Ciekawość

Duchowe inspiracje. Cytaty, teksty i wiele innych.
Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: Ciekawość

Postautor: NIKE » 9 grudnia 2010, o 15:45

jasnowidz
ja jestem tamtym :lol:
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: Ciekawy » 9 grudnia 2010, o 16:01

hulk pisze:
Ciekawy pisze:a skad wiesz czy to mialo byc cos madrego? to mialo byc wlasnie glupie

http://www.youtube.com/watch?v=bdoPD5Py ... re=related

zobacz jaka tu zwycieska glupota allego, dawal sie obijac, to byla genialna taktyka na niesamowicie silengo foremana :-D

:aniol
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: Ciekawość

Postautor: NIKE » 9 grudnia 2010, o 16:03

same BODYgardy w tym domu :lol:
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

hulk
Posty: 40
Rejestracja: 23 października 2010, o 17:50
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: hulk » 9 grudnia 2010, o 16:10

Ali ma parkinsona, a Foreman jest jedynym bokserem na świecie, który wrócił na ring po 10 latach przerwy i w wieku ponad 40 lat zdobył pas mistrza i obronił go kilka razy. Ali w tym czasie był karmiony przez wnusia jakąs papką, bo nie utrzyma łyzki i ma trudności z przełykaniem. Zwycięzka głupota Alego-żebys k***a wiedział.

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: SAM » 9 grudnia 2010, o 16:20

Chciał bym zauważyć że Ali walczył o wolnosć czarnych braci, czym sie naraził na pewne ataki myślowe tych co nie chcieli żadnej zmiany, to było pośrednią przyczyną jego choroby, gdyż właściwą przyczyną był poddanie się jego samemu w scenariusz tragedii... Forman nie wtykał nosa tam gdzie nie powinnien, nie przeszkadzał, ani tez niczego nie zmieniał, dlatego egregagory walki pozwoliły mu odniesć sukces po latach...

A Ali był Gwiazdą i taką pozostanie, gdyż nie zmieni tego już nic...
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

hulk
Posty: 40
Rejestracja: 23 października 2010, o 17:50
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: hulk » 9 grudnia 2010, o 16:25

Egregatory walki...Lord have mercy!

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: SAM » 9 grudnia 2010, o 16:36

Dobra troche to skąplikowałem tymi dwoma słowami, no to wytłumacze iż to co nazwałem Egreagor jest formą systemu którą wykreował człowiek by doświadczać Siebie z jemu podobnymi, z czasem Egreagor staje się samo świadomy w swej struktórze budowy, czyli np.: Egreagor sportu Boks, będzie dązył do wytworzenia jak największych emocji związanych z walką bokserską, pierwotnie te emocje (energie) były wytwarzane poprzez samych bijących (choć pierwsza wytworzyła sie w kreatorze u którego powstała ta myśl, choć nie znaczy że ta myśl musiała powstać w nim i pochodzić od niego), następnie te same emocje powstawały w obserwujacych, co powiększało danego egragora, którego pierwszą zasadą się stało: Rób tak jak Ja, gdyż wtedy miał dostęp do energi która budowała jego własne struktury i pozycje w stosunku do innych tego typu tworów. Drugie słowo "walka" odnosi się do drugiego prawa Egragora, by stać sie największym spośród nich, czym udowodni istnienie siły która tym wszystkim steruje, przykładem może być egreagor "wojny" i "przeciwników wojny", w manifestacjach często dochodzi do starć przeciwnych obozów, choć ciągle jest to działanie w celu pozyskania większej ilości dostawców energetycznych...

I tak to było, gdyż teraz to juz się skończyło... :)
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/

hulk
Posty: 40
Rejestracja: 23 października 2010, o 17:50
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: hulk » 9 grudnia 2010, o 18:13

Obrazek

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: Ciekawy » 9 grudnia 2010, o 18:20

hulk pisze:Ali ma parkinsona, a Foreman jest jedynym bokserem na świecie, który wrócił na ring po 10 latach przerwy i w wieku ponad 40 lat zdobył pas mistrza i obronił go kilka razy. Ali w tym czasie był karmiony przez wnusia jakąs papką, bo nie utrzyma łyzki i ma trudności z przełykaniem. Zwycięzka głupota Alego-żebys k***a wiedział.


Ali był wielki, przekroczyl sam siebie i za to mu chwala...... Twoje gadanie to tylko powieszchowna paplaniania, kogos kto poczul sie dotkniety kilkoma slowkami. Ciebie mozna slowem rozlozyc, a Alliemu dopiero Parckinson dal rade :)
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

hulk
Posty: 40
Rejestracja: 23 października 2010, o 17:50
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: hulk » 9 grudnia 2010, o 19:35

Nooooo, znasz się nie tylko na świetlistych psach zjadanych codziennie przez wielkie psy, ale wiesz także co przekroczył Muhammad Ali, wiesz czym jest moje gadanie i że poczułem się dotknięty. Wiesz nawet że dotknęło mnie kilka słówek. A nawet wiesz czym mnie możesz rozłożyć. Prawdziwy z ciebie rozgryzacz natury i mojej psychiki.
Wrrrrr :shock:

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: Ciekawy » 9 grudnia 2010, o 19:50

Najwyraznie trzeba Ci co nieco wytlumaczyc, wspolczuje... :)
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

hulk
Posty: 40
Rejestracja: 23 października 2010, o 17:50
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: hulk » 9 grudnia 2010, o 19:52

:calus

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Ciekawość

Postautor: Ciekawy » 9 grudnia 2010, o 19:55

To Ty byles tym bokserem calusnikiem? :wow2 :lol:
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

Re: Ciekawość

Postautor: NIKE » 9 grudnia 2010, o 21:50

rany faceci się całują :lol:
sensi gdzie jesteś ... ratunku
koń potrzebny :lol:
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

JAR
Posty: 538
Rejestracja: 7 października 2009, o 10:49
Reputacja: 0

Re: Ciekawość

Postautor: JAR » 9 grudnia 2010, o 23:54

Widać, mocna posunęli się na ścieżce duchowej :lol:


Wróć do „Inspiracje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość