Św. Kajetan - patron bezrobotnych

Duchowe inspiracje. Cytaty, teksty i wiele innych.
ja_anna
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2013, o 15:45
Reputacja: 0
Płeć: K

Św. Kajetan - patron bezrobotnych

Postautor: ja_anna » 25 lipca 2013, o 15:51

Osób bezrobotnych jest ich w kraju około 14 proc. , modlitwa do św. Kajetana o pomoc w znalezieniu pracy może pomóc w nabraniu wewnętrznej siły do dalszych zmagań w poszukiwaniu zatrudnienia(oby owocnych).
rekrutacja cv i inne

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Św. Kajetan - patron bezrobotnych

Postautor: villah » 23 października 2013, o 17:23

mocmilosci1 powinien wpaść tutaj i się pomodlić do Kajetana, ja sugeruje dać od razu w łapę.

Awatar użytkownika
mocmilosci
Posty: 229
Rejestracja: 10 stycznia 2009, o 15:47
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Św. Kajetan - patron bezrobotnych

Postautor: mocmilosci » 24 października 2013, o 17:21

JamJest tu ,ale dam po łapach "a i w ryj dać moge dać" cytat z dnia świra :D
:czytaj
O kuwa!!!!
Poszedłem do urzędu pracy ,u...jebli mi trzy miechy z zasiłku 12mies,za który mnie characzowali wiele lat i cio??, zwolniono mnie na stan zdrowia :D

Kajetan powiadasz?

spier...Jak pozyczyłem za 2gim razem tej k.... w urządzie pracy by ją spotkało to co mnie, to łaskawa pani zapodała o archwum z Archiwum ,ale intelygenta chcieli na kurze g...ówno sory. za mocny jestem a to MOJE WYBORY , a kajetan niech se bedzie , jak i antoni i franciszek i tomasz, bo Tomasz co masz!

ale bzdety, trza się świadomie rozwijać, wkretaczu-ściemniaczu -(moja opinia oczywizda) to taka opcja jest be..
U mnie był Świadomy Wybór -sprawdzałem tych skur...wieli, mieli inspekcje ,lecz bez zapowiedzi... :D :D he he!
Przekazałem najwyzszemu stwórcy raport , mają przesr...ane!
:przytul :przytul
:aniol
JAMJEST
....MIŁOŚĆ....

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Św. Kajetan - patron bezrobotnych

Postautor: villah » 25 października 2013, o 18:03

Coś słabo Ci wychodzi kreowanie swojej rzeczywistości :->

Awatar użytkownika
margaritka
Posty: 72
Rejestracja: 13 października 2013, o 03:48
Reputacja: 0

Re: Św. Kajetan - patron bezrobotnych

Postautor: margaritka » 25 października 2013, o 18:10

panowienie nie kłócie sie tak czasami jest ze gdzies się ugrzęznie poza tym cieżko cookolwiek ruszyć z miejsca czy planować kiedyś się jest chorym ;-) a iluzjionistów nie warto słuchac nie rozumiem ich postepowania ale nie warto,jak dla mnie to jedna z tych nie udanych kreacji :roll: raczej za ich dobroczynnoscia oczywiscie w cudzyslowiu jest chec pokazania sie swiatu po prostu zaistnienia a wzgledem mojej osoby dowalenie i dowartosciowania sie maja wolna wole nie sa jakimis pacynkami, ktorym ktos mowi co maja robic.Chyba ze zaplatali sie w jakas strukture z tym juz gorzej.
You may not know what is going to happen if u try, but if u do not try nothing will happen.


Wróć do „Inspiracje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość