Piekło wymysł kościoła?

Wszystkie ciekawe i warte sprawdzenia linki
Przyjaciel Noni
Posty: 28
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 14:27
Reputacja: 0
Płeć: M

Piekło wymysł kościoła?

Postautor: Przyjaciel Noni » 3 stycznia 2012, o 12:56



nazywa się John Shelby Spong i jest emerytowanym biskupem amerykańskiego kościoła protestanckiego, napisał wiele książek, m.in.

-Beyond Moralism: A Contemporary View of the Ten Commandments,

-Consciousness and Survival: An Interdisciplinary Inquiry into the possibility of Life Beyond Biological Death -Living in Sin? A Bishop Rethinks Human Sexuality



Co prawda w Biblii istnieją wzmianki o istnieniu piekła jednak ze Swojego doświadczenia poprzez podróże Astralne i zdobywanie wiedzy na temat oraz późniejszą refleksję stwierdzam , że piekło jako wymiar w którym się spędzi wieczność w bólu i cierpieniu nie istnieje i jest sprzeczne z wieloma aspektami chrześcijańskiego Boga.


natomiast rzeczywiście jako istota duchowa można przestać istnieć i zostać rozłożonym na czynniki pierwsze z którego to budulca powstanie nowa dusza.


Czy jest to jednak karą za grzechy tego na 100% nie wiem. Na pewno nie dostajemy takiego wyroku za jedno nawet złe życie tylko ten proces trwa co najmniej parę żyć podczas w cieleń np. w człowieka na planecie ziemia.


Ogólnie ten człowiek mówi zacnie i mądrze aż miło się słucha :)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

: Piekło wymysł kościoła?

Postautor: Niewinny » 3 stycznia 2012, o 14:17

Przyjaciel Noni pisze:Swojego doświadczenia poprzez podróże Astralne

Ty i podróże astralne ;-)
Jak już to LD wywoływane jakąś fizjologiczną metodą typu 4+1

Trochę to śmieszne, jesteś taki przekonany o tym że wiesz wszystko o życiu, wiesz co należy robić, jaki jest głębszy sens itp. a nie potrafisz dokonywać żadnych cudów.
Wiesz przeczytać coś i powielać to każdy może, liczy się to czego naprawdę jesteśmy w stanie dokonać.

Przyjaciel Noni
Posty: 28
Rejestracja: 2 stycznia 2012, o 14:27
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Piekło wymysł kościoła?

Postautor: Przyjaciel Noni » 3 stycznia 2012, o 14:49

Sny są podróżami Astralnymi i naturalnym bycie poza rzeczywistością tego świata wg Mnie i pionierów tego tematu jak Monroe, Sugier , Moen.

Nie jestem przekonany , że wiem wszystko tylko wyrażam Swoją opinię na jakiś temat i mówię, że tak jest Moim zdaniem.

Nawet kiedy nie wstawię tego zwrotu to logiczne jest, że to Moje zdanie/opinia/informacja i nikt nie musi się z tym zgadzać czy w jakikolwiek sposób identyfikować, a to że tak mówię nie oznacza jednocześnie, że ja mam rację.


Akurat na temat czym są sny,obe,ld nie mam zamiaru dyskutować niech każdy według Swojej wiary i doświadczenia rozkminia czy to w mózgu czy nie, a może i w mózgu i poza Nim jednocześnie :)...


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości