Mahawatar Babadżi "Jedność z Bogiem"

Polecane pozycje
Awatar użytkownika
Atma Kriya
Posty: 4
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 17:37
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Mahawatar Babadżi "Jedność z Bogiem"

Postautor: Atma Kriya » 8 kwietnia 2010, o 19:10

"Jedność z Bogiem" to pozycja niezwykła - to zbiór listów, które Mahawatar Babadżi przekazał ludzkości w celu podniesienia zbiorowej świadomości ludności Ziemi. Zostały one przekazane metodą, którą sam Babadżi określa jako "z serca do serca i z umysłu do umysłu". Zaszczytne zadanie spisania Listów Mahawatar powierzył swojej uczennicy (a zarazem uczennicy Śri Swamiego Vishwanandy), Utpalavati ze Stanów Zjednoczonych, a także nauczycielce Atma Kriya. Przez swą uczennicę Babadżi oświadcza, że boskim celem, który przyświeca przekazowi Listów jest przedstawienie we współczesnym języku duchowej drogi, prowadzącej do przemiany i zharmonizowania się z Boskością, co, jak zapewnia Mahawatar, jest możliwe dla wszystkich.

Dla wielu osób lektura "Jedności z Bogiem" była przeżyciem bardzo szczególnym - aura Boskości bije z jej stronic. Poniżej przedstawiamy fragment wstępu do tej niezwykłej książki (dołączonego do Listów na prośbę Mahawatara Babadżiego), w którym Utpalavati opowiada, w jaki sposób zostały jej przekazane Listy.

Utpalavati pisze:
"Pewnego ranka w sierpniu 2008 roku obudziłam się w stanie niebiańskiego szczęścia. Poczułam nieodparty impuls do medytacji i wkrótce ujrzałam Mahawatara Babadżiego w Jego nieśmiertelnej postaci, lecz wyglądającego, jakby miał ciało fizyczne... Zbliżał się do mnie, jak gdyby sunąc z gracją po promieniach światła. Przechodził przez kolejne drzwi utkane ze złocistej energii, jedne po drugich, aż stanął tuż przede mną o kilka cali od moich oczu. Kiedy spojrzałam na Jego piękną, boską twarz i w niezgłębione oczy, natychmiast uświadomiłam sobie, że znajduję się jednocześnie w dwóch wymiarach. (...) Babadżi jest mi dobrze znany, ponieważ w roku 1985 obecnego żywota przypomniałam sobie, że znam Go od niepamiętnych czasów. (...) Babadżi mówi: "Napisałem zbiór Listów. Proszę abyś siadała do medytacji o czwartej rano i nagrywała, gdy będę ci je dyktował. Przekażę ci Listy w krótkim czasie, metodą z serca do serca i z umysłu do umysłu, którą dobrze znasz. Czy zechcesz opublikować "książeczkę" zawierającą Listy? Potrzebuję tylko "książeczki", aby przekazać wiedzę o stopniach do oświecenia do świadomości ludzi dzisiejszego świata."

I tak oto Listy ujrzały światło dzienne, a przesłanie himalajskiego Króla Joginów dotarło do ludzi Zachodu, poruszając ich serca do głębi. Wiele osób mówi, iż przeczytanie "Jedności z Bogiem" było w ich życiu wydarzeniem przełomowym. Listy Mahawatara swą prostą mądrością wykraczają poza kanwę schematycznego, ludzkiego pojmowania, transformując tym samym naszą świadomość i pomagając spojrzeć na otaczający nas świat w nowym świetle.

Mahawatar Babadżi mówi: "Mam nadzieję, że listy składające się na książkę Jedność z Bogiem wprowadzą was w nowy wymiar bytu."

Dla wielu z nas ta obietnica już zaczyna się realizować. Książkę tę szczególnie polecamy osobom, które zainteresowane są źródłem technik Atma Kriya, oraz każdemu, kto chciałby bliżej poznać postać Mahawatara Babadżiego lub po prostu doświadczyć Boskiej bliskości. "Jedność z Bogiem" jest już dostępna w języku polskim. Możesz ją zamówić pisząc na adres: jednosczbogiem@bhaktimarga.org

Awatar użytkownika
Tao-Universum
Posty: 133
Rejestracja: 16 marca 2010, o 10:52
Reputacja: 0

Re: Mahawatar Babadżi "Jedność z Bogiem"

Postautor: Tao-Universum » 24 czerwca 2010, o 23:05

A możesz jeszcze napisać ile wynosi cena tej książki? Jakie są Wasze opinie na jej temat?
Jasność - 12 AntyCzakr

Ta książka przeznaczona jest dla niezwykłych czytelników - dla tych, którzy są w pełni odpowiedzialni za siebie i swoje życie, którzy przestali rozglądać się naokoło, szukając przyczyn swoich niepowodzeń.

www.Tao-Universum.pl

Awatar użytkownika
Atma Kriya
Posty: 4
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 17:37
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

: Mahawatar Babadżi "Jedność z Bogiem"

Postautor: Atma Kriya » 25 czerwca 2010, o 09:53

Koszt książki wynosi 29 złotych. Trzeba do tego jeszcze, naturalnie, doliczyć koszty przesyłki.

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Mahawatar Babadżi "Jedność z Bogiem"

Postautor: villah » 25 czerwca 2010, o 11:31

czyli razem 50 zł :-D


Wróć do „Książki o duchowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości