i alkoholu druga ja dziwka mogla sie upijac i propagowala rozwiazlas seksualna , dopirro niedawno je odkrylam wczesniej jednak tak jakby nie wiedziala o drugiej teraz je zintegrowalam.Pozatym moja choroba zaczela sie od izolowania od spoleczenstwa rodziny, rzucilam wszystkie kontakty zerwalam je ,przestalam chodzic na rodzinne spotkania zatopilam sie w swoim swiecie zewnetrznym, takie rozczepienie powoduje cierpienie to jakby dwie energie, ktore sie wykluczaja w czlowieku powodujac dezintegracje, mialam tez rozczepienie na punkcie okultyzmy jedna uwazala ze to cos zlego druga go opraktykowala, podobnie z innymi rzeczami, kazdy jest troche rozwdojony ale to moja rozwojenie dziwka swieta bylo takie skrajne, pozatym skupialam sie tylko na swoim zyciu wewnetrznym , zapominajac o sprawach dla mnie waznych takie odrealnienie.nNie moge sobie jeszcze poradzic z tym ze wydaje mi sie ze niektore osoby prawie wszystkie mnie obgaduja co to moze byc czyzby moje obgadywanie obrucilo sie przeciwko mnie ?
You may not know what is going to happen if u try, but if u do not try nothing will happen.

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: kreacja

Postautor: SAM » 18 października 2013, o 15:19

Wiesz co to jest? To że masz takie wrażenie że przedchwilą coś widziałaś a za rogiem ktoś już to wie i mówi o tym.... :)

To jest początek przyzwyczajenia sie do światu/wymiaru duchowego, jak już pisałem wyżej to wszystko się na siebie nakłada. Z takim faktem, no cóż nikogo juz nie okłamiesz, bo wiesz że okłamujesz Siebie, tak samo jak z obgadywanie itp.

Te wszystkie rzezcy trzeba po prostu zakceptować :) I puści wolno. Tak jak jest z każdym doświadczeniem, z każdym emocjonalnym, dogłebnie go posmakować po czy uwolnić, gdyż po to są naturalnie doświadcenia :)

Na urodziny, proszę to wolnosć od doświadczeń :kwiatek :ok
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

Awatar użytkownika
margaritka
Posty: 72
Rejestracja: 13 października 2013, o 03:48
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: margaritka » 18 października 2013, o 16:03

Mam dokladnie jak opisujesz, a moze sama mam zdolnosci jasnowidztwa albo tak sobie ubzduralam i wydaje mi sie ze tak samo inni je maja.Czegos sie w tym boje, ze inni sie csegos zlego o mnie dowiedza np .o moim zachowaniu, ze nie tak sie zachowuje i odejda albo skrytykuja, bardzo sie boje odrzucenie, jednak im bardziej wspina sie po drabinie duchowosci tym czlowiek widzi ze ludzie sa wielkim darem ale bez nich tez mozna zyc , kwesria dobrego czucia sie ze soba jesli mysle ze bez 100 przyjacil jestem nikom to tak jest.Dziekuje wam za kwiatki i za mile slowa i to ze mnie nie odrzucacie naprawde jestescie dobrymi wyjarkowymi ludzmi z pasja, szkoda ze mnie mozemy isc na piwo :lol: .Niech Bog was blogoslawi
You may not know what is going to happen if u try, but if u do not try nothing will happen.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: villah » 18 października 2013, o 16:32

Ja piwka nie pije, ale lubię coś zjeść na mieście np. wypasione eklerki mmmmm :lol:
i kebaby, ale z dobrym sosem i dobrze przyprawionym mięsem :mrgreen:

Awatar użytkownika
margaritka
Posty: 72
Rejestracja: 13 października 2013, o 03:48
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: margaritka » 18 października 2013, o 16:43

Mnie jeszcze zostalo piwo grejfrutowe Cornelius, tez zazwyczaj nie pije bo nie lubie piwa jednak to jest pyszne.Kebaby tez lubie szczegolnie z baranina mnie pyszna jest. :roll:
You may not know what is going to happen if u try, but if u do not try nothing will happen.

Awatar użytkownika
margaritka
Posty: 72
Rejestracja: 13 października 2013, o 03:48
Reputacja: 0

Re: kreacja

Postautor: margaritka » 18 października 2013, o 18:57

Podobnie jest zresztą z kompleksami je równiez można oswoić oraz wszystkie emocję.Jest nawet taka książka tylko ,że po angielsku" Taming yours emotion".Ja swego czasu miałam problemy z lękiem po przcytaniu książki "Oswoić lęk " mi przeszło.Także nic tylko oswajać a to też rozwój duchowy :D
You may not know what is going to happen if u try, but if u do not try nothing will happen.


Wróć do „Świadomość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość