Strona 1 z 1

Upały...

: 20 czerwca 2019, o 16:06
autor: Karmeliowa Dama
Jak radzicie sobie z upałami? Ja momentami nie daję rady, choć zimą marzyłam o lecie... Wypijam hektolitry wody, Iwoniczanki (www.iwoniczanka.pl) - jest smaczna, zdrowa i orzeźwia. Dla mnie ważne także to, że mogę ją kupić online, z dostawą do domu. Woda jest jest w szklanych, zwrotnych butelkach, mogę więc dbać o środowisko i być proekologiczną:)

Upały...

: 13 sierpnia 2019, o 06:50
autor: elli
Wiem o czym mówisz. Ja niestety bardzo źle znoszę upały. Wodę noszę ze sobą wszędzie, jak już muszę wyjść na zewnątrz. W domu mamy duży baniak również z dowozem od aquamo http://aquamo.com.pl/woda-do-domu Na mniejsze butelki bym się nie zdecydowała, bo zbyt dużo miejsca zajmują. Zawsze jak potrzebuję, to przelewam sobie do takiej specjalnej chłodzącej. Na te upały idealne!

Upały...

: 14 sierpnia 2019, o 15:39
autor: mczay
Na upały w ogrodzie fajnie sprawdzi się parasol ogrodowy boczny, tutaj https://gardenspace.pl/parasol-ogrodowy-boczny możecie zobaczyć ofertę z takim parasolem. Ja do siebie kupiłem go już rok temu i sobie chwalę, fajnie chroni przed deszczem ale i słońcem, jest duży więc spokojnie wypocznie pod nim większa ilość ludzi.