Anegdoty

:)
Awatar użytkownika
BezZnaczeniowy
Posty: 118
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:34
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Anegdoty

Postautor: BezZnaczeniowy » 25 czerwca 2012, o 14:08

Przychodzi facet do lekarza i mówi: poproszę coś na chciwość tylko duuuuuuużo! :):)

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 26 czerwca 2012, o 07:51

A lekarz też baba...

Gdy miałem z 8-9 lat razem z babcią czekałem w kolejce do jakiegoś lekarza, oczekiwanie przedłużyło się w nieskończoność, wiec z nudów wymyśliłem sobie zabawę. Na przeciwko mnie siedziała starsza kobieta i mrugała oczami, zacząłem ją naśladować. Ona cztery szybkie mrugnięcia, ja to samo, ona zmiana tempa i przymykanie na dłużej oczu, u mnie szybka powtórka (wymagało to ode mnie szczególnej uwagi, babinka miała urozmaicony repertuar mrugnięć). Po jakimś czasie zaczęła się do mnie uśmiechać, jakby czuła albo brała na oko miarę, ze coś nas łączy. I zrobiło się całkiem miło... Dodatkowo rzut okiem mojej babci na nowo wybudowany pomost wspólnoty między pokoleniowej sprawił, że między kobietami wynikła dyskusja, której byłem już nie tylko inicjatorem, ale również przedmiotem. Kobieta wychwalała, że fajny, że miły, tylko... tylko on tak wie pani, on tak strasznie mruga oczami, może powinna go pani zabrać do lekarza....

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 27 czerwca 2012, o 08:35

Ogłoszenie

Otwarte drzwi do wyważenia

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 29 czerwca 2012, o 12:09

Maksymy z macierzy


Możesz łaskawie szanować ludzi, którzy nigdy nie wchodzą TOBIE w drogę i unikają konfliktów.

Jeśli jednak najdzie CIEBIE ochota, nie zdejmuj u nich butów , najlepiej wchodź z brudnymi i bez zaproszenia.

Ubezpiecz się przed czasem i szukaj "wsiowego głupka"albo miejskiego don kiszota*, będziesz mógł przy nich zapomnieć o własnych frustracjach w pochmurne dni.

*może być również włóczęga, ktoś z marginesu, na pewno osobnik na oko wyglądający dziwnie albo co najmniej podejrzanie.

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 4 lipca 2012, o 14:39

Prowokator

Był przybiegły i dumny, okazało sie później, że duma wynikała z subiektywnego przekonania o przebiegłości

icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Re: Anegdoty

Postautor: icaro » 5 lipca 2012, o 00:41

Dobry zwyczaj...

Staraj sie nie korzystać z cudzego sprzętu -unikniesz egzorcyzmów.

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 24 sierpnia 2012, o 11:33

Ewolucja

Ewolucja wykształciła nowy typ człowieka, mianowicie człowiek "chcę ciebie zdenerwować", nigdy nie działa w pojedynkę, nosi nieszczery uśmiech, zawsze skory do pustych gestów.

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 28 sierpnia 2012, o 13:47

Zasłony dymne

Rozdawał rolę i snuł projekty, w które sam nie wierzył; w imię ludzkości, przyjaźni i solidarności międzyludzkiej, za fiask swoich poczynań okrutnie winił podwładnych.

Interes

W jego mniemaniu spełnił dobry uczynek i tym samym przyznał sobie prawo do popełnienia kilku świństw. Zapomniał przy tym, że grał dla samego siebie.

Przymilanie się

Drży ze strachu i przymila się, a potem grozi, gdyż przymilanie nie poskutkowało. Zaiste strach przed wyjawieniem prawdy występuje w dziwnej postaci.

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: aartefax » 30 sierpnia 2012, o 23:57

Uprzejmosc i zyczliwosc:

koniec piekla spadaj kotku

Lecz po czasie:
bogowie i geniusze nie odchodza
odchodza? :)

Czyli najpierw wypedzamy ,a pozniej sie przymilamy
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: aartefax » 31 sierpnia 2012, o 23:05

Tez tak mysle ,a przynajmniej mam taka nadzieje.Ja bardzo sobie cenie ludzi ktorych stac na autoironia.to tak ogolnie mowiac
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 4 września 2012, o 10:58

Nie rozumiem o co Ci właściwie chodzi, to jest anegdota czyli z nazwy samej zmyślenie, które ma do tej prawdy zaprowadzić. Mamy tu do czynienia z humorem, gdzie fakty są umyślnie przesadzone i wyselekcjonowane (stad tez często opatrzone nazwą "urywek").

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: aartefax » 4 września 2012, o 13:23

jak niewiadomo o co chodzi ,to chodzi o pieniadze.
http://www.youtube.com/watch?v=Lc4aKWR5HT4
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 4 września 2012, o 15:24

jeśli niewiadomo o co chodzi i sypie sie ogólnikami, to chodzi o sugestie :-) ....

heretyk
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, o 06:09
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: heretyk » 4 września 2012, o 16:12

Humor

Robimy bańki mydlane, a następnie je przekuwamy, ciesząc się przy tym i wydając te same odgłosy, za każdym razem według tego samego schematu.

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Anegdoty

Postautor: aartefax » 19 września 2012, o 15:11

Tez tak mysle ,a przynajmniej mam taka nadzieje.Ja bardzo sobie cenie ludzi ktorych stac na autoironia.to tak ogolnie mowiac


Jest to odpowiedz do postu heretyka ktory zostal usuniety przez niego samego ze wzgledu na nie do konca przemyslana tresc,nie wygodna zreszta jak sadze.
Uczmy sie wiec pisac przemyslane odpowiedzi ,zeby pozbyc sie klopotu ich kasacji.
Ale tu chyba jednak traci jakims kombinatorstwem.
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.


Wróć do „Humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość