Pęd

Duchowe inspiracje. Cytaty, teksty i wiele innych.
promyk
Posty: 101
Rejestracja: 11 grudnia 2011, o 21:04
Reputacja: 0
Płeć: M

Pęd

Postautor: promyk » 14 lipca 2012, o 18:07

Czy inspiracja do wszystkiego tu na ziemi moze byc pędzenie :-D
Aby złapac i poczuc,najwiecej ile tylko sie da(w granicach rozsadku)

Doświadczamy,siebie i swoich wyborów na prędce czasami nawet bez zastanowienia,zrozumienia brniemy.....a dopiero po czasie przychodzi refleksja :-D
Zastanawia mnie fakt,odłączenia od spokoju,milosci bezwarunkowej,uczucia jedności.

Po to by poczuc siebie w praktyce,dla zabawy,dla wyzszego celu jakim jest wzniesienie i uniesienie,wszyscy pieknie potrafimy mówic opowiadac jakim trzeba być,jak żyć. :-D

Ale czy jest sposób na to aby tak byc? :-D

Coś mi mówi że jest,bardzo prosty uniwersalny,nad wyraz przyjemny i wspaniały to zaufanie :aniol


Ale jak zaufac,jak zaakceptowac fakt bycia jednym,i znowu uczucie ZAUFAJ MI :przytul

tetsuo2
Posty: 9
Rejestracja: 8 września 2012, o 14:01
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Pęd

Postautor: tetsuo2 » 19 września 2012, o 13:00

Jak we wszystkim - trzeba znaleźć pewną równowagę. Pęd może nie kojarzy się z rozwojem duchowym, ale stagnacja też nie - drogę środka trzeba znaleźć...
Lubię oglądać debaty polityków w TV i myślę sobie wtedy, że przydałby im się dobry kurs asertywności, żeby dobrze dyskutować ze sobą, ale z drogiej strony jak muszą odpowiadać na takie agresywne pytania dziennikarzy, to i trening asertywności warszawa

tenions
Posty: 5
Rejestracja: 15 grudnia 2013, o 10:00
Reputacja: 0

Re: Pęd

Postautor: tenions » 15 grudnia 2013, o 10:56

Pęd ma swoje dobre i złe aspekty. Może być źródłem inspiracji, ale też niezaspokojonej ambicji
Kredyty gotówkowe Warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl/kredyty-gotowkowe są coraz popularniejsze w szczególności wśród młodych osób, które nie posiadają jeszcze dużej ilości zgromadzonych oszczędności.


Wróć do „Inspiracje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości