Przesłanie od kosmitów

Wszystkie ciekawe i warte sprawdzenia linki
Awatar użytkownika
Emmeline
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwietnia 2013, o 23:34
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Przesłanie od kosmitów

Postautor: Emmeline » 4 czerwca 2014, o 21:17

Chcę podzielić się z Wami filmem, który jest rzekomo przesłaniem od pozaziemskiej cywilizacji na temat tego, czy chcemy żeby się ujawnili:
https://www.youtube.com/watch?v=DJ7SEKNVQng

Jaka jest Wasza odpowiedź? :kwiatek
Pat­rząc na ciem­ność lub śmierć boimy się niez­na­nego - nicze­go więcej...

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Przesłanie od kosmitów

Postautor: Sidd » 8 czerwca 2014, o 15:05

Ciekawy film :)

Trudno stwierdzić czy jest prawdziwy czy nie. Skoro są to istoty bardziej rozwinięte powinny mieć głębszy wgląd w naturę człowieka, struktur społeczeństwa, władzy, ekonomii, moralności, duchowości itp. A tam pojawia się stwierdzenie "ciemne siły, które wami rządzą" - jak dla mnie bardziej wytwór teorii spiskowych niż obiektywnego spojrzenia na gatunek ludzki.

Ogólnie obca cywilizacja to temat rzeka. Od UFO, porwań, poprzez teorie spiskowe i duchowość na SF kończąc.

Odpowiadając na pytanie: tak, jak dla mnie mogą się ujawnić. Tylko pod warunkiem, że są na prawdę na wyższym poziomie moralnym. Co nam po kosmitach uwikłanych w nasze ziemskie walki (np. ludzie vs. rządzące siły).

Myślę, że bardziej rozwinięty gatunek by nas obserwował i zbierał informacje. Z konsekwencją naukowego badacza. Ingerowałby tylko ostateczności - np. ratując przed zagładą. Ale oczywiście wszystkie warianty są możliwe. :)
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Przesłanie od kosmitów

Postautor: aartefax » 8 czerwca 2014, o 23:30

Naprawdę w to wierzycie ?
Przyjmujecie tak to wszystko bezkrytycznie.
Czy coś jest potwierdzone?
Takich sensacyjnych filmików na youtube jest multum.
Niby dlaczego mieliby się chować? Zważywszy na to że są istotami materialnymi bytującymi w tych samych wymiarach.

Myślę że ktoś ma niezłą zabawę produkując filmiki tego typu.
Co za problem coś takiego stworzyć?
Wywołać jakąś histerię typu koniec świata grudzień 2012 albo wymyśleć że nadejdzie powszechne przebudzenie, zmiana świadomości.
Czy coś się zmieniło?
Co należy uczynić żeby nie dać się tak manipulować?
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Przesłanie od kosmitów

Postautor: Sidd » 9 czerwca 2014, o 14:45

Zarówno ślepa wiara jak i ślepa negacja to skrajności, najczęściej powodujące konflikty.
Najbardziej uniwersalna jest postawa otwarta - może być, może też nie być. Krótko mówiąc zdrowy rozsądek. :)
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Przesłanie od kosmitów

Postautor: aartefax » 10 czerwca 2014, o 10:12

Ale przyjmowanie wszystkiego tak bezkrytycznie też jest formą jakiejś skrajności.
Ja nigdy nie byłem za redukcjonizmem materialistycznym gdyż świat nieco bardziej skomplikowany jest,a nasze możliwości poznawcze mocno ograniczone.Jakaś wiara jednak też musi opierać się na jakichś przesłankach.
Wierzysz w coś i potrafisz to określić dlaczego i na jakich podstawach opiera się ta wiara.
Bez tego będziemy tylko wchłaniać wszystko jak odkurzacz.

Konflikty są tam gdzie jest ego a ono nie zwykło dopuszczać innego punktu widzenia.
Takie czyste ego ma dziecko do pewnego roku życia i ono nie dopuszcza że coś może być inaczej niż w jego wyobrażeniach.
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Przesłanie od kosmitów

Postautor: Sidd » 26 czerwca 2014, o 00:16

Ale przyjmowanie wszystkiego tak bezkrytycznie też jest formą jakiejś skrajności.

Tak, ogólnie to miałem na myśli pisząc "ślepa wiara".
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Przesłanie od kosmitów

Postautor: Kocur » 27 lipca 2014, o 00:53

Sidd pisze:Zarówno ślepa wiara jak i ślepa negacja to skrajności, najczęściej powodujące konflikty.



Kiedy negacja jest ślepa a kiedy nie jest?

Wg mnie negacja takich filmików opiera się na racjonalnym myśleniu. To komuś zależy na tym żeby ludzie się bali a to raczej nie są pozytywnie nastawione do nas cywilizacje o ile istnieją więc lepiej nie skupiać na tym swojej uwagi.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

dynamical
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2015, o 12:18
Reputacja: 0
Płeć: K

: Przesłanie od kosmitów

Postautor: dynamical » 2 czerwca 2015, o 08:14

Ludzie, jak możecie wierzyć w kosmitów? Przecież to jest niezgodne z naszą wiarą.Kosmici nie istnieją to tylko ludziki z z filmów SF. Tylko prawdziwa i głęboka wiara potrafi przenosić góry i wierzyć we własne możliwości. Jak ktoś nie wierzy zapraszam do posłuchania kazań ojca Daniela http://syjon.pl/50-kazan-z-pustelni-ojc ... d,722.html

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Przesłanie od kosmitów

Postautor: Kocur » 2 czerwca 2015, o 11:39

Ale bzdury. Z Waszą wiarą może to jest niezgodne, ale co nas to obchodzi na forum o rozwoju duchowym? W tak wielkim kosmosie zapewne istnieją obce cywilizacje, za to Boga nie ma.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

nikt
Posty: 368
Rejestracja: 4 marca 2009, o 11:25
Reputacja: 0
Płeć: M

: : Przesłanie od kosmitów

Postautor: nikt » 4 czerwca 2015, o 20:15

dynamical pisze:...tylko prawdziwa i głęboka wiara potrafi przenosić góry i wierzyć we własne możliwości....


kajdany przekonań/wierzeń mogą "spętać" każdego


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości