Robert Anton Wilson

Polecane pozycje
Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Robert Anton Wilson

Postautor: Prometeusz » 6 czerwca 2009, o 22:42

Chętnie bym poczytał tego autora jak ktoś ma jakieś ebooki to niech piszcie.

Jak czytałem ten artykuł to tak jak bym patrzył w lustro:

http://www.knmn.us.edu.pl/teksty/nauka/ ... czywistoci

nie jest w nim napisane coś czego nie wiem, ale tak dobitnie jest wyrażona myśl, że podkręciłem się trochę xD.

lokumbo

Re: Robert Anton Wilson

Postautor: lokumbo » 7 czerwca 2009, o 22:55

Full Moon nie zastanawiaj sie -> biegnij do ksiegarni po "prometeusz powstajacy",
"kosmiczny spust" czy "psychologia kwantowa". jego ksiazki sa niesamowite, istny odlot, czulem sie jakbym podrozowal statkiem kosmicznym, choc czasem nie nadazalem za myslami autora. moze dlatego, ze podazam bardziej konwencjonalna sciezka niz R.A.W. , albo moze dlatego, ze jestem za glupi -> albo RAW za madry, albo moze to i to, albo moze RAW za glupi a ja za madry...kto wie ;-) -> ... nic nie jest oczywiste ;-) oczy nie wiscie, tylko patrzcie i widzcie, ze nie widzicie ;-).
szczegolnie polecam ksiazke z opisem jezyka -> E Prime
(jedna z 3 wymienionych wyzej tylko teraz nie pamietam juz, w ktorej to bylo).

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Robert Anton Wilson

Postautor: Prometeusz » 8 czerwca 2009, o 10:57

OOO domyslałem się, że to świetne książki. Dzięki Lokumbo za rekomendacje. Może pobiegnę do księgarni ale z leżakiem i tam poczytam :-P. Mam pewien uraz do kupowania książek, ale jak jakaś wyda mi się wartościowa to kupuję.

Z językiem E prime już się spotkałem w NLP i innych dziedzinach, ale może ten autor to ciekawiej wyjaśnił. Sam staram się stosowac tą zasadę, by nie używać czasowników takich jak "jest" czy "być".


Wróć do „Książki o duchowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości