Literatura o yerba mate

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
Awatar użytkownika
catharsis
Posty: 136
Rejestracja: 3 stycznia 2007, o 16:30
Reputacja: 0

Re: Literatura o yerba mate

Postautor: catharsis » 8 lipca 2010, o 11:30

Hahaha alez ty pieprzysz wiesiek. Moze tam u ciebie na wsi ludzie szczyca sie kazdym przejawem indywidualnosci, pewnie ty tez. Dla mnie picie yerby jest naturalne, i nie uwazam sie za fajniejsza przez to ze pije mate, nie opieram swojego poczucia wartosci na czyms takim, szkoda mi ciebie ze ty tak. Yerbe lubie i w smaku i w zapachu a najbardziej w dzialaniu, trzymaj sie wiesiu.

___________________________________________________________________

http://kino5.pl/pl,3718.html link polecajacy, zarejestruj sie:)

Ekhmm

: Literatura o yerba mate

Postautor: Ekhmm » 8 lipca 2010, o 12:59

Jedno jest pewne, zwykla czarna herbata jest znacznie lepsza.

Awatar użytkownika
catharsis
Posty: 136
Rejestracja: 3 stycznia 2007, o 16:30
Reputacja: 0

: Literatura o yerba mate

Postautor: catharsis » 8 lipca 2010, o 15:29

w smaku moze tak, bo nie pije się jej tak mocnej jak yerby i jeszcze mozna sobie poslodzić, ale jeśli chodzi o właściwości to gorsza i to o wiele. Doooobra, bo ten temat zbacza na manowce...ja nikogo nie chce namawiać, żeby polubił ten "wywar z petów" ;p pijta co chceta ;p ale powiadam wam: nic tak nie zaspakaja pragnienia w upalne dni jak lodowata yerba (bo przy tym jeszcze dodaje energii!). ;-)

___________________________________________________________________

http://kino5.pl/pl,3718.html link polecajacy, zarejestruj sie:)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Literatura o yerba mate

Postautor: Niewinny » 8 lipca 2010, o 19:16

catharsis pisze:Hahaha alez ty pieprzysz wiesiek. Moze tam u ciebie na wsi ludzie szczyca sie kazdym przejawem indywidualnosci, pewnie ty tez. Dla mnie picie yerby jest naturalne, i nie uwazam sie za fajniejsza przez to ze pije mate, nie opieram swojego poczucia wartosci na czyms takim, szkoda mi ciebie ze ty tak. Yerbe lubie i w smaku i w zapachu a najbardziej w dzialaniu, trzymaj sie wiesiu.


Popłacz sobie, pamiętaj tylko że to ty odpowiadasz za to jak wygląda twoje życie

Awatar użytkownika
catharsis
Posty: 136
Rejestracja: 3 stycznia 2007, o 16:30
Reputacja: 0

Re: Literatura o yerba mate

Postautor: catharsis » 8 lipca 2010, o 19:59

moje życie wygląda coraz lepiej wiec nie mam powodu by plakać, wrecz przeciwnie.

___________________________________________________________________

http://kino5.pl/pl,3718.html link polecajacy, zarejestruj sie:)

mikimaus1987
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, o 09:39
Reputacja: 0
Płeć: K

: Literatura o yerba mate

Postautor: mikimaus1987 » 19 kwietnia 2012, o 09:45

Witam, jeśli pisałeś prace o Yerbie to może podasz mi literaturę, bo teraz i ja mam z tym problem. Pozdrawiam moje gg 1643555


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości