blog rozwój i biznes- jak połączyć

Wszystkie ciekawe i warte sprawdzenia linki

andzia
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwietnia 2018, o 21:00
Reputacja: 0
Płeć: K

blog rozwój i biznes- jak połączyć

Postautor: andzia » 24 listopada 2018, o 18:43

Dużo szukałam w internecie na temat otworzenia własnego biznesu, chodziło mi o salon kosmetyczny, ponieważ kocham wykonywać makijaże i zabiegi kosmetyczne, ale brakowało mi niektórych umiejętności. Zdecydowałam się na kursy w Nouveau Contour, nauczyłam się tam bardzo dużo i niedawno udało mi się otworzyć nieduży salonik z którego jestem bardzo zadowolona, ponieważ mam wiele zadowolonych klientek, które ciągle wracają, a to daje mi bardzo dużą satysfakcję i dużo chęci do dalszego działania. Gdyby nie te szkolenia to wszystko by mi nie wyszło

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

blog rozwój i biznes- jak połączyć

Postautor: mczay » 10 grudnia 2019, o 16:24

Co do bloga to ja prowadzę go na wordpressie, to najwygodniejsza dla mnie platforma. A samego bloga mam na tym hostingu https://zenbox.pl/hosting-wordpress/ który jest fajnie przystosowany właśnie do wordpressa. Robią 4 backupy dziennie, nie ma limitu powierzchni czy transferu. Liczą tylko unikalne wizyty na blogu. Sami zobaczcie że warto ich wybrać.


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości