Nauka - jak urodzić się w Świetle

Miejsce gdzie nauka i duchowość stają się jednym.
Awatar użytkownika
assiya
Reputacja: 0

Nauka - jak urodzić się w Świetle

Postautor: assiya » 20 lipca 2012, o 20:57

To skutek twojego zaniedbania mojej prośby o wysilenie się w miłości do przyjaciół, bo wyjaśniłem wam w każdy możliwy sposób, że ten środek jest wystarczający, by skompensować każdy niedobór. A jeśli nie możesz wznieść się do nieba, dałem ci sposoby na ziemi, dlaczego nie dodałeś do tej pracy w ogóle?

Jesteśmy tymi, którzy rysują obraz świata w naszych właściwościach. W rzeczywistości wyróżniamy dwa rodzaje sił, które nasze pragnienie otrzymywania odczuwa:

• Dobre i wygodne

• Złe i niebezpieczne

“Materia” z której się składamy, jest pragnieniem otrzymywania, jest ona podzielona na (5) poziomów: od zera do czterech. Na wszystkich tych poziomach mamy wiele cech, które ogólnie mogą być zredukowane do tego, jak otrzymać przyjemność.

Nasza percepcja rzeczywistości pozwala nam odróżnić krawędzie Światła Nieskończoności, które mogą albo przynieść nam przyjemność, lub krzywdę. Wszystko co robimy, to portretowanie ich w naszej percepcji; cały obraz naszej rzeczywistości jest z nich utkany.

Ten obraz jest bardzo mały i ograniczony;
Ostatnio naukowcy ustalili, że łapiemy tylko odrobinę rzeczywistości.

Czy istnieje sposób by obserwować prawdziwą rzeczywistość inną niż ta, w której się rodzimy, żyjemy i umieramy, w której czujemy się bez znaczenia, nieszczęśliwi i niespełnieni?
kabaladlawszystkich.pl
Koko kara mata hai agaru no kai?

villah
Reputacja: 0

Re: Nauka - jak urodzić się w Świetle

Postautor: villah » 21 lipca 2012, o 20:40

jeżeli jesteś wierna kopią swojego avatara, to szarpałbym Cię jak student kebaba. Ahh i te piękne słowa, porostu poezja.

Wróć do „Nauka i Duchowość”